קבלים מחלידים בלוח אם של PCPartner , מה הנזק? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלים מחלידים בלוח אם של PCPartner , מה הנזק?

stio

Recommended Posts

שלום לכולם

מדובר במחשב שמפורט בצד ימין. בכל אופן פתחתי את המחשב עכשיו כדי להתקין עוד כרטיס וגיליתי שיש 2 קבלים שנמצאים מאחורי המעבד שבראש שלהם יש קצת חלודה, לא נגעתי בהם.

מדובר בלוח של PCPartner AP133AAS13 ישן. המחשב פועל מצויין, לא נתקע, אין הודעות כחולות.

חשוב מאוד לציין שלא ראיתי שום קבל נפוח או נוזל, רק קצת מין חלודה על ראש 2 קבלים.

השאלה שלי היא למרות שהמחשב פועל מצויין כעת, האם יש נזק ללוח והוא צפוי לקרוס בקרוב או שאפשר להירגע?

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב טוב שהוא הולך להתאבד. מצד שני, היה לי לוח שגם גיליתי שנוזלים לו קבלים במקרה, והוא עוד המשיך לחיות באושר די הרבה זמן.

אתה יכול לקנות קבלים תואמים לקיימים, להלחים את הקיימים החוצה ולהלחים את החדשים במקומם. אבל רק את אתה יודע להתעסק עם הלחמות שכאלו, כי אפשר להרוס ככה את הלוח בקלות. אם אתה הולך על ההלחמה, בדוק אם יש עוד קבלים נפוחים, והחלף גם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב בהלחמת קבלים למיניהם ושאר שבבים למעגלים אלקטרוניים, אבל עוד לא יצא לי לפרק קבל קיים ממעגל אלקטרוני. איך אני מוציא את הישן?

עם מלחם טוב, שואב-בדיל (ציוד זול מאד (כ-20ש"ח) - חפש בחנות ציוד-אלקטרוניקה ו/או DIY), והרבה זהירות וסבלנות (כי אחרת באמת אפשר לדפוק ת'לוח באופן בלתי-הפיך)...

ממליץ לספור את הקבלים מהסוג הבעייתי (של אלו שנפגמו) ולהחליף את כולם. זה לא צריך לעלות יותר משקלים ספורים לכל קבל (שים לב לקיבולת (נמדדת ב-µF) ולמתח (נמדד ב-V)).

ר' כאן למחירים ולאפשרות הזמנה מרחוק : http://www.arihav.com/genprices.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך, עוד שהייתי בכיתה ה' (והיום אחרי צבא) הלחמתי דברים יותר מסובכים.

גרוע מאוד...

הייתי ממליץ לך ל לעשות כלום עם המחשב,

וללכת למישהו שמבין קצת,שינסה לעזור לך להלחים קבלים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...