מפרט לחבר, ללא ציוד הקפי וכוננים ב5000 ש"ח.-למשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לחבר, ללא ציוד הקפי וכוננים ב5000 ש"ח.-למשחקים

User_Name

Recommended Posts

שלום לכולם, (מקווה שהכותרת בסדר :errr: )

בניתי לחבר מפרט מחשב ללא ציוד הקפי וכוננים, וצריך את דעתכם (בבקשה). מתוכנן, אבל לא בזמן הקרוב.

CPU 2500+ (Barton)

Cache L2 512KB

BUS 333(166x2)

Thermaltake Smart & Silent Volcano 9 CPU Cooler for AMD

Epox 8RDA+ nForce2 (DDR400, AGP8X, 5.1 Dolby Sound, ATA133, 1394, LAN, 2.0)

DDR- 256MB 3200 WinBond Memory *2

ATI 9500 PRO 128MB DVI Bulk Video Card

Thermaltake Xaser II 5000 Plus Tower Case (P/S not included)

HEC (Heroichi) 475VD-T Power Supply

~4915~ nis

איך המפרט? מה עדיף, סטיק אחד של או שניים? הלוח אם תומך מעבדיי BARTON?

הקירור למעבד רועש?

יש לו שני הארדיסקים, CD ROM וצורב, כל זה יתחבר ללוח אם?

תודה רבה לכל העוזרים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת אינפורמטיבית, אבל זה לא מספק במקרה שלך. לפי כללי הפורום, על כותרת לכלול תקציב (אם קיים) ושימושים במערכת.

אם אתה מעוניין להיות שפן נסיונות (מצטער אם אני מפחיד אותך, אבל הסיכויים הגדולים יותר הם הצלחה), ברוכה הבאה למשפחת הBarton. אחרת, רד לAXP2100+ שעם כבד יותר יביא ביצועים טובים יותר בOC. כמו כן, על שירדת עם הקירור, הזכרונות והמעבד, עם כסף זה הייתי ממליץ לקחת את ה8RGA+ שיהיה אוברקלוקר טוב יותר, מעבר לעיקרון. מארז טוב. הייתי לוקח SF2 ו-SLK800, אם תמצא עודפים של חנות כלשהי, כי הפסיקו ליבא אותם, עד כמה שאני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקנתי את הכותרת :)

חבר שלי לא מתמצא בOC וגם אני לא.

את הלוח 8RGA לא מצאתי, אשמח אם תשלח לי בפרטי. את המחשב הוא יקנה בחופש הגדול, (למרות שכל חופש מבצפר הוא גדול)

ועד אז נראה את הBARTON בתור OCר. אבל בכללי, המפרט טוב גם בלי OC? לקחתי את הלוח הזה, בגלל כל מה שהוא מכיל,

שיכול לחסוך את כל כרטיסי הPCI. אבל הוא יהיה טוב גם לאנשים שלא עוסקים בOC?

עריכה:

מצאתי את הלוח 8RGA, אבל הוא מכיל GF4, והמחיר יקר ב100 ש"ח +.

אני חושב שלוח 8RDA יספיק לו, כי אני והוא חדשים בעיניין והוא לא הולך לשבור שיא בהמהרת .

דרך אגב בפעם השניה, מה זה זיכרונות BH-5?

הSLK-800 חיוני לOC של 500 MHZ? ומה זה SF-2? לא מספיק הVOLCANO 9 לOC של 500 MHZ?

ואם DUAL כל כך מומלץ, אז למה ללוח אם הזה יש רק 3 חריצי זכרונות? מה יקרה שמישהו ירצה להוסיף זיכרון? הDUAL יתבטל? והאם צריך סטיק אחד של לOC של 500 MHZ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמע עם אתה לא מתכנן לעשות oc או לפחות בקרוב ואתה לא מתמצא בזה אז עדיף לך את ה dual כי הוא מביא ביצועים די טובים אומנם לא בהרבה, ולמרות שהוא אוברקלוקר פחות טוב כדי לכחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית, אתה תוכל לבצע את אותן פעולות בין עם סטיק בודד או שני סטיקים אשר מנצלים את הDualDDR. הנקודה היא לא שיפעל, אלא שיהיה יציב. המערכת תהיה יציבה יותר בעת שימוש בסטיק בודד. הV9 יהיה קירור מזעזע ורועש- מומלץ יהיה לקחת היטסינק טוב עם מאוורר בעל ווסת לכוונון העוצמה- מה שיאפשר להנמיך את רמת הרעש שהוא יעשה. אתם אולי חדשים בנושא, אבל אני דיי בטוח שלאחר התנסות קלה אתם תכנסו לזה חזק ותבצעו OC-ים כבדים יותר.

ה8RGA+, עם תנאים טובים, יכול להגיע לבאס של 250MHz- דבר אדיר בשילוש של בארטון. BH-5 הוא צ'יפ מוצלח בשביל OC. צ'יפ של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואינך מעוניין להוציא על היטסינק 300 ש"ח בלי מאוורר, אתה יכול לקחת את ה- SK-7 או ה AX-7 שמציגים ביצועים מעולים במחירים נמוכים יותר.

ה-V9 הוא לא מזעזע ורועש כי המאוורר שמורכב עליו הוא ה SF-2. הבעיה שלו היא שההיטסינק שלו הוא גרוע יחסית להיטסינקים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי מבחינה עקרונית. הוא כן רועש. כלומר, זה שההיטסינק שלו פחות טוב מאחרים לא אמור לעניין מישהו, שהרי השילוב של ההיטסינק עם המאוורר בונה את השורה התחתונה. ובקיצור, בשביל שיהיו אותן טמפרטורות שהיטסינקים אחרים יציגו עם הSF2, המאוורר יצטרך לפעול על עצמה גבוהה יותר כשכתוצאה מכך הוא גם ירעיש יותר. מה לעשות שהHSF הזה גרוע, יחסית ולא משתלם כלל. הV7+ משתלם ומומלץ יותר, אם כבר הולכים על Volcano.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...