Flame Thrower - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Flame Thrower

.nimiking.

Recommended Posts

בלהביור אני מאמין שישתמשו בחומר בערה שיכול להתנדף במקרה וקורה משהו ...אז הייתי הולך סוג כלשהו של גז ...פרופאן (נדמה לי שקוראים לזה כך) יכול להיות לא?

יש שני סוגים של להביורים חלק קטן מהם משתמש בפרופאן (שאגב גם יותר בטיחותי)

והחלק השני משתמש לא בגז אלא בנוזל כגון הידרוג'ן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפאלם זה ממש לא מוצק, כל הסיבה למה נפאלם נחשב לכזה נשק נוראי זה העובדה שהוא נוזלי.

http://en.wikipedia.org/wiki/napalm

http://en.wikipedia.org/wiki/Flamethrower

הא באמת?

תקרא את הלינקים שאתה מביא

Napalm is any of a number of flammable liquids used in warfare, often jellied gasoline. Napalm is actually the thickener in such liquids, which when mixed with gasoline makes a sticky incendiary gel.

נאפלם דומה במרקמו לווזלין או כל דבר דומה בטמפרטורת החדר, ג'לי מאוד סמיך עד מוצק, ככל שהנאפלם מוצק יותר הפיצוץ יפזר אותו על שטח גדול יותר והוא יבער יותר זמן שזה כל הרעיון שעומד מאחוריו - קיבוע חומר דליק כמו בנזין, קרוסין או כל דבר דומה בתוך חומר מוצק בשביל שזה לא יתפוצץ אלא יתפזר וישרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הציטוטים שאתה מביא...

Napalm is any of a number of flammable liquids used in warfare, often jellied gasoline. Napalm is actually the thickener in such liquids, which when mixed with gasoline makes a sticky incendiary gel.

טכנית נפאלם זה החומר שהופך את זה ליותר ג'לי ודביק, אבל מה שדיברנו עליו כאן זה התערובת שהיא נוזלית יחסית ובטח ובטח שלא מוצקה.

תנסה לטעון שזה מוצק:

US_riverboat_using_napalm_in_Vietnam.jpg

כמו שאתה רואה זה להביור שמשתמש בנפאלם ואתה טענת שזה לא אפשרי בגלל שזה מוצק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שמשתמשים שואלים "איך בונים פצצה אטומית?" ;)

ראיתי כמה ארכיונים בYOUTUBE על מה שהחומר הזה עושה וזה ממש ממש ...

אין מילה לדבר הזה יותר ממחריד זה ממס הכול,באיזו טמפרטורה הדבר הזה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גהינום נוזלי

אני משער בטמפרטורות התלקחות של דלק/ פרופן ( 510 מ"צ) ועוד החום שנוצר כתוצאה מהחומר שנדלק זאת אומרת מתחיל ( לא מדבר על נקודת הבזק - שזו הטמפרטורה שבה החומר צריך להיות כדי להידלק ) ב 510 מ"צ בהנחה שפרופן מעורב בתהליך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...