מבקש לשמוע חוויות קנייה מפנדה/TMS/זיגזג/SLG/אלוף ... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש לשמוע חוויות קנייה מפנדה/TMS/זיגזג/SLG/אלוף ...

yaloner

Recommended Posts

בניגוד לשאר אני כן ממליץ על סקיי...

קניתי לפני שבועיים מהם ורק לפני יומיים קיבלתי אותו (לקח להם זמן להשיג את הרכיבים- לגיטימי)

כרגע הכול בסדר... רק מסך נשאר, הם אמרו שהם צריכים לקבל אותו עוד שבועיים אבל לא שילמתי כלום להם עליו ואין שום התחייבות, אפשר לקנות ממקום אחר...

כרגע הם אחלה (ביקשתי גם את כל האריזות והם הסכימו לתת...הסבר על כל הקבלות והאחריות... סבבה סה"כ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים מאוד עם מה שנאמר לפני לגבי SkyPC

הם מאוד לא אדיבים - לא פנים מול פנים בחנות ואפילו גרוע יותר בשיחות טלפון, ממש עושים טובה שהם בכלל עונים על שאלות הלקוח.

זה ממש גובל בשחצנות וחוסר אכפתיות...

רכשתי אצלם מספר דברים ואני ממש לא ממליץ עליהם.

לא שאני בא לומר שזה המקרה אבל מנסיון אני רוצה לומר משהו (לא מייצג אף חנות שאתם מכירים), סתם בא להביא דעה ולא ליצור וויכוח אולי תראו גם את הצד של החנות, ואני מאמין ש90% מהמשתמשים פה באתר לא עשו את זה אבל שיהיה....

הרבה פעמים אנשים מתקשרים לחנות ומבקשים עזרה בלהתקין (הוראות וכו שלא הולך להם)\הדרכה איך לצרוב\איך לחבר TV-OUT וכו וכו וכו ועוד המון דברים כאלו סתם זרקתי כמה דברים שעלו לי בראש, עכשיו אני לא אומר שצריך להתעלם מאנשים, למשל אם מישהו קנה צורב אין בעיה להסביר לו איך לצרוב אבללל.... המון אנשים חושבים שחנות היא מרכז תמיכה טכנית וחושבים שאם הם קנו משהו הם קנו את הנשמה שלך ואתה משועבד להם, סה"כ חנויות כאלו זה עסק שמטרתו להרוויח כסף ואי אפשר כל הזמן להתעקב על דברים שפשוט סתם מעכבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלית כאן נקודה חשובה.

שירות טוב ללקוח הוא מתן עזרה בפתרון תקלות בתחום בו יש לו מושג/נסיון. שירות טוב לא בא ללמד את הלקוח כיצד מתפעלים מחשב. לא חסרים לקוחות אשר מסרבים לקבל את ההבדלה הזו.

מי שמחפש ללמוד איך לתפעל מחשב, רשאי לפנות למקומות אשר מספקים שירות ייעודי למטרות אלו (תמורת תשלום, כמובן). לא מתוקף תפקידן של חנויות המחשבים לספק לו את הפתרון הזה, מקצועיות ככל שיהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זיגזג - אני רואה שהרוב פה מסכימים שמבין החנויות שדיברנו עליהן בדיון השירות שלה הכי טוב. היא גם ממוקמת ממש קרוב אלי ככה שהייתי רוצה מאוד לקנות משם, אבל כשהרכבתי באת שלהם מפרט זה יצא יקר בכ- 300-400 ש"ח ממה שיצא לי ב-IQPC/SKYPC/TMS. לדעתכם הם יסכימו להשוות את המחירים או אפילו שיהיה קצת יותר יקר, או שעל השירות הטוב שלהם משלמים בכמה מאות שקלים יותר והם לא יסכימו לעשות הנחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיגזג לא ממש בקטע של ההנחות.

אני עדיין ממש ממש ממש ממש ממליץ עליהם.

פעם פירקו לי חלק מהמחשב שלהם והרכיבו בשלי ובפעם אחרת - שידרגו לי חלק חינם כי לא הצליחו להרכב אותו.

לא מכיר חנות אחרת (באף תחום - לא רק מחשבם) שכל כך בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שוק ידידי,לא יורידו לך 300-400 ש"ח כמעט בשום מצב שבעולם.

אבל שווה לך לנסות אולי תצליח להוריד מעט..

בכל אופן,הם קרובים אלייך,והשירות נהדר - ובישביל שירות מעולה ומימוש אחריות בהחלט משלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיגזג לא ממש בקטע של ההנחות.

אני עדיין ממש ממש ממש ממש ממליץ עליהם.

פעם פירקו לי חלק מהמחשב שלהם והרכיבו בשלי ובפעם אחרת - שידרגו לי חלק חינם כי לא הצליחו להרכב אותו.

לא מכיר חנות אחרת (באף תחום - לא רק מחשבם) שכל כך בסדר

איזה חלק לעזאזל ?!

אתה כבר פעם שנייה מעלה את הנקודה הזאת , ואני לא זוכר לחלוטין מה זה היה .

ולגבי ההפרש , לא לשכוח שבאתר המחירים הם לא למזומן , הם לתשלום אחד בכרטיס אשראי , גם את זה יש לקחת בחשבון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...