רציתי לקנות מחשב, זקוק חוות דעת בין ה E4500 לE6550 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתי לקנות מחשב, זקוק חוות דעת בין ה E4500 לE6550

סקיווקר

Recommended Posts

במבחן ביצועים שיש בתומס הוא מצוין , רק חבל שאין את E4500 רק את E4300 החלש יותר מה שטיפה יותר מסבך להשוואת ל E6550

מעניין שאין מעבד אמצע בין E4500 ל E6550, יש בניהם פער מחיר של בערך 30%, חבל.

עכשיו העניין שאני רוצה לקנות מחשב מחשב חדש ואני לא בטוח שיש טעם בשבילי להשקיע עוד 250-300 שקלים על הE6550,

סה"כ השימושים שלי הם כלליים, , פה ושם קידודים (מעט) וכו', לא משהו מרגש.

אם ההבדל ממש משמעותי בניהם אולי שווה לי טיפה לשלם יותר אבל אם לא, אני לא רואה טעם לשלם עוד 40% יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מצטרף להמלצה למעבד 4500

רק תשקיע עכשיו בלוח טוב , אפילו מהP35 שמדברים עליהם הרבה לאחרונה, וזכרונות 800 נחמדים

ככה כשתגיע סיטואציה שתרצה איזה חיזוק אמצע הדרך תוכל לשדרג מעבד ל4 ליבות לדוגמא ... נניח עוד שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניתם לי על השאלה האחרונה, אבל אולי אני כבר מחר בחנות.

כי גם יש לי התלבטות לגבי כרטיס מסך ואם אני יורד במעבד כבר אז אני ארד גם בכרטיס מסך (ל 2400pro)

כי גם כך זה לא מחשב שמיועד למשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1:

קפצת דיונים:

הקפצת דיונים הינה פרסום שתי הודעות ברצף במטרה לקדם את הת'ראד במעלה הרשימה (הודעות מסוג "UP" וכדומה). הקפצה שכזו מותרת אך ורק לאחר 24 שעות מפרסום התגובה הראשונית! כל הקפצה שכזו לפני הזמן המותר תזכה את פותח הת'ראד באזהרה ובנעילת התראד.

במידה ולא עברו 24, ויש לכם מידע חדש להוסיף לדיון כאשר הודעתכם היא האחרונה, עשו זאת על ידי .modify.gif

משתמשים שיקפיצו דיונים שלא כחוק ימצאו את הדיון נעול ויקבלו אזהרה בהתאם!

2:

ובקשר לקריר ושקט, במעבד כמו זה אפשר לעשות OC ולהשאירו שקט וקריר

נכון בהחלט^^

3.קח את ה E4500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לעצה מבעל ניסיון -

יש לי E2140 וHD2400PRO

אני בOC של 90% (380X8=3040) והמעבד שלי קר ושקט, אין הבדלים בטמפ' אצלי עם OC ובלי OC...אני מגיע ל375 בלי להרים מתח כלומר 3GHZ ממעבד שבא בתדר סטוק של 1.6GHZ... חובה לעשות OC למעבד של מי שלא עושה הוא פרימיטיבי בור שלא רוצה להתפתח, בקיצור טמבל....

לגבי הHD2400PRO, מעולה בכל מה שקשור לHD אני מריץ איתו 1080 מלא בלי בעיה (על מסך של 768X1280) עושה את העבודה מעולה אפילו מריץ משחקים כמו CSS ב80FPS חלק בלי DROPS.... לעומת זאת הקטע שיותר מרגיז זה כמה שהכרטיס הזה חלש! אסור לך לקנות אותו, לדעתי צריך לשים בסטיקי אזהרה לאנשים שלא ייקנו אותו! פשוט כי במשחקים חדשים הוא חלש בצורה מחרידה, תחשוב עוד שנה וחצי רצית להפעיל סתם את משחק הפיפא PES NFS וחבריהם ואתה משחק בצורה זוועתית.... אסור אסור אסור! תקנה HD2600XT SONIC אסור לקנות כרטיס מתחת לזה, אגב ל2600 שמעתי פה שיש לו יתרונות בHD PLAYBACK לא זוכר מה בדיוק אבל בקיצור

אל תקנה HD2400PRO אלא מינימום HD2600XT SONIC ב550 שקל שווה אתה זה!

תקנה E2160\E2180\E4400\E4500 ותעשה לו OC של 50-60 אחוז ותקבל יותר חזקים ממעבדים ב1K.... זה נשמע דימיוני אבל זה אמיתי ואני עד לזה.....

איזה חפירה.... אבל אני חייב להזהיר תבחור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תודה על התגובות,

לי המליצו להשקיע קצת יותר במעבד כי חוץ מפה ושם תוכנות של 3D פחות קריטי לי כרטיס מסך חזק כי אני לא משחק (פורום מפרטים ופורום תצוגה וגרפיקה).

אבל אחרי התגובות פה אני חושב שאני באמת אקח את ה E4500 וואשקיע כרטיס מסך טיפה יותר חזק מה- 2400PRO כלומר אקח כנראה את 8500GT. שהוא גם בפני עצמו לא כרטיס ממש חזק אבל לשימושים שלי הוא בהחלט יהיה בהחלט להיות מספיק.

וכמו שהמליצו באמת תכננתי לקחת 2G פנימי.

תודה רבה לכולכם, וסליחה על ההקפצה כי אני פשוט כנראה הולך עוד מעט לקנות ת'מחשב בתקווה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהחלטת לקחת E4500 תעשה לו OC תקבל שיפור בביצועים, שיפור משמעותי.

אני מתריע בפניך ומפציר! ! מדוע לקנות 8500GT?! האם אתה כל כך מוגבל בתקציב? אני לא רואה סיבה לא להוסיף עוד 200-250 שקל לקבל כרטיס עם כוח כלשהוא, אם כבר לקחת 8500 חבל לך על הכסף תיקח באמת HD2400PRO ב230 מSKYPC זה מה שיש לי זה לפחות SONIC אבל עדיין זה חלש מאודדד אתה קונה מחשב חדש ללא כוח ביישומי תלת מימד פאקינג EARTH ייעלה לך עם לאגים חחחחח אם באמת אבל באמת הבעיה בתקציב אז קח 2400PRO SONIC אבל אם לא אז 2600XT SONIC בלי למצמץץץץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים , הייתי בSKYPC

בסוף מרוב שהתלבטתי לגבי הכרטיס מסך והמעבד, באיזה מהם 'לחתוך'

לקחתי גם E6550 וגם 8500GT (מה שהמליצו לי בפורום תצוגה).

יצא קצת יקר, אני מקוה שזה יצדיק את עצמו, אני לא ממש שלם עם ההחלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...