Stop Motion - משהו שלא היכרתי עד אתמול :) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Stop Motion - משהו שלא היכרתי עד אתמול :)

JeW BoY

Recommended Posts

טוב נו.. אני אפילו לא חובב גרפיקה... לא הכנתי שום דבר ששווה להציג לאף אחד.. עד עכשיו לפחות :)

סתם ככה השתעשתי ב15 (כן [shadow=red,left]15[/shadow]!!) דקות פנויות שהיו לי והכנתי את הסירטון הזה :)

הסרטון הורכב מ 160 והמוזיקה לקוחה מהמשחק [glow=red,2,300]The Neverhood[/glow]

[move] נ.ב. [/move]

[tt]מה אתם חושבים? עצות וכו'... :)[/tt]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצר.. כן די.. אבל מעביר את הרעיון בבירור לא? :)

חוצמזה שלעשות את ה 8 שניות של העצמים זזים ללא כל כוח שמזיז אותם לוקח 160 ... ככה שבשביל לעשות משהו איכותי באמת צריך להתכונן בשבילו... לי סתם היה כמה דקות פנויות והמצלמה של המחשב בידיוק קרצה לי ממתחת לשכבת אבק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא אחלה בהתחשב בעובדה שמדובר בזמן מועט כ"כ ובאמצעים דלים שכאלה. יש את הבעיה שאני בטוח שאתה מודע לה, והיא התזוזות המיותרות של העטיפה על השולחן במשך 8 השניות הקריטיות בסרטון, חבל שלא לקחת את הזמן כדי למנוע ממנה לזוז בין הפריימים מלבד הפעמים שבה היא אמורה להסתובב. אני יודע שזה היה לוקח פי 3 יותר זמן, אבל זה שווה את זה (קצת מציק לי).

ואני חולה על המוזיקה - Operator Plays a Little Ping Pong ;D ;D

(יש לי את כל הפסקול של Neverhood :D)

לגבי עצות - אם אתה מתכוון להמשיך עם זה, כדאי שתוריד איזו תוכנה חינמית ייעודית ל stop motion (לא חסר באינטרנט), זה יכול לעזור לך גם מבחינת התאמת הסאונד ומעקב קצת יותר טוב על הפריימים.

ולגבי המניפולציה של האובייקטים - רצוי לחלק את הסרטון למקטעים של שניות בודדות, כשבכל מקטע אתה מתכנן לפרטי פרטים את המניפולציה של כל אובייקט ואובייקט ומשרטט זאת בהתאם על המשטח שעליו הוא עומד או זז (למשל, אם מדובר בדמות מלגו שצריכה ללכת, תשרטט בדיוק את המסלול שלה, ותסמן איפה היא נעצרת או משנה את הקצב וכו'. אם מדובר באובייקט שלא אמור לזוז או להחליק, סמן בדיוק את הגבולות שלו, כך שכשתשנה את הסצינה תוכל לוודא שהאובייקט הזה לא זז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...