כשהנייד לא בשימוש, מה עדיף? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשהנייד לא בשימוש, מה עדיף?

udist

Recommended Posts

כאשר אני מסיים עבודה עם הנייד, האם עדיף לכבות אותו או לסגור את המסך ולתת לא לעבור למצב שינה? (hibernate)

ובכל מקרה, האם להשאירו מחובר לחשמל או לנתקו?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין ולא היה על HIBERNATE, פשוט פתרון גאוני שבמחשבי פותר את בעית העליה האיטית אל מול הצורך לכבות את המחשב באמת בשביל הסוללה.

(מזל שבLEOPARD המחשב עולה בפחות מחצי הזמן :) )

ליביו (שהשתדרג למקבוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא משנה. :)

אתה יכול לכבות אותו, לשים אותו ב-HIBERNATE או להשאיר אותו דלוק. אתה יכול לנתק אותו מהחשמל או להשאיר אותו מחובר, אתה יכול להשאיר אותו על השולחן או לשים בתיק, אתה יכול לנתק את הסוללה ולשים אותה במקרר אם בא לך. למחשב הנייד שלך לא יהיה אכפת. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא משנה. :)

אתה יכול לכבות אותו, לשים אותו ב-HIBERNATE או להשאיר אותו דלוק. אתה יכול לנתק אותו מהחשמל או להשאיר אותו מחובר, אתה יכול להשאיר אותו על השולחן או לשים בתיק, אתה יכול לנתק את הסוללה ולשים אותה במקרר אם בא לך. למחשב הנייד שלך לא יהיה אכפת. :xyxthumbs:

נראה לי שאנחנו מייחסים יותר מידי חשיבות למחשב הנייד... פעם אחרונה שדיברתי איתו הוא לא כ"כ ענה לי אז אני מעדיף להחליט בעצמי ;D

מבחינת אורך חיים של הסוללה, נפילות מתח שעלולות לפגוע בו ושאר ירקות, איזה מצב הכי עדיף?

לדוגמא, HIBERNATE ומנותק מהחשמל לא יגמור את הבטרייה מהר יותר?? וכו' וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי שום בחיים שלי שנפגע מנפילת מתח.

לגבי - זה גם לא משנה. אורך החיים שלה זה פונקציה של זמן נטו, של כמות השימוש בה וגם של מזל.

HIBERNATE לא צורך חשמל. STANDBY כן.

אם אתה משאיר את המחשב דולק, אל תנתק אותו מהחשמל, זה ברור. כל השאר - ממש ממש לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי שום בחיים שלי שנפגע מנפילת מתח.

לגבי - זה גם לא משנה. אורך החיים שלה זה פונקציה של זמן נטו, של כמות השימוש בה וגם של מזל.

HIBERNATE לא צורך חשמל. STANDBY כן.

אם אתה משאיר את המחשב דולק, אל תנתק אותו מהחשמל, זה ברור. כל השאר - ממש ממש לא משנה.

להכל יש פעם ראשונה, אז לעולם אל תגיד לעולם...

תודה רבה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המלצתי לאחר כ 12 שנות עבודה יום יומית עם ניידים:

1) אין צורך לכבות בכלל (גם לא כשאתה נוסע לשבוע חופש) Hibernate הוא הפיתרון. כיבוי זה רק שיש בעייה . מחשב תקוע וכד'

2) אם אתה לא מנייד אותו תשאיר אותו מחובר לחשמל ותעשהSTBY

3) אם אתה צריך לנייד אותו לזמן קצר (עד שעה) - STBY ומעל לזה - Hibernate.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...