שנה שניה ברציפות הWII נחשב למוצר ה"חם" בקריסמס - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנה שניה ברציפות הWII נחשב למוצר ה"חם" בקריסמס

stone cold

Recommended Posts

MSNBC: Wii is (still) the holiday's hottest gift

Every holiday season there is a must have toy that parents go from store-to-store to find. But by the next year they are forgotten: Has your Elmo gotten any tickles lately? However MSNBC say that this year the gift parents are looking for is the same as last year: the . It will still be hard to find though as the console sells out almost immediately when it reaches stores.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22957

עכשיו בטח יצוצו "גימרים כבדים" ויגידו שזה שיגעון חולף כמו בשנה הקודמת :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי itrackr הזמינות עלתה ל38% (מ34% ולפני היה 4% )שזה אומר שחלק או כל הרזרבות של ה נשלחו לקראת thanksgiving אולי הם ישלחו עוד משלוח אבל אני לא יודע . לפי מה שראיתי באינטרנט הם יכולים ליצר איזה מיליון לחודש ואני לא בטוח כמה זמן הם כבר אוגרים .

מה שבטוח אחרי החג הזה הwii יעבור את ה360 באיזה מיליון לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים ליצר עד מיליון וחצי בחודש

ואיך שזה ניראה הם מיתמקדים בעיקר בארצות הברית על חשבון יפן

באירופה גם יש טירוף לא קטן-

Not enough Wii this Christmas in UK, Amazon sells 1,400 in 10 minutes

Just a few days ago the BBC reported about the lack of Wii's to satisfy the festive demand in the UK retail channel and now The Telegraph is running a similar story. Dixons online reportedly sold out of thousands of them on Wednesday within hours and Amazon is believed to have sold 1.4k Wii's in just ten minutes last week.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22951

לנינטנדו אין סיכוי לישלוח מספיק יחידות וחבל

אם הם היו מוכרים איזה 5 מיליון בתקופה הזאת זה יכל למשוך עוד תמיכה מחברות צד שלישי למכשיר

התמיכה אומנם גודלת כל הזמן אבל חלק מהחברות מוציאות בעיקר פורטים ואני רוצה משחקים שיפותחו בימיוחד

לWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...