הודעת שגיאה ביצירת דיסק שחזור בTHINKPAD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה ביצירת דיסק שחזור בTHINKPAD

קובי 1980

Recommended Posts

שלום

אני מנסה ליצור באמצעות הRESCUE & RECOVERY דיסק לשחזור המערכת.

המערכת לא מצליחה ליצור אותו.

אני מקבל את ההודעה הזו "an internal error has caused this process to fail"

יש לציין שבדקתי את הגדרות הביוס,כל התוכנות והחומרה במחשב מעודכנות,וניסיתי גם עם CD וגם עם ובכל פעם אותה הודעה.

כמו כן אני מודע לכך שאפשר ליצור את המדיה רק פעם אחת,ואף פעם לא יצרתי כזו

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו המחשב?

מהי מערכת ההפעלה?

מהי גרסת RESCUE&RECOVERY?

ידוע לי על באגים מסוימים בתוכנה שגורמים לה להפסיק לעבוד על דגמים מסוימים אם מעדכנים אותה.

מחיפוש קצר ב-Thinkpad forums נראה שלא רק אתה נתקלת בבעיה, אם כי פתרון לא ראיתי.

אם המחשב באחריות, התקשר לשירות הלקוחות של , ספר להם על התקלה ובקש שישלחו לך סט מוכן של דיסקים לשחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו המחשב?

מהי מערכת ההפעלה?

מהי גרסת RESCUE&RECOVERY?

ידוע לי על באגים מסוימים בתוכנה שגורמים לה להפסיק לעבוד על דגמים מסוימים אם מעדכנים אותה.

מחיפוש קצר ב-Thinkpad forums נראה שלא רק אתה נתקלת בבעיה, אם כי פתרון לא ראיתי.

אם המחשב באחריות, התקשר לשירות הלקוחות של , ספר להם על התקלה ובקש שישלחו לך סט מוכן של דיסקים לשחזור.

צודק,איזה טמבל אני.. :s05:

המחשב הינו

t60 8744 hcg ומערכת ההפעלה היא XP PRO.

גירסת הRERCOVERY היא האחרונה 4.1 עם כל העדכונים.

לפני שפירסמתי את ההודעה גם אני בדקתי בפורומים שציינת,אך למעט פתרון אחד שלא עזר. לא מצאתי כלום.

היה שם איזה לינק להורדה והוא לא עזר לי.

שפניתי למוקד של הם אמרו לי שהם לא מספקים את הXP,רק .כנראה בגלל שככה המחשב יצא מהמפעל (ויסטה ביזנס).

והם בטח רוצים לעשות עוד כמה ג'ובות על שנמוך מערכת ההפעלה

תודה על העזרה.

נ.ב

במידה ואני אצליח אכשהו לעשות את זה,יש לך מושג אם התקנה דרך הדיסק הנ"ל תשחזר לי גם את המחיצה הנסתרת ?

כרגע אין לי אותה על המחשב.

ובחיפושי ברשת ראיתי שחלק אומרים שהיא כן נוצרת וחלק לא.

ושוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, שניה.

אין לך את המחיצה הנסתרת? אז ממה בדיוק אתה רוצה ליצור את הדיסקים לשיחזור? בקטע הזה הלך עליך.

יכול להיות שה-RESCUE&RECOVERY יכול פשוט לייצר לך גיבוי של ההארד דיסק, כמו שתוכנות רגילות בסגנון NORTON GHOST או ACRONIS TRUEIMAGE יכולות.

לגבי הדיסקים של השחזור, אם תשיג אותם מ-IBM, אני די בטוח שהם ישחזרו את המחיצה הנסתרת. מן הסתם, אם המחשב הגיע במקור עם VISTA ואתה שמת XP, הם לא מחויבים לספק לך שחזור של XP (או של 2000 או של 98).

אבל, רק שתדע, הדגמים שבאים עם VISTA BUSINESS זכאים ל"שנמוך" ל-XP PRO, לפי הרשיון של MICROSOFT:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/document.do?lndocid=VSTA-DWNGRD#downgrading

לפי הדף הנ"ל הם לא חייבים לספק לך את הדיסק בחינם, אלא בתשלום, כנראה אותו תשלום שאתה אמור לשלם אם אתה רוצה סט נוסף או אם נגמרה לך האחריות. במקומות מסוימים שקראתי מדובר על $45.00, אבל אולי יתמזל מזלך. אם הם היו מוכנים לשלוח לך את ה-VISTA חינם - תטען שאותו כלל צריך לתפוס לגבי XP, לפי אותו דף מידע שהזכרתי למעלה.

תקרא גם פה:

http://www.thinkwiki.org/wiki/Ordering_Recovery_CDs#How_to_get_them

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, שניה.

אין לך את המחיצה הנסתרת? אז ממה בדיוק אתה רוצה ליצור את הדיסקים לשיחזור? בקטע הזה הלך עליך.

יכול להיות שה-RESCUE&RECOVERY יכול פשוט לייצר לך גיבוי של ההארד דיסק, כמו שתוכנות רגילות בסגנון NORTON GHOST או ACRONIS TRUEIMAGE יכולות.

לגבי הדיסקים של השחזור, אם תשיג אותם מ-IBM, אני די בטוח שהם ישחזרו את המחיצה הנסתרת. מן הסתם, אם המחשב הגיע במקור עם VISTA ואתה שמת XP, הם לא מחויבים לספק לך שחזור של XP (או של 2000 או של 98).

אבל, רק שתדע, הדגמים שבאים עם VISTA BUSINESS זכאים ל"שנמוך" ל-XP PRO, לפי הרשיון של MICROSOFT:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/document.do?lndocid=VSTA-DWNGRD#downgrading

לפי הדף הנ"ל הם לא חייבים לספק לך את הדיסק בחינם, אלא בתשלום, כנראה אותו תשלום שאתה אמור לשלם אם אתה רוצה סט נוסף או אם נגמרה לך האחריות. במקומות מסוימים שקראתי מדובר על $45.00, אבל אולי יתמזל מזלך. אם הם היו מוכנים לשלוח לך את ה-VISTA חינם - תטען שאותו כלל צריך לתפוס לגבי XP, לפי אותו דף מידע שהזכרתי למעלה.

תקרא גם פה:

http://www.thinkwiki.org/wiki/Ordering_Recovery_CDs#How_to_get_them

תודה רבה לך על היחס.

אכן,אין לי את המחיצה הנסתרת.

אני מודע לעניין של השנמוך ובאמת יום לאחר הקנייה הבאתי את המחשב לספק שיתקינו לי אותה במקום הויסטה האומללה הזו.

הצלחתי להשיג דיסקים של אבל היא מאד מכבידה על המחשב-קורעת לו את כל המשאבים (עוד שניה הנורה של הארד דיסק נשרפה לי)

אני אבדוק את הקישורים שהבאת ואנסה לראות מה לעשות

תודה רבה לך ולילה טוב !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...