מעיף את המחשב הקודם!צריך תפריט 30000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעיף את המחשב הקודם!צריך תפריט 30000

the_lighting

Recommended Posts

למשחקים כבדים, OC וסרטי HD!

4GB זיכרון מינימום DDR3

מעבד אקסטרים

קירור מים למעבד לצ'יפ ולכרטיס מסך!

מקלדת ועכבר אלחותיים!

רמקולים גם למשחקים וגם לסרטים!

מסך מינימום 24 אם לא 32 עדיף 32!

כרטיס טלויזיה או משהו שיאפשר לחבר את הYES למחשב ולראות דרך המסך!

מערכת הפעלה 64

תקציב 30000 אפשרות לחריגה!

שיהיה מפנדס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא רענן את זכרונך בחוקי הפורום ועדכן את הכותרת והפוסט הראשון על פי הדוגמאות בקישור הבא (בעזרת כפתור ה"עריכה"):

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0

רק לפי הפוסט והתקציב נראה לי שהדיון הזה חסר טעם לחלוטין וכדאי לנעול אותו כבר עכשיו :nono:

נראה איך ולמה יתפתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא רענן את זכרונך בחוקי הפורום ועדכן את הכותרת והפוסט הראשון על פי הדוגמאות בקישור הבא (בעזרת כפתור ה"עריכה"):

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0

רק לפי הפוסט והתקציב נראה לי שהדיון הזה חסר טעם לחלוטין וכדאי לנעול אותו כבר עכשיו :nono:

נראה איך ולמה יתפתח...

מה הבעיה????

אם יש לי אפשרות אז למה לא????

רק המסך לוקח כמעט שליש תקציב! וצריך את כל הציוד ההקיפי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה????

בקצרה - אתה רוצה רכיבים שעולים ה-מ-ו-ן ונותנים תמורה עלובה אם בכלל (DDR3 למשל). לאורך זמן זו טעות חמורה. עדיף להשקיע 60% מהתקציב עכשיו ולשמור 40% לשדרוג בהמשך. תקבל ביצועים עדיפים בהרבה לאורך זמן.

גם כל הנושא של OC וקירור מיים דורש המון השקעה ולא בטוח שישתלם לך בכלל לשימושים שלך.

אם יש לי אפשרות אז למה לא????

כי זה יהיה לא רציני מצד מי שמבין משהו להמליץ לך על מפרט שלא יהיה עדיף כרגע על מפרט של 12-13K ובעוד שנתיים יהיה חלש ממנו משמעותית לאחר שדרוג.

רק המסך לוקח כמעט שליש תקציב! וצריך את כל הציוד ההקיפי!

לגבי המסך יש כאן שני צדדים למשוואה. מצד אחד אני תמיד בעד השקעה במסך אך המסכים הגדולים לא משתלמים ביחס למחירם. ה-DELL3007WFP למשל עולה כמעט כמו LCDTV FULL HD שגדולה ממנו בהרבה והוא הרבה פחות שימושי ממסכי 24' לכל שימוש פרט למשחקים/סרטים.

אם תרצה לשחק על הרזולוציות המטורפות שלו תזדקק ל- של 8800ULTRA שזה בזבוז כסף מוחלט וממילא לא יהיה כמעט הבדל בחווית הגיימינג. בכרטיסים יתישנו לך תוך חצי שנה ותידרש לשדרג בסכומים של 5-7K כל שנה בערך.

שוב, אם אתה הבן של גאידמק אז כל הדיון הזה תיאורטי לגמרי... אפשר גם לבנות מפרט ב-200K בלי בעיה עם מיוחדים, מערכת קול מקצועית ומסכי 100'. לא בשביל זה אנחנו פה.

ודבר אחרון. את תתעצל וקרא בלינק שנתתי. יש שם דוגמאות מפורטות איך ומה לכתוב בכותרת ואיזה פירוט צריך להופיע בפוסט.

אם יש לך 30K להשקיע במחשב, לפחות תשקיע 5 דקות בלקרוא את הלינק ולעזור לנו לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDDR3 עדיין לא מורגש ואין שום תירוץ ליקנות אותו

עוד שנה יוצאים כבר בתושבת אחרת ככה שP35 יספיק לך לפנרין

מערכת מים דורשת תיחזוק

המעבדים האקוואד אקסטרים לא משתלמים כיום

אם תקנה היום מפרט ב30 אלף עוד שנה שנתיים הוא יהיה מקסימום שווה 10 אלף בלחץ

גם סלי לא משתלם כיום

בתקציבים כאלה

עדיף לישמור בצד לפחות 40-45 אחוז מתוך הכסף לשידרוג עתידי

במסך אני מסכים שצריך להשקיע בו וזה נכון אבל מסכי מחשב של 30 אינג' מחברה טובה עולים כמו מסך טלווזיה 37

הכול זה פרופורציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...