התרבות שלנו מגדלת נשים להיות כלבות כלפי גברים? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרבות שלנו מגדלת נשים להיות כלבות כלפי גברים?

exquisite

Recommended Posts

זה הכל תלוי בסביבה שגדלים בה.אם היא\הוא גודלים בסביבה חיובית חינוכית אז הם נעשים בני אדם.אם היא\הוא גדלים ומתפתחים על פי תרבות הרחוב

משמע "כפרה" "אחי" "נשמה" ועוד מילים גועליות אחרות התוצאות בהתאם.אדם רגיל להתחבר לתרבות שהוא חונך וגדל עליה וקשה להתחבר לשונה בכזו

קיצוניות.למרות שהכל אפשרי המין הנשי בארצנו מראה סוג מסויים של גבריות יתרה כדי להגן על עצמו מפני הערסיות הישראלית הטיפוסית ופה הן איבדו

את הרומנטיקה לדעתי.ה"כלביות" שהתפתחה רק מראה שיש גם פמינזם מפותח לא פחות ממצואיזם.השאלה איפה יש מקום לאהבה ולזוגיות בין שני הרגשות

או יותר נכון מאבקי כבוד הטפשיים האלה?.שהכרתי את בת זוגתי לא רדפנו ולא היה משחקי כח פשוט בנינו לנו את הקשר לאט לאט.

אולי כניראה הבנות ה"כלביות" אוהבות להיות רדופות ממש כמו הכלבות ואוהבות שתוק*ים אותן ואחר כך ליילל ולצאת למסע נקמה בכוחות מחודשים וזה מה

שרואים בסופו של דבר.תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה הכל תלוי בסביבה שגדלים בה.אם היא\הוא גודלים בסביבה חיובית חינוכית אז הם נעשים בני אדם

אתה יודע מה אתה צודק זה נכון -הבעיה שכולנו גרים בישראל

ונדיר לימצוא פה בחורות חמודות

אומנם יש קצת אבל לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה ב"אחי".

ב"כפרה" ו"נשמה" אני לא משתמש. אבל למה לעזאזל זה מפריע לך?

זה סלנג זה שפה זולה בעיני זה מראה על זילזול בשפה שלנו אני גאה בעברית שלי ויש לי מספיק אוצר מילים לבטא רגשות ואני לא צריך להמציא מושגים

חדשים משפת הרחוב.

כפרה - תרנגול ביום כיפור - אז מה אתה מכנה את חברים שלך תרנגול יפה לך :D

נשמה - באמת יפה מצדך אבל הם עדיין חיים ולא מתים ונשמתם עדיין בתוך גופם.. :screwy:

אחי - לי יש שני אחים כמה לך ??

לא חסר מילים להראות קירבה בשפה העברית.זה שבחרת לדבר בשפה הערסית זה ממש מגעיל.

ואתה יודע מה יש לי כמה חברים ערבים והם מדברים יותר יפה מה"ערסים"

עברית ספרותית ממש. >:( >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אחי" היא מילה יפה מאוד בשביל להראות קירבה מסויימת. אני זוכר שכשהייתי קטן אמרתי לאבי "למה ברחוב כששואלים אותי מה השעה קוראים לי אחי? אני לא אח של אף אחד" - אני חייב להודות שזה היה בין הדברים הכי פלצניים ומתנשאים שיש והייתי מרוצה מעצמי.

כאשר מוכר מכונית מוסיף את המילה "דה לוקס" לסוף המשפט אתה מתעצבן?

כשמישהו בא ומציין את המילה "חבר'ה" אתה מתעצבן?

"אחלה"? "סבבה"? "עשר"? "מאה אחוז"?

אני בטוח שיש מילים שאתה משתמש בהם כסלנג, אבל לא מחשיב אותם כ"מילים של ערסים", מכאן זה הופך אותך לסתם מתנשא.

ואגב אבשלום קור בעצמו מדבר בסלנג כל הזמן מחוץ לתוכנית שלו.

ומה קשור ערבים? כאילו דחפת מישהו שמייצג אצלך משהו "יותר גרוע" מ"ערסים"? הרי רוב הערבים סטטיסטית מדברים עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אחי" היא מילה יפה מאוד בשביל להראות קירבה מסויימת. אני זוכר שכשהייתי קטן אמרתי לאבי "למה ברחוב כששואלים אותי מה השעה קוראים לי אחי? אני לא אח של אף אחד" - אני חייב להודות שזה היה בין הדברים הכי פלצניים ומתנשאים שיש והייתי מרוצה מעצמי.

כאשר מוכר מכונית מוסיף את המילה "דה לוקס" לסוף המשפט אתה מתעצבן?

כשמישהו בא ומציין את המילה "חבר'ה" אתה מתעצבן?

