התרבות שלנו מגדלת נשים להיות כלבות כלפי גברים? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרבות שלנו מגדלת נשים להיות כלבות כלפי גברים?

exquisite

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחח מה הקשר בין פרחות וערסים למסע קניות בקניון חחחחחחחחחח

למה באירופה אין קניונים?

הפרחות והערסים זה בגלל עדות המזרח ותו לא

לא בגלל הכיבוש ולא בגלל ההתגיסות לצבא

ממש לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחחחחחחחחחח מה הקשר בין פרחות וערסים למסע קניות בקניון חחחחחחחחחח

למה באירופה אין קניונים?

הפרחות והערסים זה בגלל עדות המזרח ותו לא :nono:

ממש לא

עריכה :

לא מקובל עלי שיכלילו מיגזר שלם בתואר משפיל שנובע מהפרדה וחלוקה על פי מוצא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרחות והערסים זה בגלל עדות המזרח ותו לא

Intel100, מכיוון שאתה משתמש חדש ההתבטאות הגזענית והאומללה הזאת זיכתה אותך כרגע רק באזהרה,

זוהי האזהרה הראשונה שלך, בשלישית תושתק\תורחק מהפורום.

קרא מיד את חוקי הפורום עם דגש על תוכן ההודעות:

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=showagreement

בפעם הבאה לא אהיה כל כך סלחן, תחזרו לנושא הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סותם דעות של אנשים עם האזהרות האלה,פתחתי את זה בידיוק כדי לקבל דעות של אנשים,לא משנה כמה הן מנוגדות לתפיסה הפוליטיקלי קורקט שלך.

תרגע קצת עם ההזהרות,הוא לא קילל ולא העליב אפחד,זכותו להגיד שהתרבות הערסית באה מעדות המזרח לדעתו,מה אתה רוצה ממנו?

יש לי הרגשה שיהיה הרבה בעיות איתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חדש שהתרבות הערסית באה מעדות המזרח.התרבות של העדה מושתת על מנטליות ערבית טהורה.החינוך הגברי מבוסס על "אתה ראש המשפחה"

"אתה בעל הבית" "אתה המלך".לא פלא שיוצאים כאלה אנשים בסופו של דבר.ראיתי אותם ונגעלתי.קשה להאמין שזה חלק מאיתנו כאלה טיפוסים.ההשקפת

עולם שלהם לגבי המין הנשי הן בזויות ומשפילות והדבר היחיד שיש להם הראש זה לז**ן וכדורגל ואם תגידו משהו על הקבוצה שלהם..כדאי שיהיה לכם

מנוי במד"א...אבל למדתי להכיר כמה חברים מאד קרובים מיזרחיים ולא כולם נכנסים לדפוס של הערס הידוע.לא כולם דפוקים בכאלה רמות ורובם אפילו

אקדמאים.אם ניקח לדוגמא 100 איש לטיול אבל 20 מתוכם יעשו רעש כל כך חזק נחשוב שכל ה 100 עשו את הרעש.

אותו דבר פה.הערסים הם אחוז מסויים הם לא כל עדות המזרח.אני יכול לומר לך שיש גם ערסים רוסיים אז מה ? נכליל גם אותם?

אני מסכים איתך אבל רואה את העניין קצת מפוכח ולא עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבי דן אתה מוסט ואתה לא יודע את זה

אין עדה או מגזר שיש בו רק דברים רעים

וההצגה של הדברים בצורה הזו היא הגיזענות והיא ההסטה

כאשר אתה מתמקד רק באלמנט אחד ממכלול האלמנטים / מרכיבים של מגזר זו הסטה - כי אתה מסיט את השומע לחשוב שזו בלבד מהות אותו מיגזר

( מה שמוביל אותי לחשוב שכן היית חשוף להסטה וכן ,אין לך מספיק יכולת להבין את זה לבד )

שתדע לך הגיזענים והמסיטים לא יכולים להסתתר מאחורי אימרות של "אני שייך לאותו מיגזר" ( היו כאלו בשואה , קראו להם "קאפו " אלו היו יהודים שסייעו בתוכנית ההשמדה של הגרמנים הנצים ) .

