יצירת מחיצה בדיסק קשיח SATA (משהו מוזר) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת מחיצה בדיסק קשיח SATA (משהו מוזר)

3d7

Recommended Posts

שלום! :hi:

חיברתי למחשב דיסק קשיח SATA II חדש.

כאשר ניגשתי ל-Computer Management, הופיע לי Wizard שביקש ממני לאתחל את הכונן החדש, אז אמרתי לו בסדר (אי-אפשר היה ליצור מחיצה חדשה בלי אתחול).

עכשיו, אני לוחץ עליו עם הלחצן הימני של העכבר ובוחר ביצירת מחיצה חדשה. מופיע לי חלון New Volume Wizard שמאפשר לי ליצור מחיצה חדשה בתור Simple.

מה זה Simple Partition?

למה אני לא יכול ליצור מחיצה חדשה בתור Primary Partition כמו הדיסקים הקשיחים האחרים שיש לי במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש וחושב ולא בטוח אבל יכול להיות שזה קשור לbooting ככה שיש רק one primary וממנו יעשה הבוט

אני חוזר שוב אני לא בוטח בכלל

מה כן מצאתי לך מקור מידע שקשור לנושא

http://en.wikipedia.org/wiki/Partition_(computing)#Primary_.28or_Logical.29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאיתחלת את הדיסק באשף בטעות אמרת לחלונות שהוא יהפוך את הדיסק לדיסק דינאמי, שם העסק שונה מדיסקים רגילים... אם אתה רוצה את ה primary וכל זה, נסה לאתחל את הדיסק שוב בתור דיסק רגיל ולא דינאמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

exercise אני חושב שאתה צודק.

הרצתי Paragon Disk Expert, והיה כתוב שם שבדיסק יש Dynamic Partition, אז המרתי אותה ל-Standard, ויצרתי Primary Partition.

דרך אגב, מה זה בדיוק דיסק דינאמי? מה ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. בגלל זה הייתה שם אופציה של RAID.

דיסק דינאמי אני יכול להוציא מהמחשב, ולהעביר למחשב אחר מבלי שיהיו לי בעיות תאימות, ובלי שאני אצטרך להגדיר שום דבר מיוחד?

מה לגבי תאימות ללינוקס?

שאלה נוספת: איך אני מבטל ב- דיסק דינאמי, והופך אותו בחזרה לרגיל בלי Paragon?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תאימות אני מציע שתחפש באתר של מיקרוסופט, אני מניח שהוא יעבוד במחשבים עם אחרים, לגבי המצב בטח לא מזהיר...

כאשר אתה מוחק את כל המחיצות על הדיסק, יש אופציה להעביר אותו חזרה לדיסק בסיסי.

אני מניח שיהיו בעיות גם עם כל מני תוכניות שחזור מידע / טיפול בדסיקים במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר הוא היה דינאמי, יצרתי מחיצה ואח"כ מחקתי אותה, אבל לא ראיתי שום אפשרות להפוך את הדיסק בחזרה לבסיסי.

עכשיו יצרתי בדיסק Primary Partition והכנסתי בו קבצים, כך שאני לא רוצה להרוס אותו. אבל, להבא איפה בדיוק האפשרות הזאת נמצאת ב- XP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...