האם להתחיל מלחמה - זד מחשבים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם להתחיל מלחמה - זד מחשבים

amit1242

Recommended Posts

טוב עדכונים:

היום התקשרתי עליהם...מחלקת שירות לקוחות -עשרים דקות אני מחכה על הקו אף אחד לא עונה

מכירות - אחרי דקה עונה לי בחור בשם סלבה. הוא אמר שאין כזה דבר 553mhz ....קיצור אחרי זה התקשרנו עוד פעם הגענו למנהל אמיר גם הוא אמר את זה והוא אמר לפתוח תמחשב. פתחתי,מתברר שהזיכרון הוא של american data . חיפשנו את אמיר ולא מצאנו...במחלקת חולי פרקינסון ענה לנו במקרה שוב סלבה! אמרנו לו מה קרא,לקח פרטים בלה בלה....אמה שלי מתחילה לאיים [אבל בצורה נחמדה...תראה,אנחנו לקוחות ותיקים בלה בלה בלה....אתה יודע אנחנו משלמים בכרטיס אשארי,אני יכולה לעצור את התשלומים...] ברגע זה השיחה נותקה. עכשיו אנחנו מנסים ליצור קשר לבן אנוש כלשהוא.

ועכשיו קצת ברצינות:

אני מזהיר את כולם להתרחק מהחנות הזאת!! אין שירות!! פשוט ביזיון!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב,המשתמש שכתב את זה ..זה בן דוד שלי..

ותאמין לי אני ראיתי את המחשב הזה..בזמן האחרון אפשר להפעיל אותו לחצי שעה ואז הוא מתחמם לאיזה 85 מעלות..

ומפסיק לעבוד לאיזה שעה וככה ברצף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עדכונים: לא משנה מה עשינו,כל אחד לקח את הפרטים שלנו [לרשימה השחורה? לפח הזבל? לכו תדעו] ואף פעם לא חזר. התקשרנו כל 10 דקות במשך 6 שעות [!!] שום דבר לא עזר. לכן,שתי אפשרויות יש לי:

1) אני אתן את המחשב הזה לאחיות שלי,שלא מבינות בחומרה בשיט ואבא יקנה לי מחשב חדש

2) ששהדרוג שלי מtms יכלול גם קניית ב140 שקל,ובדרך אני אזהיר כל חייה אנושים ו/או לא אנושית מהחנות הזו.

אני יכול להבטיח לכם שהחנות הזו היא הדבר הכי גרוע שראיתם. ואתם מדברים למישהו שהוא לקוח 7 שנים של ivory ו ksp .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא בדיוק גורם לעצמך להישמע אמין.

אם אתה נשאר לקוח 7 שנים של KSP וIVORY זה כבר אומר שמשהו קצת לא במקום אצלך.

אדם רציונאלי היה נזהר מהם [ובטח מחנויות מחשבים-מכולת] ולא רוכש אצלם, אל רוכש בחנויות מהימנות ומקצעויות.

להבא תרכוש את המחשב מחנות טובה, כגון זיגזאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל אם באמת אתה צודק וקיבלת רכיבים שבקבלה מופיעים רכיבים אחרים.

יש לך 2 אופציות:

א' משפטית

ב' פיזית

א' - לא הייתי ממליץ במיוחד אחרי שמישהו כאן אמר שיש להם במשרדים עורכי דין שהעבודה שלהם הם לגרום לך להצטער שתבעת אותם ובקיצור העבודה שלהם זה תביעות נגד החברה.

ב' - להיכנס אליהם עם המחשב, הקבלה. ועם מישהו שאין לו אלוהים ופשוט לדרוש את מה שמגיע לך. בהתחלה בדיבור יפה. לא הולך? אחלה, נעבור לצעקות ודרישות. לא עוזר? אתה משאיר להם את המחשב על השולחן עבודה שלהם עם הקבלה (או עותק למקרה שלא תרצה לאבד אותה) ומבקש את הכסף שלך במזומן, לא עוזר? דורש את המנהל ונשאר להם בחנות בכח ומגרש משם אנשים ומשכנע לא לקנות שם ומספר את הסיפור שלך. ותאמין לי אחרי שתעשה את כל זה אין מצב שבעולם שהם לא יטפלו בך איכשהו רק ככה הם יבינו אותך.

מה זה השטויות האלו לקבל משהו פחות טוב ממה שהזמנת ושילמת?

אני בכלל לא בעד כל זה אם אפשר לפתור את זה בנועם, אבל אם אין ברירה אז תפנה לדרך פחות אלגנטית.

שוב, כל זאת במידה ואתה צודק ואומר את האמת. אין לך כל סיבה לוותר להם ולקבל מחשב (עלק מחשב, יותר נכון לקבל גרואטה) בעוד שילמת כמה אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יותר טוב (במובן כלשהו) ככה אתה תאמר להם מראש בטלפון, שאתה מקווה מאוד שהעניין יסתיים והוא יטופל.. כי אין לי כח להופיע אצלם ולהגיע מחיפה..

במידה ולא..אתה תופיע אצלם ולא תזוז עד שתקבל את הטיפול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו איזה חאפרים אלוהים, אני במקומך מפנה לי יום ו"שורף המועדון", אחרת אתה פשוט תהיה עוד פראיר שקנה דרכם.

דבר נוסף, אמא שלך דווקא הציעה הצעה מעניינת, למה שפשוט לא תעצור את התשלומים וזהו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה: כל יום במשך השבוע הזה אנחנו נתקשר עליהם כל חצי שעה עגולה [לפעמים כל 10 דקות]

אם לא יעבוד,יום איומים.

אם לא יעבוד,משטרה/עוצרים את התשלומים.

אם לא יעבוד,תובעים אותנו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...