Guitar Hero 3 - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Guitar Hero 3 - הדיון הראשי

YemeniteCamel

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא שיחקתי אף פעם GUITAR HERO...

השאלה היא האם כדאי לקנות בקר למשחק הזה?

לפני שאתה קונה תנסה קודם כל לשחק עם המקלדת ואם באמת המשחק יהיה לך טוב אז תחשוב על לקנות משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום !

התקנתי את הגרסא לPC של Guitar Hero III וכרגע אני משחק בו עם המקלדת.

רציתי לדעת אם אפשר לשחק עם גיטרה של גרסאת ה XBOX360 במחשב, עלה לי הרעיון הזה בגלל שיש לי שלט של XBOX360 למחשב ויש לו קולט אלחוטי שמתחבר למחשב דרך , אז בעצם השאלה שלי היא אם הקולט האלחוטי יקלוט גם את הגיטרה של הXBOX360?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה תנסה קודם כל לשחק עם המקלדת ואם באמת המשחק יהיה לך טוב אז תחשוב על לקנות משהו..

אוקי בוא נבהיר את הסיטואציה:

הציעו לי אחד בחינם.

השאלה אם לקחת או לא.

עניין מוסרי נטו.

זה שווה את זה?

[אגב זה לא גנוב או משהו..כשאני אומר עניין מוסרי אני מתכוון לכך שאני לא רוצה לקבל אחד ולא להשתמש בו על חשבון מישהו אחר שיכל לקבל בחינם]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק חינם או בקר חינם?

משחק - אחד המשחקים הממכרים והמהנים שנוצרו אי פעם (אני כבר חצי שנה משחק בו פה ושם, ובד"כ נמאס לי ממשחקים הרבה יותר מוקדם).

לגבי הבקר אני לא יכול להביע דעה כי אף פעם לא השתמשתי באחד, אבל כל עוד זה לא פחות כיף ממקלדת - לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם

יש לי מערכת דיי ישנה. מעבד 2000 מגה הרץ , 2 גיגה זיכרון וכרטיס מסך 6800 gt.

היום התקנתי guitar hero 3 וFPS דיי נמוך. המשחק עצמו עובד דיי בסדר אבל טיפה מקורטע.

כמובן שהורדתי את הגרפקיה. סרקתי את הרשת וראיתי שיש פאץ 1.3 שהוא אופטימזיה למשחק למחשבי והוא אמור לשפר ביצועיים במחשבים ישנים.

האם יש את זה גם למערכות xp? עכשיו הורדתי את הפאץ 1.1 התקנתי אותו, וגם כרגע אני מוריד פאץ 1.3 למערכת ועכשיו אני מתקין.

ידוע לכם על משהו? האם הפאצים שהתקנתי אמורים לשפר גם הם?

אשמח להצעות לשיפור ה FPS במשחק.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עוד מישו שם לב להבדלים בגראפיקה בין מחשב לסוני 3? שיחקתי על וראיתי שיפור!האורות זוהרים שם בטירוף....הכל נראה הרבה יותר יפה ככה.....במחשב זה לא ככה..יש אפשרות כן לגרום לזה ליהיות ככה? אצלי מותקן גרסא 1.3 על גראפיקה מקסימלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש את שתי הגרסאות, לPC ולPS3, אני יכול להגיד ב100% שעל אותו המסך בדיוק הגרפיקה בPS3 לוקחת בגדול את הPC.

כשמראים רק נגן אחד (מתופף/גיטריסט/בססיט/זמר) יש מן Blur על הרקע שיבליט רק את הנגן וכמו שאמרת הכל יותר זוהר ובלה בלה..

[אני לא אומר שהPS3 חזק מהPC, רק במעבד אבל זה לא קשור, הPC מסוגל לעשות את הדברים האלו ברברס עם עיניים עצומות].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...