הגדרתי לפי כל ההוראות ועדיין פורט מדווח כסגור. עזרה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרתי לפי כל ההוראות ועדיין פורט מדווח כסגור. עזרה

ssib

Recommended Posts

היי אנשים

ברשותי ראוטר של אדימקס

הורדתי וTORRENT ותוך ההגדרות ניסיתי לפתוח את הפורט שהוגדר לי שם 58211

עבדתי לפני המדריך של אדימקס שהורדתי מהאתר של פיקוק, עשיתי בדיוק מה שהיה רשום שם (לא כזה מסובך)

ועדיין לאחר שסיימתי בעת שהרתי את התוכנה לבדוק את הפורט, היא חזרה ודיווחה לי שהפורט חסום

מצ"ב צרוף מסך.

מה לעשות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כדאי לסמן וי על 'Enable Port Forwarding' מה שלפי הצילומסך לא עשית.. זה נמצא בדיוק מעל השורה להכנסת הפנייה חדשה

אם עדיין תתקל בבעיות תבדוק אם הפורט פתוח בfirewall- חומת האש של . ואם אתה משתמש בנורטון אנטיוירוס מגרסה חדשה- תעיף אותו, הוא לא נותן להכנס בשום פורט.. זה בגדול שלושת המחסומים הנפוצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אוקי.. אי עובד על כרגע אבל אני אנסה להזכר.. לוחצים על התחל\START מגיעים להגדרות\SETTINGS וללוח הבקרה\CONTROL PANEL, פה צריך למצוא את ה'חומת אש של חלונות'\FIREWALL, החומת אש בדרך כלל מסומנת כפעילה, הדרך הפשוטה זה לסמן אותה כלא פעילה.. אבל זה יכול לפגוע באבטחה של המחשב או משו כזה.. אז עדיף ללכת לטאב ה'חריגים' למעלה, ולהוסיף של יציאות, את זה עושים ע"י לחציה על 'הוסף יציאה' צריך לתת שם ליצאה לדוגמא 'utorrent' ו ולהכניס את המספר השורה השניה, אחרי זה לוחצים על אישור. כדאי גם לחזור הגדרות הכללים ולוודא שלא מסומן וי על' אל תאפשר חריגים'

בהצלחה עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...