"אחלה"? "סבבה"? "עשר"? "מאה אחוז"?

אני בטוח שיש מילים שאתה משתמש בהם כסלנג, אבל לא מחשיב אותם כ"מילים של ערסים", מכאן זה הופך אותך לסתם מתנשא.

ואגב אבשלום קור בעצמו מדבר בסלנג כל הזמן מחוץ לתוכנית שלו.

ומה קשור ערבים? כאילו דחפת מישהו שמייצג אצלך משהו "יותר גרוע" מ"ערסים"? הרי רוב הערבים סטטיסטית מדברים עברית.

אוקיי אני אענה לך :P

אחלה - חומוס

סבבה - סרט בורקס

10 - מספר בטבלה המטרית

זה שאצלנו עצלנים לשונית לבטא הרגשות במילים יפות

אחלה סבבה - מצוין - מעולה

10 - נהדר

זה ביזיון השפה.קח את המשפט הבא "אחי מה נישמע "אחלה" הכל "סבבה" אני מרגיש ממש "10"

ואם נתרגם את זה למושגים היותר ברורים ..

אחי מה נשמע? "חומוס" הכל "סרט בורקס" אני מרגיש "כמו מספר"

דבילי לא??? אבל ככה אתה כביכול נשמע

לא יותר יפה לומר

אחי מה נשמע ? - מצוין - אני מרגיש טוב .היה לי נהדר...

אתה מדבר כמו דור שגדל על פרסומות ולא מכיר את העברית התקינה וכביכול חושב שזו שפה יפה.אבל זו שפה קלוקלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשים הישראליות לא כלבות. נשים באופן כללי יותר קרות ומחושבות מגברים. הן מתוכנתות כך מבחינה אבולוציונית. בארץ הנשים לא סתם אנטיפתיות קרירות אלא יכולות להיות ממש דוחות , אבל זה בגלל המנטליות הכללית כאן. הגבר הישראלי הממוצע הוא לא בהמה?

מסכים,

גברים בארץ הם בהים חלא.

אבל הנשים פה זה בצורה מוגזמת, בואו לדרום ותראו מה זה, כל פליצה עם האף למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש ממרוקאי שיפרש לך :D

סתם, זה יענו בהמות חחחח.

זה בערבית מרוקאית?

אוקיי אני אענה לך :P

אחלה - חומוס

סבבה - סרט בורקס

10 - מספר בטבלה המטרית

זה שאצלנו עצלנים לשונית לבטא הרגשות במילים יפות

אחלה סבבה - מצוין - מעולה

10 - נהדר

זה ביזיון השפה.קח את המשפט הבא "אחי מה נישמע "אחלה" הכל "סבבה" אני מרגיש ממש "10"

ואם נתרגם את זה למושגים היותר ברורים ..

אחי מה נשמע? "חומוס" הכל "סרט בורקס" אני מרגיש "כמו מספר"

דבילי לא??? אבל ככה אתה כביכול נשמע

לא יותר יפה לומר

אחי מה נשמע ? - מצוין - אני מרגיש טוב .היה לי נהדר...

אתה מדבר כמו דור שגדל על פרסומות ולא מכיר את העברית התקינה וכביכול חושב שזו שפה יפה.אבל זו שפה קלוקלת.

אוקיי אני אענה לך.

סבבה -הגיעה מערבית (צבאבה), בערבית קלאסית היא "אהבה עזה", כאן משנות ה-60.

אחלה - חומוס? אולי אתה הדור שגדל על פרסומות.

"ככה אתה כביכול נשמע"/"אתה מדבר כמו" - מתי שמעת אותי מדבר כך? שמעת אותי פעם? המילה היחידה שפירסמתי שאני משתמש בה כ"עגה" היא "אחי".

עגה יכולה להשמע לך דבילית, אך רבות מהמילים הוא שהושרשו בשפה העברית הן כתוצאה מן עגה.

כל עוד אתה לא אונס את השפה העברית עם שגיאות כתיב ושבירות לשון דומות, לא צריכה להיות לך שום בעיה. כי מי אתה אשר יחליט מה היא שפה יפה ומה היא לא?

אגב, חסרים לך המון סימני פיסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0000

אני גדלתי בשנות ה 70 80 שאז העברית היתה יפה ולא סלנגית כמו שאתה כל כך אוהב.אני לא בא לשנות לך את השפה אבל מה שאני היום שומע לעומת

השפה מ"העולם" שלי זה פשוט בושה וחרפה.לקחת מושגים ומילים מהערבית.. :screwy:..במקום לדבוק בשפה שלנו ולהיות כאלה גאים בשפה

שלנו אנו מאמצים בחום מילים משפות זרות שלא לדבר על מילים משפת אויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...