אפשר לעוף/לרחף עם כסא שמחובר להמון בלונים? (מצ"ב תמונה) - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לעוף/לרחף עם כסא שמחובר להמון בלונים? (מצ"ב תמונה)

אישי555

Recommended Posts

בעיקרון אפשר. צריך המון בלונים או לחילופין בלון אחד ענקי. (צפלינים עובדים על העיקרון הזה)

תוריד Garry Mod (מוד ל- HL2) ותחבר המון בלונים לכסא, תבדוק מתי הוא מתחיל להתרומם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיט'באסטארס בערך עשו טעות, הם בדקו אם אפשר להעיף מישהו עם בלונים רגילים.. בגודל רגיל. ולנפח לקשור מספיק בלונים כאלה לוקח יותר זמן מאשר שלבלונים שהם ניפחו יוצא ההליום..

הבחור שעף עם בלונים לקח בלונים ענקים, ואני משער שתוך כמה דקות אפשר כבר לעוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא טעו, הם בדקו את המיתוס שאפשר לעוף עם בלוני קרקס (בלונים קטנים רגילים), כמו במיסטר בין וסרטים אחרים..

בפרק אחר הם בדקו אם אפשר לעוף כמו האיש שאתם מדברים עליו, והם השתמשו בבלוני מזג אוויר (נראה לי שבזה הוא השתמש) וגם הצליחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי עבר שבוע ולא הגבתי לכם בכלל. מצטער :smile1:. אני גם רואה שבפורום הזה ההודעות נשארות בעמוד הראשי זמן רב וזה טוב מאוד כי יש זמן לכל מיני מזדמנים לקרוא ולהוסיף את דעתם.

אז ככה:

בעיקרון אפשר. צריך המון בלונים או לחילופין בלון אחד ענקי. (צפלינים עובדים על העיקרון הזה)

תוריד Garry Mod (מוד ל- HL2) ותחבר המון בלונים לכסא, תבדוק מתי הוא מתחיל להתרומם :P

לצפלינים אין מנועים? כי ראיתי את התוכנית על האסון בהינדנבורג ודווקא היו לה מנועים.

ומה זה Garry Mod?

ותחבר מטף כיבוי מכל צד של הכיסא, ותלחץ עליהם לפי הצורך כדי לכוון לצדדים\להאיץ (ראיתי את זה איפשהו)

לא עדיף לשים משקולת בצד שרוצים להטות את הכיוון?

בכל מקרה צריך בלונים מיוחדים שיכולים לספוג מספיק לחץ,פעם ניסו להרים במכסחי המיתוסים ילדה קטנה בת 6 עם בלונים רגילים והיא התרוממה איזה חצי מטר עם 4000 בלונים..

בלונים רגילים לא נראה לי כדאי. בלוני הליום תמיד עולים למעלה בעוד בלונים רגילים לפעמים נשארים בריצפה (לפחות כך אני זוכר ממה שהיה אצלי בזמנים עברו). ומה הכוונה "מספיק לחץ"? הרי בלון אחד לא יעמוד בעומס אבל מספר בלונים יעשו את העבודה. מה קשור לחץ?

אז בקיצור אני מבין שאם ניקח אדם שלא שוקל הרבה (נגיד ילד עד גיל 10), נחבר בלוני הליום, נשים אותו בתוך סל ונחבר חוט ארוך שנוכל לשלוט בגובה אזי זה יעבוד, נכון? רעיון לא רע להפתעה.

יודעים אולי איפה אפשר לברר יותר לעומק דברים כאלה?

ועוד שאלה בנושא-למה בלונים רגילים לא תמיד מתרוממים אבל כשעוזבים אותם באוויר הפתוח הם תמיד מרחפים לשמיים? ולאן הם מגיעים? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...