Guitar Hero 3 - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Guitar Hero 3 - הדיון הראשי

YemeniteCamel

Recommended Posts

מה 700 שקל?! 700 שקל זה כל החבילה (משחק+בקר).

אני זוכר שהיה את המשחק Frets On Fire והייתה אפשרות דרך האתר לקנות בקר אני לא יודע מה לגבי עכשיו. תבדוק...

אם אפשר תעדכן כשאתה מוצא משהו... תודה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן גם באייפון יש כזה אבל שום דבר לא משתווה לGH המקורי.

בכל אופן, אחרי הרבה זמן ששיחקתי במקלדת, המשחק הזה עדיין לא נמאס עלי. כל יום אני משתפר עוד קצת ועוד קצת, משפר שיר פה ושם קצת יותר.

אבל יש שירים שלא הצלחתי אפילו מההתחלה.

בEXPERT אני תקוע בBLACK SUNSHINE (כל שאר השירים של הרמה השישית הצלחתי)

ובHARD אני הגעתי לרמה השמינית!!! והצלחתי רק את השיר (היפה) Cliffs of Dover, אבל אני נכשל טוטאלית באיירון מיידן, סלייר ומטאליקה.

אפילו הצלחתי לנגן כמה שירים בEXPERT ב5 כוכבים, מה שפעם ראיתי משימה בלתי אפשרית. מדהים כמה אימון והתמדה יכולים לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגתי גיטרה מחבר וחיברתי אותה אבל איפה במשחק יש לי את האפשרות להשתמש ב- CONTROLLER/GAMEPAD?

הורדתי עדכון 1.1, בדקתי שהגיטרה מזוהה ב GAME CONTROLLER של ה , ועדיין המשחק לא מזהה שיש לי אישזהו CONTROLLER מחובר, אלא רק מקלדת.

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם, יש לי בעיה לעבור מהמצב של Medium ל-Hard אני ממש לא מצליח לנגן עם התו הנוסף.

אני ממש מבולבל איך להשים את האצבעות על המקלדת (כן מקלדת ולא הגיטרה), במדיום זה לא בעיה כי יש 4 פראטים ו 4 אצבעות.

הבעיה היא שברמה הקשה יש את הפראט הכחול שאני לי מושג איך להשים את הידיים על מנת ללחוץ עליו.

ניסיתי לנגן ככה שזרת תהיה על הפראט הכחול ואצבע (המורה) על האדום\ירוק, ככה יותר קל ללחוץ על הפראטים הגבוהים אבל זה קצת בעייתי להתרגל לזה כי הכל העצבעות זזו עכשיו לשמאל שזה בניגוד למה שהתרגלתי ברמה הקלה והבנונית.

ניסיתי גם לנגן ככה שהזרת תהיה גם על הכחול וגם על הכתום אבל זה לא ממש הולך.

למישהו יש שיטה לנגן בHard אולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאמן.. גם אני לא הצלחתי ישר בהתחלה... HARD זה עוד קל יחסית לEXPERT חח

תתחיל בשירים קלים ולא מפוצצים בפריטות.. ואז תעבור לשירים קשים יותר.. ותעשה את זה בTRAINING שלא תיפסל כל פעם שאתה מנסה

בכל מקרה.. אני הצלחתי כמה שירים בHARD ואז עשיתי תקריירה במדיום.. זה פשוט ניהיה קל.. אתה רואה את זה איטי כזה כאילו זה הכי קל בעולם..בקיצור שסיימתי תקרייה במדיום השתפרתי מבחינת התזמונים כך שHARD נהיה לי יותר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...