הגלגלת בMX1000 כבר לא עובדת כמו שעבדה פעם . למישהו יש מושג איך לסדר ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגלגלת בMX1000 כבר לא עובדת כמו שעבדה פעם . למישהו יש מושג איך לסדר ?

swg

Recommended Posts

עשיתי משהו דומה מאוד..

היה (ועדיין יש לצערי) עכבר של שבזמנו עלה לי סכום נחמד של כ-300 ש"ח והגיע עם אחריות לשנתיים..

אחד הכפתורים (השמאלי אני חושב) החליט שכדי לבחור במשהו או להקליק על משהו אני צריך ללחוץ עליו יותר מפעם אחת וגם יותר מפעמיים..העניין כבר ממש עיצבן ואי אפשר היה לעבוד ככה,הלכתי לחנות (באג במקרה הזה,שסה"כ לא מתאפיישנת בשירות איכותי במיוחד..ככה שיכול להיות שחנויות איכותייות יותר יתנו שירות אפילו טוב יותר) אמרו שיבדקו,בדקו,שלחו ליבואן או למפיץ או לא יודע למי והעכבר חזר תקין...אמרו לי זה לכלוך מתחת ללחצן,אבל נגיד...

בכל אופן הבעיה חזרה ובנתיים נגמרה האחריות,חרא של עכבר,ואני לא מתכוון לקנות יותר בחיים עכברי MS אבל זה לדיון אחר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם מה שאמרתי מתאים רק אם יש אחריות..ככה שמה שאתה הצעת מתאים רק אם אין..ולא היתי עושה זאת בשום פנים ואופן אם נשארה אחריות.

ובכל אופן היתי טורח לברר שוב אם יכולים לעשות לי את זה בחינם,בהרבה מקרים חנויות עם שירות טוב,כשמדובר בעכבר יקר יחסית יתקנו דבר קטן כמו זה גם אם נגמרה האחריות...

בכל אופן,כמה זמן לוקח לתקן? אני מניח שכלום..הזמן העיקרי זה הזמן שלוקח לחנות לשלוח ליבואן או למעבדת תיקונים שלו ועד שהוא שולח לזו חזרה..

אם אתה מאזור המרכז אולי אתה תוכל כבר ישירות לעשות את המשלוחים הללו ולחסוך זמן רב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עוד משהו אם שלחת אותו לתיקון ויש לך אחריות אז הם צריכים להביא לך עכבר חדש הם בדרך כלל לא מתקנים אני קניתי G7 וזה גם עשה לי אותה בעיה כול ה לחצנים מסביב היו נלחצים שלחתי אותו לתיקון והם מביאים לי אחד חדש אבל בגלל שאין במלאי אז אמרו לי אם אני רוצה עכבר אחר ויש לי עכשיו G5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...