למכור את הGTS 640 MB של XFX ב1600 שקל ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למכור את הGTS 640 MB של XFX ב1600 שקל ?

RON_Xxx

Recommended Posts

יש לי את הכרטיס הזה גרסת ה-XXX הכי חזקה של GTS לא חדש שקיימת הכרטיס בין חודשיים והכי זול לקנות אותו היום זה ב-2290 זה המפרט שלו:

CORE : 600MHZ / Memory Clock : 1900MHZ / Shader Clock : 1500MHZ השאלה היא אם שווה למכור אותו כזה נמוך בשביל GT8800?

או להיות קצת בלי מחשב להוסיף לGTS החדש או לא למכור בכלל כי הכרטיס שלי עובר במהירות של הזכרון אם אני לא טועה את ה-GT ויש לי 640 MB.. השאלה אם שווה או כבר להשאיר אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי את הכרטיס הזה גרסת ה-XXX הכי חזקה של GTS לא חדש שקיימת הכרטיס בין חודשיים והכי זול לקנות אותו היום זה ב-2290 זה המפרט שלו:

CORE : 600MHZ / Memory Clock : 1900MHZ / Shader Clock : 1500MHZ השאלה היא אם שווה למכור אותו כזה נמוך בשביל GT8800?

או להיות קצת בלי מחשב להוסיף לGTS החדש או לא למכור בכלל כי הכרטיס שלי עובר במהירות של הזכרון אם אני לא טועה את ה-GT ויש לי 640 MB.. השאלה אם שווה או כבר להשאיר אותו?

בוא נגיד שפרייר זה שיקנה ממך ב 1600 שקל

אם תצליח למכור קפוץ על המציאה ומהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהבנתי שהכרטיס שלי כבר פחות טוב ולמה להתחיל ב1250 אם כבר אמרו לי 1600 והכרטיס חדש גבר.. לא הבנתי אתה מתכוון שאני ימכור במחיר יותר נמוך?! וכן לקנות את אחד משני הכרטיסים האלה זה התוכנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס חדש ואתה לוקח מחיר של חדש אז למה לי לקנות ממך ולא מהחנות ?

אתה מוכר יד שניה וזה לא משנה עם נגעת בו או שהוא סגור לגמרי , אנשים שקונים יד שניה מחפשים כרטיסים במחיר זול יותר ולכן הם שם .

אתה תצא ממש טיפש אם תמכור 8800GTS שיש לך ותצתרך להוסיף להוסיף כסף כדי לקנות 8800GT שיותר טוב ממנו לא בכל כך הרבה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גובה מחיר של חדש אני גובה משהו כמו 600 שקל פחות ואם תחלק את זה בחודשיים זה הרבה פחות מחדש ואם אני ימכור ב1600 אני כמעט ולא אצתרך להוסיף ל-GT רק ל-GTS חדש בטכנולוגיה חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומי בדיוק הפריאר שיקנה את הכרטיס שלך במחיר גבוה מכרטיס שהוא יותר טוב משלך?? -> 8800GT

תעשה חושבים קצת, אף אחד פה לא טיפש.

אתה רוצה למכור אותו? תהיה חייב לרדת במחיר משמעותית מהמחיר של ה 8800GT נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומי בדיוק הפריאר שיקנה את הכרטיס שלך במחיר גבוה מכרטיס שהוא יותר טוב משלך?? -> 8800GT

תעשה חושבים קצת, אף אחד פה לא טיפש.

אתה רוצה למכור אותו? תהיה חייב לרדת במחיר משמעותית מהמחיר של ה 8800GT נקודה.

אתה ממש מפגר אה.. שאלתי את השאלה כי כבר יש לי הצעה לקבל מזומן מחר! שאלתי אם שווה וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איאפשר להבטא את מה שאתם רוצים בצורה נקייה יותר? :s07:

הוא לא מסכן כי הבן אדם לא עבד עליו. הוא מכר לו כרטיס במחיר זול משמעותית ממחירו כרגע בשוק.זה שהקונה לא בדק פרטים לגבי הכרטיס זו בעיה שלו כבר.

זה כמו שאני ילך ויקנה לי נעליים ואז חבר שלי יגיד שיש יותר נוחות בחנות אחרת ושהמוכר עבד עלי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...