שינאה עצמית כך קוראים לזה . אני מצטער שהמחשבה על מגזר ( כל מגזר ) מסויים לא מעלה באדם החושב קונוטציות טובות מה שאומר שמבחינה פסיכולוגית הבן אדם מרגיש מפוחד . ( פחד מפני השונה ודמוניזציה של הזר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד

אני לא בא להעליב\להשמיץ\ללכלך.אבל אני כן בא להראות מה גודל ויוצא מאותה עדה.אתה לא יכול להתכחש לאותם אנשים שרוב מוצאם הוא כזה.

זו המציאות שלנו וזה יהיה ככה.תפסיק להיות עיוור ולראות הכל וורוד.למדתי 3 שנים עם כאלה טיפוסים ש"יא אני כזה חזק" "בא אני אז**ן אותך אם לא תקנה

לי שוקולד".זו המנטליות של העדה הזו וזו התרבות שלהם.זו לא השמצה זו הצבת עובדה.ברור שלא כולם ככה.וציינתי את זה לא לעשות הכללה גורפת

משום שיש לי חברים כאלה.אבל מה לעשות אם תיקרא את התגובה הקודמת שלי תבין שחלק קטן שעושה הרבה רעש מכתים עדה שלמה !!!!!!

לך תגור ליד כאלה אנשים ותיראה מקרוב עד כמה הם חסרי תרבות או סליחה :nono:....בעלי "תרבות" רחוב....יורקים מעשנים מקללים.

מציקים לבחורות.אם אתה כל כך פתוח אדרבה אני מכבד את דברייך אז כבד אתה את דבריי.

עריכה : לא מקובל עליך זו המציאות - בוא לאשדוד לדרום תל אביב והמציאות אולי תיראה לך אמיתית ולא ויכוח סרק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סותם דעות של אנשים עם האזהרות האלה,פתחתי את זה בידיוק כדי לקבל דעות של אנשים,לא משנה כמה הן מנוגדות לתפיסה הפוליטיקלי קורקט שלך.

תרגע קצת עם ההזהרות,הוא לא קילל ולא העליב אפחד,זכותו להגיד שהתרבות הערסית באה מעדות המזרח לדעתו,מה אתה רוצה ממנו?

יש לי הרגשה שיהיה הרבה בעיות איתך

אין מקום לדעות בפורום הזה אם הן גזעניות. זה בכלל לא נתון לווכוח כמו שכתוב ברור פה:

ברוכים הבאים לפורום 'אקטואליה ותרבות'!

במסגרת ניסיון לשמור על רמת דיון גבוהה בפורום, הוחלטו מספר חוקים שעל כל משתמש לדעת וליישם.

אנא הקדישו מספר דקות לקריאתם והבנתם, בכדי לחסוך אי-נעימויות מאוחר יותר.

לחצו כאן לקריאת חוקי הפורום

שימו לב:

הערות בעלות אופי גזעני יזכו את כותביהן בבאן קבוע!

בברכת גלישה נעימה באתר,

צוות HWzone Forums.

אם זה לא מתאים לך, אתה לא חייב להיות פה. בנוסף, אם תמשיך עם צורת ההתבטאות שלך אני אדאג לזה אישית.

ובאותה נשימה:

AVIDAN28

זכית ביושר בהרחקה לחודש על גזענות, בפעם הבאה שלך איישם את החוק כלשונו.

רבותי, אם זה עדיין לא ברור, גזענות לא פה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמקרה שהעניין עדיין לא הופנם, התקבלה לבסוף ההחלטה שIntel100 יקבל גם הוא באן לחודש על ההתבטאות שלו,

אין בפורום הזה שום סובלנות לדעות גזעניות ויהי מה, אני מקווה שכולם יפיקו לקחים המקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...