שאלה חשובה ואזהרת קנייה לפני קניית מסך Samsung 226BW - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה ואזהרת קנייה לפני קניית מסך Samsung 226BW

itzik_vip

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות את המסך הנ''ל

אך קראתי באתר מסויים שיש כמה דגמים, כל דגם עם פאנל שונה!

כלומר שאפשר לאפיין את הדגם שיש לכם לפי המדבקה מאחורה,

הדגם עם האות S - זה דגם שיש לו פאנל מבית ,

והוא הדגם שבדך כלל אתרי חומרה בדקו והיללו את המסך.

הדגם עם האות A - זה דגם שיש לו פאנל מבית AU Optronic,

שיש לו בעיות לעומת הדגם הקודם.

מה שמוזר זה, שזה לא תמיד נכון, יש לקוחות שקיבלו את זה בצורה הפוכה, :kopfpatsch:

יש להם אות S עם הפאנל AU Optronic, או שיש להם אות A עם פאנל Samsung

לפי מה שהאתר רשם:הצורה הבטוחה ביותר לבדוק את זה, זה על ידי צירוף מקשים במסך :

יש לקבוע את ה-contrast וה-brightness ל-0.

ללחוץ על כפתור ה-Menu

ללחוץ על הכפתור Source במשך 5 שניות (השני מצד ימין)

יופיע תפריט "חדש" שנקרא ''Service Function' שיכיל בתוכו מידע על הפאל של המסך.

הסידרה עם האות A היא עם פאנל AU Optronics יהיה רשום AU M220EW01

בקשר לסידרה S זה קצת פחות ברור, יהיה רשום AMLCD 220M1, אבל הפאנל

של הוא עם LTM220M1, וכנראה שהקוד AMLCD 220M1 קשור ליצרנית פאנל אחרת.

ואומרים עכשיו שיש עוד גירסה עם האות C (שדרך אגב מצאתי את הסדרה הזו באופיס דיפו!) שמציינת פאנל של CMO,

שהיא הרבה פחות איכותית מהשניים הקודמים.

הכי מתסכל שקשה לבדוק זאת....הלכתי למספר חנויות ואף אחד לא היה מוכן להוציא את המסך מהקופסה הארוזה בשביל שאוכל לבדוק :pissed:

אני מאוד רוצה לקנות את המסך אך אני פוחד ליפול בפח ולקבל סדרה זולה ולא איכותית ???

אשמח לשמוע תגובות, מענות, מסקנות וכל פיסת מידע נחוצה לפני שאני הולך לקנות את המסך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחתיין על המחקר, אבל שום דבר ממה שאתה אומר לא חדש לבאי הפורום. דשו בכך מלא פעמים בעבר.

ההבדל בין ה"איכות" של הפאנלים נופח מעבר לכל פרופורציה. יש כנראה הבדלים מסוימים ביניהם, אבל הם כלום לעומת ההבדל באיכות בין מסך זה למסך איכותי באמת (עם פאנל VA או IPS). סביר גם להניח שההבדלים בין פאנלים ספציפיים מאותו סוג יכולים להיות באותו סדר גודל כמו ההבדלים בין הפאנלים מהסוגים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלחו לי על הבורות אבל מה זה מסך TN ?

הקצבתי לעצמי תקציב של עד 2000 ש''ח למסך 22 אינצ' LCD למחשב

האם אני יכול לקבל תמורה טובה יותר לכספי עם מסך איכותי עם טכנולוגיה/ פאנל יותר טובים לדוגמא: עם פאנל VA או (שאין לי מושג מה הם אומרים, אני לא כזה מבין אבל אשמח אם תסבירו לי)

השימוש העיקרי שלי במסך (דרך אגב אני מתכוון לקנות שניים מאותו סוג) הוא לעריכת ברמה גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא את המדריך שבסטיקי בראש הפורום.

למרבה הצער אין מסכי 22" בטכנולוגיות VA/IPS.

האפשרויות שלך הן או מסך 20" או 24".

לא ברור לי למה אתה רוצה שני מסכים מאותו סוג?

