עשרה שחקנים שלעולם לא תצליחו להגיע לרמה שלהם (כתבה מ-GAMESRADAR) - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרה שחקנים שלעולם לא תצליחו להגיע לרמה שלהם (כתבה מ-GAMESRADAR)

תמיד מחייך

Recommended Posts

צודק יש בזה משהו שמשחקי ווידאו זה כל החיים שלהם

זה עניין של תרבות... אצלנו זה נראה בזבוז זמן בגלל זה זה נראה לי ככה, בזמן שאצלהם זה לא

לא תמיד זה בשביל כסף, זה גם בשביל הנאה, כי כן, תאמין או לא, יש כאלה שנהנים עד כדי כך שלפי ראות עיניך הם 'נסחפים' עם המשחק ומשחקים כל כך הרבה עד שהם ברמה בינלאומית.

אז זה פשוט כי הם נהנים והכסף לא מעניין אותם.

מסכים איתך אחי

חח הקטע זה אצלי שאני יודע שאפשר לעשות מהדבר הזה כסף

שמע עכשיו אני עושה את בשביל הנאה אבל אני לא משחק איזה 10 שעות ביום, כי בשבילי זה כבר לא הנאה

אבל אם אני רוצה לעשות מזה מקצוע בחיים אני ישחק 10 שעות בכוח

כי מה לעשות חחחח אני ישראלי מצוי שמחפש כל היום כסף וקומבינות.......

אם הייתי יכול הייתי עושה מהדבר הזה מקצוע רק שאני מתגייס במרץ אז בוא נגיד שאין לי כל-כך זמן....

אם הייתי יודע לפני 4-5 שנים כשהתחלתי לשחק משחקי FPS שיש בזה כל כך הרבה כסף תאמין לי הייתי משקיע ת'נשמה

אבל גיליתי את העניין רק ב 3 שנים האחרונות ולא הייתה לי ממש סבלנות להשקיע במשחק אחד כל כך הרבה זמן... מה גם ש3 שנים זה לא בידיוק מספיק במקרה שלי = \

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל עוד זה לא מוביל לשום מקום, אז אני מסכים עם הבחור

אם אתה עושה את זה בשביל להרוויח כסף, כמו בCS או UT או QUAKE למשל (פעם ראיתי איזה פרס ראשון מגיע לקלאן שלוקח מקום ראשון באיזה גביע בclanbase, לא זוכר איזה משחק, 4000 יורו!!! שזה יחסית עוד קצת...)

אבל באמת ליפנים והקוריאנים האלה אין להם חיים עם זה אני מסכים

כי לנסות שעות ולנצח את mario ב 5 דקות באמת לא נותן לך כלום בחיים

לבעוט בכדור במגרש כדורגל בשכונה ללא מטרה זה בסדר, אבל לשחק במשחקי מחשב ללא מטרה זה לא. אני יכול להגיד גם את ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשווה לכדורגל וטניס שולחן - טועה, בגלל שני דברים עיקריים.

דבר ראשון, זה בריא. אני לא צריך להציג את המחקרים הרפואיים שמראים שכושר גופני וספורט תורמים לבריאות ולאורך (ואורח) החיים).

דבר שני, בספורט אתה עם אנשים, אתה יוצר חברים. אני יכול להגיד לך עכשיו 25 אנשים לפחות שהכרתי דרך המגרש. במריו, פורטל, גיטאר הירו, המשחק שמנגן, המשחק עם השני אין חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא חלק גדול מהמשחקים האלה מובילים למפגשים חברתיים.

ו למשל כמעט שקול לספורט מבחינת הבריאות.

ומי שמשקיע את רוב זמנו בספורט תחרותי שם את הבריאות שלו בסכנה. אני לא צריך להזכיר כמה פציעות ונזקים אתלטים מקצועיים עוברים במהלך הקריירה שלהם. בריא? אני לא חושב.

ומצד שני, ספורט פחות אינטנסיבי מבחינה גופנית כמו טניס שולחן לא מזכה אדם בכושר יותר ממישהו שלא מקדיש את חייו לענף ספורט כלשהו. עם כל הכבוד, בנאדם יכול להשקיע בכושר ובבריאות שלו בלי שום צורך לפנות לספורט תחרותי עם כל מה שזה תובע ממנו. וכושר הם בהחלט לא הסיבות להקדיש את החיים לספורט תחרותי כלשהו, אלא אהבת התחום - בדיוק כמו גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעוט בכדור במגרש כדורגל בשכונה ללא מטרה זה בסדר, אבל לשחק במשחקי מחשב ללא מטרה זה לא. אני יכול להגיד גם את ההפך.

practice makes perferct

לפעמים אפשר להפוך תחביב למקצוע

או סתם לעשות את התחביב בשביל הכיף

יש כאלה שנהנים לבלות במגרש ולבעוט את הכדור ללא מטרה (כמוני)

ויש כאלה שנהנים לבלות במגרש ולבעוט בכדור ורוצים לעשות מזה מקצוע יום אחד

ויש כאלה שאוהבים לגמור שעות מהחיים שלהם על המחשב ולשחק טטריס וסופר מריו

ויש כאלה שנהנים לשחק CS או UT וחלקם עושים מזה כסף יום אחד

אבל ליהיות אלוף בטטריס כשזה לא נותן לך כלום בחיים זה נראה לי מפגר

מילא שישקיע בCS כי שם יכול לצאת ממנו משהו

אולי לקוריאנים/יפנים זה נראה נורמאלי ואפשר להסכים איתם יש שם כאלה שזה כל החיים שלהם... לי זה נראה מפגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור עם המשחק חלליות לא אנושי,גם זה עם הטטריס הם ..

מי אמר שהמריו רמאות?

הרעיון בspeedrun הוא להגיע מתחילת המשחק לסופו,וזה מה שהוא עשה הוא פשוט דילג על כמה עולמות דרך סוג של ציט שקיים במשחק..

גם ההוא ששיחק בפורטל עקף חלק מהדברים עם תאוצה דרך הפורטלים,משהו מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו כשהייתי קטן (בן 8-9) גם אני סימתי את מריו ממש מהר השיא שלי היה 20 ומשהו דקות בדיוק באותו מסלול כמו בסרטון

הייתי הילד הכי טוב במריו בשכונה (התירוץ שלי הוא שלא היה לי משחקים אחרים למגסון חוץ ממריו)

אם הצלחתי לעבור את מריו ב 20 דקות כשהייתי בן 8 אז אני חושב שעם קצת אימון כל אחד יכול לעבור את ה10 דקות ואם ממש מתעמצים גם את ה 7 דקות אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהמריו רמאות?

הרעיון בspeedrun הוא להגיע מתחילת המשחק לסופו,וזה מה שהוא עשה הוא פשוט דילג על כמה עולמות דרך סוג של ציט שקיים במשחק..

גם ההוא ששיחק בפורטל עקף חלק מהדברים עם תאוצה דרך הפורטלים,משהו מפחיד.

תקרא על tool assisted speedrun

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...