מחפש מסך 19 אינץ לגיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 19 אינץ לגיימינג

yosib

Recommended Posts

אחד שאתה יכול לזרוק אותו מהחלון כשיהרגו אותך ב-COUNTERSTRIKE ולא יישבר?

זה באמת עוד לא שמעתי הצלחת להצחיק אותי :xyxthumbs: למרות שאני לא משחק CS אלא BF2

אוקי אני מתכוון שהמסך צריך להיות ברמה גבוה למשחקים 80% ו- 20% לסרטים

התקציב הוא בעצם עד 5000 ש"ח אני יעדיף מסך בגודל 24 אינץ אין לי דגם ספציפי בבקשה אם תוכלו לעזור אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 5000 ¤ יש לך שתי אפשרויות:

1) 2407WFP-HC בגירסתו הנוכחית סובל מבעיית ארטיפקטים שעשויה להטריד מושבעים. חלק מהארטיפקטים לא ניתנים להעלמה לחלוטין ע"י כיול כמו בגירסה הישנה. בסרטים הם לא ממש מפריעים באותה מידה, לפחות לדברי חברי הפורום שרכשו אותו.

2) BenQ FP241W לא סובל מארטיפקטים באותה רמה. עליו תוכל לקרוא בביקורת ההשוואתית למסכי 24" בנעוץ. ה-2407WFP גירסה נטולת HC שנבחן כנגדו לא נמכר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שטויות 247 גם בגרסה הזאתמצוין,

פשוט הגרסה הקודמת הייתי ממש מושלמת, עכשיו נוצרה בעיה שאפילו לא נראית לעין אז עושים מזה סיפור,

אחלה מסך ולא תרגיש בשום דבר לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שהבעיה עשויה להטריד קרא על כך בסקירה שלו ב-PRAD. בפורום של הדברים גלשו מעבר לפרופורציה ובסה"כ מדובר במאות אחדות של פדנטים. אתה צודק, המסך בעיקר בשל מחירו הזול הופך לכדאי להתרשמות של השואל בחנויות. רק כך ישפוט אם הארטיפקטים לא יפריעו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות חברים :xyxthumbs:

יש לי רק עוד שאלה מה עדיף למשחקים או יותר נכון באיזה פורמט משחקים עובדים 16:9 או 4:3

המשחקים החדשים הרציניים תומכים גם וגם.

בחלק מהמשחקים הישנים (ואני מדבר על כמה שנים טובות), כמו כן במשחקי SHAREWARE פשוטים כאלה, שמורידים חינם מהאינטרנט, לא תהיה תמיכה ברזולוציות רחבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...