המלצה לראוטר ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר ?

sharon515

Recommended Posts

עדיף בכלל ה-6204WG. ה-6216 הוא MIMO, ואלא אם יש צורך מיוחד, השיפור בעוצמת השידור והקליטה לא שווה את הבדלי המחירים (מה גם שצריך כרטיס MIMO כדי לנצל את מלוא השיפור). מבחינת המאפיינים האחרים הוא לא שונה מה-6204. ה-3COM גם נחשב טוב, אך ידוע בבעיות מסוימות בתאימות ל-L2TP בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשתי ללכת על ה edimax BR-6216MG בגלל שהוא חדש יחסית ויכול להיות שהוא תומך טוב בריבוי חיבורים לאימיול, ביטורנט וכו

ובגלל שיש לו qos

מה אתה אומר על מה שכתבתי לגבי ריבוי חיבורים וה qos

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף בכלל ה-6204WG. ה-6216 הוא MIMO, ואלא אם יש צורך מיוחד, השיפור בעוצמת השידור והקליטה לא שווה את הבדלי המחירים (מה גם שצריך כרטיס MIMO כדי לנצל את מלוא השיפור). מבחינת המאפיינים האחרים הוא לא שונה מה-6204. ה-3COM גם נחשב טוב, אך ידוע בבעיות מסוימות בתאימות ל-L2TP בארץ.

צודק אחי.....................

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל נכון אפילו התמיכה של 3COM שמה PPTP בכלים.

אבל (חח תמיד יש אבל):

אם תצליחו להבאי להתקנה מלאה של הקשוחה החדשה של הנתב 1.XYXY לא זוכר, זה פותר את הבעיות (לא ניתן לעשות זאת לרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני חוזר: מבחינת הפיצ'רים - כל מה שיש ב-6216, יש ב-6204. כולל QOS ו-DHCP סטטי (צריך קושחה עדכנית בשביל זה, אין בעיה להוריד מהאתר של פיקוק). לגבי תמיכה בריבוי חיבורים - אין על זה מידע רשמי כלשהו מ-EDIMAX או ממקום אחר, אבל שני הנתבים שייכים לאותו ליין של מוצרים והם באותו הגיל בערך, כך שאין סיבה להאמין שהאחד עדיף על השני. לי יש את ה-6204 והוא עובד יופי עם EMULE ו-.

עם זאת, אם אתה מוצא לנכון להשקיע ב-6216, אי אפשר להגיד שזו החלטה גרועה, כי אינו נופל מה-6204 בשום דבר. השאלה היא האם ייצא לך לנצל את היתרונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי גם לזה של המתג.

לא נראה לי שהתכוונת לזה של המתג, כי זה של המתג בכלל לא משפיע על כלום - הוא רק מעביר פאקטים ב-ETHERNET.

המעבד הפנימי שלהם באמת שונה (RTL8186 ב-6204 לעומת RDC3211 ב-6216), אבל קשה להגיד אם יש עדיפות לאחד על השני (אין הרבה מידע זמין). מה שבד"כ מגביל נתבים מבחינת היכולת שלהם לנהל חיבורים מרובים זה הזיכרון והתוכנה, ופה שני הנתבים שווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים

החלטתי לבסוף ללכת על האדימקס 6216mg ועם הזמן אני אעדכן על איכותו ואם הוא שווה משהו. פשוט שאם חברת 3com היו עושים עדכון נורמלי לנתב החדש שלהם אז הייתי קונה אותו בלי למצמץ. אז נסתפק באדימקס 6216mg ונעדכן בהמשך (לפי התגובות בזאפ הוא קיבל דירוגים טובים ביותר)

תודה לכולם :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...