במקום להוציא 4000 על זוג מסכי 22", לסרטים עדיף לך כנראה ללכת על ה-DELLL 2407WFP (שעולה 3500-4000 ש"ח), בעל פאנל S-PVA איכותי ביותר ומעולה לסרטים, גדול יותר מ-22", וגם תומך ב-HD מלא, להבדיל מ-22".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, ברור.

מבחינת שטח עבודה, מסך 20" ייתן לך את אותו השטח כמו 22" (כי לשניהם אותה רזולוציה). לכן אולי עדיף ללכת על זוג 20" איכותיים (PHILIPS 2006WCS, 2007WFP למשל). החסרון שלהם אל מול 22" הוא רק הגודל הפיזי. היתרון שלהם הוא בזוויות צפיה רחבות, בצבעים יותר עמוקים ולרוב גם בארגונומיה. נגיד, את ה- אתה יכול להגביה, לסובב בכל כיוון כולל PIVOT למצב פורטרט, שבו הוא מציג לאורך (אם במקרים מסוימים יותר נוח לך לעבוד ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני אלך על זוג 20 אינצ'

איזה מסכים נוספים איכותיים תומכים בטכנולוגית שהם קצת יותר זולים ממה שהמלצת

יש המון המלצות חמות על ה- DELL2007WFP אבל הוא יקר 2150 ש''ח למסך, יש מסכים מומלצים 20 אינצ' יותר זולים בתקציב של עד 1900 ש''ח למסך?

בנוסף הבחנתי שקצב הריענון במסכים אלה הוא דיי גבוה 16MS שכבר קיימים בשוק מסכים עם 2MS זה לא ישפיע על איכות המסך ומריחות הצבעים

חשוב לציין שהשימוש במסכים הוא לעריכת וגרפיקה

תודה מראש איציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני אלך על זוג 20 אינצ'

איזה מסכים נוספים איכותיים תומכים בטכנולוגית IPS שהם קצת יותר זולים ממה שהמלצת

יש המון המלצות חמות על ה- DELL2007WFP אבל הוא יקר 2150 ש''ח למסך, יש מסכים מומלצים 20 אינצ' יותר זולים בתקציב של עד 1900 ש''ח למסך?

אין IPS, יש VA (הפיליפס).

בנוסף הבחנתי שקצב הריענון במסכים אלה הוא דיי גבוה 16MS שכבר קיימים בשוק מסכים עם 2MS זה לא ישפיע על איכות המסך ומריחות הצבעים

חשוב לציין שהשימוש במסכים הוא לעריכת סרטים וגרפיקה

בפועל מסך 2MS מראה מהירות תגובה ממוצעת של 3-4MS. ה- מראה בפועל מהירות תגובה ממוצעת של 6MS. הבדל זניח למדי שאי-אפשר להבחין בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אחרי מספר התלבטויות החלטתי לרדת קצת ברמה ולקחת זוג מסכי 22 אינצ'

אין לי כח להתעסק עם כל השטיקים של סאמסונג ( ''איכות'' של הפאנלים סוג S , A וכו'...)

שמתי עין על הדגם הבא: LGL226WTQ האם הוא יספק את דרישותי (עריכת וידאו) פחות או יותר?, האם זה דגם מומלץ ואיכותי בטווח מחירים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אבל בגדול איך המסך של ?

והאם גם ב- עליי לקחת את ה- S או שזה כבר לא משנה, והאם אני יכול לבדוק זאת?

ברור שלא ...כל הסיבוך הזה עם סוגי הפנאלים הוא רק בדגם הספציפי הזה של ...בLG אין שום בעיה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של פאנל S, A, C קשור רק לדגם הספציפי של ה-SAMSUNG 226BW. יכול להיות (וגם סביר להניח) שגם שאר היצרנים משתמשים בפאנלים שונים מידי פעם, אבל למיטב ידיעתי אף אחד לא חקר זאת לעומק לגבי ה-.

בגדול, מבחינת האיכות ה- הוא כמו ה-.

אין פתרונות קסם ואין ארוחות חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...