LightScribe - האם זה שימושי בכלל ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LightScribe - האם זה שימושי בכלל ?

yaloner

Recommended Posts

אני כרגע בתהליך של בחירת צורב למחשב חדש.

מאחר ונמאס לי לכתוב על דיסקים ואח"כ לנסות להבין מה כתבתי (וגם כי מידי פעם אני צריך להגיש בעבודה דיסקים או DVDים עם סרטונים) החלטתי שאני לא מתפשר וקונה רק צורב עם אופציית LightScribe.

היום, החלטתי לראות איך זה נראה וכתבתי lightscribe בגוגל . ראיתי שחלק מהתמונות יוצאות ברורות, אבל לפעמים הכיתוב נראה ממש דרעק. בטח קשור לזווית שבה החזיקו את הדיסק כשצילמו.

בקיצור, השאלה שלי היא כזאת, האם בכלל ריאלי לבנות על ה-LightScribe כמשהו שימושי שיאפשר לי לסמן באופן ברור ומסודר את הדיסקים. או שזה פשוט גימיק נחמד ?

חוץ מזה, איזה עוד אופציות יש לכתיבה על-גבי דיסקים ? (מישהו אמר לי שיש מדפסות שמדפיסות על דיסקים... כמה זה נפוץ ?)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכתוב משפט על דיסק ייקח לך יותר זמן מהצריבה

קודם כל אני לא ממהר.

דבר שני, תמיד אפשר פשוט לכתוב כמו שעשיתי עד היום. אבל אין כמו לתת למישהו דיסק שמודפס עליו באופן מסודר מה יש עליו, של מי הוא, תאריך וכדומה.

אני לא נעול כבר דווקא על LS, איזה פתרונות נוספים קיימים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין ש LS לוקח גם מקום בנפח הדיסק.לדוגמא דיסק של 4 גיגה ירד לך ל3 גיגה ואפילו יותר אם תרצה "לכתוב" עליו.

היה לי את זה בצורב CD שלי וזה סתם גימיק ולא יותר.לדעתי פשוט תכתוב בכתב ברור על הדיסק וזהו.תמונות ואותיות לוקחות המון משטח הצריבה של הדיסק אז

אם אתה מעוניין בהפסד מקום ולכתוב או לצייר זה שיקול שלך.חשוב לציין שצריך דיסקים כחולים או בגוון כהה למטה (בשטח הצריבה ) ולכן גם אתה חייב לקנות

חברות ספציפיות כמו ורבטים שאלה דיסקים כהים - כחול.ורק אז תיראה את הLS ממש טוב.לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אופציה - יש מדבקות מיוחדות לדיסקים בצורת דף A4 ומגיעים עם תוכנה שדרכה אתה מדפיס, וכל יכולה להדפיס עליהם ואז אתה פשוט מדביק על הדיסק, אם יש לך כוח זה יכול להיות אחלה פיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...