שלטה בגדילה אפשרי? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטה בגדילה אפשרי?

avivlyaviv

Recommended Posts

מאז ומתמיד ישעתי שככדורסל מגביעה.

אך לא כאשר דיברתי על זה עם חברה היא אומרת שזה שטיות.

שאלתי עוד אנשים אבא לא מאמין אמא כן... (סתם נותן :P)

בכל מקרה לשאלה: האם שחקני כדורסל גובהים בגלל היותם שחקני כדורסל?

אני לא מאמין שוויציץ היה 2.06 (לא זוכר בדיוק כמה אבל זה באזור הזה..) אם הוא לא היה משחק כדורסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת יש חדר סודי כזה מאחורי המגרש עם מיטה וחגורות שמותחים את הגמדים שרוצים לשחק כדורסל ( וויציץ' היה ביכלל 167 סמ' כשהוא היגיע למכבי - אבל היו לו קשרים - אז מתחו אותו - ראית שהוא לא היה רץ מהר --- זה ביגלל שלא מתחו נכון )

בכול ענפי הספורט --- זה עניין של גנטיקה לאחר מכן אימון ולאחר מכן כישרון .

זאת אומרת ששחקני כדורסל ( לא כולם גבוהים - חג'ג' , דיקנסון~ ועוד ) מגיעים גבוהים למשחק הרבה מגיעים למגרש כשהם ילדים הגבוהים נשארים יותר כי מצליח להם וכי הם טובים בזה - מהם נישארים אלו שמתאמנים ואנחנו שומעים על אלו עם הכישרון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקני כדורסל גבוההים בגלל שמי שגבוהה יש לו יתרון במשחק אז לוקחים את הגבוהים!

לעומת זאת לשחק כדורסל כן מזרז התפתחות כי כל סוג של מזרז את ההתפתחות, שינה ותזונה נכונה הם המפתח לגדילה נכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת יש חדר סודי כזה מאחורי המגרש עם מיטה וחגורות שמותחים את הגמדים שרוצים לשחק כדורסל ( וויציץ' היה ביכלל 167 סמ' כשהוא היגיע למכבי - אבל היו לו קשרים - אז מתחו אותו - ראית שהוא לא היה רץ מהר --- זה ביגלל שלא מתחו נכון )

בכול ענפי הספורט --- זה עניין של גנטיקה לאחר מכן אימון ולאחר מכן כישרון .

זאת אומרת ששחקני כדורסל ( לא כולם גבוהים - חג'ג' , דיקנסון~ ועוד ) מגיעים גבוהים למשחק הרבה מגיעים למגרש כשהם ילדים הגבוהים נשארים יותר כי מצליח להם וכי הם טובים בזה - מהם נישארים אלו שמתאמנים ואנחנו שומעים על אלו עם הכישרון .

עבר לחתימה...

הרגת אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ננסה להבין ביחד..

לכדרר כדור עוזר לגבוה? אולי הריח של הפרקט עושה משהו לעצמות?

אני סתם מנסה להבין מה בדיוק חשבת שעוזר לגבוה בכדורסל... זה כמו שתגיד שכדורגל עושה אותך טיפש =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח

זה לא בסדר מה שאתם עושים!

שאני הייתי ילד קטן אמא שלי אמרה לי שמי שמחק כדורסל גובהה! זה לא אני אשם זו אמא שרצתה שאני ישחק כדורסל.

אוף אמא עבדה עלי :'(

מה הבעיה אתה נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, ההורמון שמשפיע על הגדילה שלך מופרש רק בלילה ורק כשאתה ישן, או שכך שמעתי...אם זה נכון, מי שישן יותר בלילה בגילאי ההתבגרות יהיה קצת יותר גבוה..

גם להרים דברים כבדים משפיע על עמוד השדרה בכך שהוא "דוחס" אותו למטה, אני בעצמי הכרתי אנשים שפתאום באורח פלאי מדדו את הגובה שלהם וגילו שהם איזה ס"מ מתחת למה שהם היו לפני שהם הלכו לעבוד בסבלות בקיץ...למרות שיכול להיות שזה סתם מיתוס, קורה שמתבלבלים, הרי אני תמיד נע איכשהו בין 1.66 ל-1.67....

חוץ מכל זה, שההשפעה שלו היא לא כל כך רלוונטית בכל מקרה, הדבר העיקרי שתופס את כל 95% האחוזים הוא הגנטיקה.[br]פורסם בתאריך: 22.11.2007 בשעה 22:00:37

מה הבעיה אתה נמוך?

אני מוחה, להיות נמוך זאת לא בעיה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...