איך כותבים בBAT כל ערך? - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך כותבים בBAT כל ערך?

J0n1

Recommended Posts

לא קשור ספציפית למקרה הזה כיוון שכבר קיבלת את התשובה, אבל אם עדיין בסוף שנת 2007 אתה כותב באצ'ים הגיע הזמן לעבוד לPowerShell...

חבל שבסוף שנת 2007 עדיין יש הרבה מחשבים בלי אפילו .NET עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לופ אינסופי...

אגב, מוזר שזה עושה לופ אינסופי. ניסיתי אצלי משהו דומה וזה עבד פיקס.

חבל שבסוף שנת 2007 עדיין יש הרבה מחשבים בלי אפילו .NET עליהם...

מה הקשר? מי אמר שאין לו .NET? הוא פשוט אמר שהוא לא יודע #C, ואני מסכים שדבר כזה פשוט עדיף לכתוב באיזה shell או שפת סקריפטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתגובה שלו היה ניתן להסיק ש PS זה משהו פופלרי שאנשים משתמשים בו באופן נרחב :) כשבפועל אפילו הטכנלוגיית בסיס שלה לא מותקנת בכל מחשב ועדיין רוב התוכניות הביתיות לא כתובות בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.net דווקא נעשת יותר ויותר נפוצה ולא צריך להתייחס לעובדה שתוכנה כתובה ל .net כחסרון.

.net מוצעת ב update, מצורפת לויסטה, אפשר להוריד אותה בקלות ואפשר גם לצרף אותה להתקנה של התוכנה שצורכת אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא, פשוט ציינתי עובדות שכרגע, עדיין מרבית התוכניות שמותקנות אצל אנשים במחשב (אם לא כולם) לא כתובות/צריכות את .NET. ועד שאנשים יעברו ל SP3 ו עדיין לא לכולם יהיה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מוזר שזה עושה לופ אינסופי. ניסיתי אצלי משהו דומה וזה עבד פיקס.

מה הקשר? מי אמר שאין לו .NET? הוא פשוט אמר שהוא לא יודע #C, ואני מסכים שדבר כזה פשוט עדיף לכתוב באיזה shell או שפת סקריפטים.

דומה כמה?

אני חושב ששמתי 2 קבצים אולי זה היה ההבדל, אבל אני לא יכול לוותר על זה כי זה חיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצרתי לי כמה קבצים עם סיומת txt, ועשיתי ככה:

FOR %%c in (*.txt) DO copy %%c %%c.txt

כלומר לעבור על כל הקבצים עם סיומת טקסט, ולהעתיק את כולם לקובץ חדש עם סיומת נוספת של txt (כלומר bla.txt יועתק ל-bla.txt.txt).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...