אלטרנטיבה למסנג'ר. חייבת לתמוך בשיחות קול &#14 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלטרנטיבה למסנג'ר. חייבת לתמוך בשיחות קול &#14

ssib

Recommended Posts

היי אנשים

לאחר שהורדתי את המסנג'ר האחרון ואני ממש לא אוהבת איך שהוא נראה חשבתי להסיר אותו ובהזדמנות אולי אמצא לו אלטרנטיבה טובה יותר

הדרישות:

תמיכה בשחות טקסט - דא

חייב לתמוך בלקוחות המסנג'ר

חייב לתמוך בשיחות קול באיכות הכי טובה שאפשר

חייב לתמוך בהיסטורית שיחה

חייב לאפשר מצבי זמינות שונה, לתמוך בהראות כלא זמין ואף בכניסה במצב זה

חייב לאפשר כתיבת כמה מילים שלי על האדם בשורת השם שלו (בכרטיס אישי גם יכול להיות נחמד)

כמובן שלאפשר בקלות הוספת / הסרת / חסימת אנשי קשר

רצוי - תוכנה קלה ככל שניתן

רצוי מאוד - תמיכה במגוון תוכנות מסנג'ר

עיצוב יפה ונקי - בלי שטויות וכל מיני משחקים מפגרים

בלי עומס - כמו שבמסנג'ר החדש וב- Q הישנים.

מקווה שתמצאו לי משהו טוב יותר מהמסנג'ר

תודה מראש

SSIB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס, חוץ מהיסטוריית שיחה וכתיבת כמה מילים בכרטיס האישי של כל משתמש - ה-WINDOWS MESSENGER עונה על כל הדרישות שלך.

MESSENGER JOURNALING יכול לפתור את בעיית ההיסטוריה, אבל זה בהחלט פתרון קצת מסורבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר הרבה הרבה קליינטים (בינהם מירנדה, טריליאן, פידג'ין וכו') ולצערי אף אחד לא באמת נראה כמו תחליף הולם.

התשובה לדעתי היא להתקין גרסאות ישנות יותר שפחות שנואות עליך מהחדשה, אני אישית הכי אוהב את הגרסא 6.2 אבל אני לא בטוח שאפשר לכתוב שם טקסט אישי על כל משתמש, אבל כדאי לבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פשוט להריץ גרסאות ישנות כי המסנג'ר כל הזמן מתריע לעדכן (למרות שנדמה לי שיש איזשהו מעקף), ויש פיצ'רים כמו shared folders שעובדים רק עם גרסאות אחרונות.

אני בכל אופן ממליץ לעבוד עם הגרסה האחרונה 8.5 ולסרס אותה קצת עם , וגם לשפצר עם מסנג'ר פלוס המדהים...

http://www.msgpluslive.net

לא תמצאי משהו איכותי אחר, אלא אם תוותרי על שיחה קולית שתעשי עם במקום או משהו כזה. Miranda מאוד אהובה בחברת הישראלים שמתי לב... אני אישית אף פעם לא השתמשתי כי מאוד אוהב את מסנג'ר ולא מתרגש משטויות כמו משחקים שאני ממש לא חייב להשתמש בהם כמו שאני לא משתמש באלף פונקציות שבאות עם וורד. כבד לי? משדרגים חומרה וזורמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אהבתי את טריליאן דווקא אבל החיסרון העיקרי הוא אי אפשרות לכתוב מצד ימין לשמאל..לא מבין עד כמה זה קשה :screwy:

מה איתה באמת? מעבר לכך שלא ניתן לכתוב בכיוון הנכון יש לה עוד חסרונות?

מה לגבי הרשימה שמניתי? היא עונה על כולם?

איך למשל איכות הדיבור והשמיעה' date=' לא פחותה מזה שבמסנג'ר?[/b']

אגב, קראתי שהיה משהו שנקרא messenger 2

זה עדיין קיים (בגרסה עכשווית) או שמת ונקבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש שיחה קולית בטריליאן/מירנדה אך גם אם יש צ'ט קולי (כמו במסנג'ר של יאהו) הוא לא יעבוד עם משתמשי קליינט מסנג'ר המיקרוסופטי.

כמו כן האייקונים החמודים (פיצ'ר הכי חשוב לי במסנג'ר) לא עובדים עם הקליינטים התואמים, וקרוב לוודאי עוד הרבה פיצ'רים חביבים שתתגעגעי אליהם...או שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...