נגן קטן, עד 1500 שקלים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן קטן, עד 1500 שקלים

Ghtm

Recommended Posts

היי

אני צריך נגן עד 1500 שקלים. חיפשתי הודעות ישנות ולא ממש מצאתי.

הדרישות שלי הן שיהיה בעל נפח כמה שיותר גדול, פיזית כמה שיותר קטן (אני מעדיף מאוד משהו שאפשר להסתובב איתו בכיס) ותומך ב-FLAC (רצוי מאוד אבל לא חובה). כמובן איכות כמה שיותר גבוהה.

עד כמה שאני יודע ה-ZVM הוא האופציה הכי טובה, אבל הוא קצת גדול מדי. הייתי מעדיף אחד יותר קטן.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ZVM לא תומך ב-flac לפי מה שאני יודע.

אם אתה רוצה משהו קטן, יש את ה- cowon i7 בנפח של 16GB. הוא מאוד קטן. אומנם יש לו נפח קטן, אך בזכות ה-flac ( אם תשתמש במוסיקה בלבד ) אז זה כאילו יכפיל את הנפח שלו. האיכות סאונד שלו יחסית לנגן flash היא בין הכי טובים ( אולי מקום שני מתחת ל-zvp ) אבל פחות טובה משל ה-ZVM ואין צורך לומר שהמסך שלו גם קטן יותר ( 1.3 ) ואני מאמין שעקב כך גם הממשק פחות נוח. יש לו יתרון נוסף והוא סוללה חזקה בצורה קיצונית- 60 שעות מוסיקה(!!!).

מצד שני ב-ZVM הנפח יורגש מאוד אם תרצה להשתמש במכשיר כ-HD , הרי הנפח שלו גדול הרבה יותר. ובנוסף זה נחמד לראות או סרטונים וקליפים על המסך ( שהוא ממש מצוין יחסית למתחרים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך תמונות וסרטים, אני קונה את הנגן הזה אחרי שאני מוכר את ה-A2 שלי. אני מוכר אותו כי אני צריך משהו קטן, אז גודל המסך לא כ"כ משנה לי.

אני חושב שנפח 16 ג'יגה לא יספיק לי. יש לו אולי חריץ הרחבה? או אולי נגן אחר עם נפח יותר גדול?

מבחינתי נגן קטן זה גם ה-X5, אני פשוט יודע שלהרבה יש בעיות בפלאג שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עולה לי לראש ( ואני בספק שיש ) נגן עם נפח של 30GB או יותר, שהוא נחשב איכותי ושווה קניה והגודל שלו קטן כמו נגן FLASH.

אם זה ממש חשוב לך אז ה-I7 אמור לספק אותך, כי אם תמלא אותו רק ב-FLAC אז הוא יכיל כמות שירים ששוה לנגן בנפח 30GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי איך אם אני אשתמש רק בFLAC (שירים של 20-30-40 מגה) אז כמות השירים תהיה שווה לנגן בנפח 30GB.

בכל אופן,

מבחינתי נגן קטן זה גם ה-X5, אני פשוט יודע שלהרבה יש בעיות בפלאג אוזניות שלו והוא כבר לא כ"כ זמין.

איך ה-Zen של קריאטיב? (http://zap.co.il/model.asp?model_id=598024)

אמנם הוא לא תומך ב-FLAC (נשרוד) והוא רק 16 ג'יגה אבל הוא תומך בכרטיסי SDHC ככה שאני אוכל להרחיב בעתיד אם לא יספיק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות שמיעה שלו מצוינת, לא יודע בדיוק בהשוואה לשאר, אבל היא אמורה להיות מאוד טובה, אבל אני עדין מציע לך לבדוק על בטוח...

אני לא העמקתי במידע על הנגן... אבל אמור להיות ממש טוב.

מה שכן, אם אתה צריך נגן רק למוסיקה ולא לוידאו, אז הוא סתם יוצא יקר ולכן לא כדאי לך... הוא גם לא הכי קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ציינתי את זה פעמיים, אני לא צריך קטן בגודל גרגר אורז, אני צריך קטן בגודל שנוח ללכת איתו בכיס.

אם יש לך המלצה לנגן שהוא רק למוזיקה ומתאים להליכה בכיס והוא יותר זול (20GB לפחות או 16 עם חריץ הרחבה...) אז אני אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ציינתי את העובדה שהוא לא הכי קטן בכדי לומר לך שאם אתה מעדיף אותו על ה-ZVM כנגן למוסיקה רק בגלל הגודל, אז זה לא שוה את זה, כי ההבדל לא כזה גדול וה-ZVM עדיף בשביל מוסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אבל זה ככה גם ב-ZVM אז זה לא משנה. כרגע אלו שתי האופציות שלי וההתלבטות שלי היא לגבי הגודל הפיזי (נוחות) ואופציית ההרחבה שיש ל- (עד כמה זה יהיה לי שימושי...).[br]פורסם בתאריך: 2.12.2007 בשעה 18:13:18

מישהו יודע האם ה- בגרסאת ה-32GB יגיע לארץ? קראתי בחלק מהמקורות שזו גרסא מוגבלת שיוצאת רק לאירופה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...