תוכנת אימיול עובדת לאט לאחר פתיחת פורטים בנתב, האם יש עוד פתרונות? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת אימיול עובדת לאט לאחר פתיחת פורטים בנתב, האם יש עוד פתרונות?

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

לפני כשבוע עברתי למודם ראוטר חוטי של אדימקס לאחר כמה שנים של שימוש במודם סטנדרטי של אלקטל.

לאחר שהתקנתי את הראוטר, פתחתי לו את הפורטים המתבקשים ע"י תוכנת האימיול ופתחתי אותם גם בתוכנת הפיירוול המובנית של מערכת ההפעלה.

לאחר כל אלה אני מקבל מזהה גבוה אך ההורדות עדיין איטיות, האם יש פיתרון נוסף מעבר לכל הפעולות האלה? מישהו הציע לי לכבות את הפיירוול בראוטר, האם זה כדאי לעשות, כי בסה"כ הפיירוול בווינדוס עדין פועל. או שעדיף לסגור את הפייוול המובנה בווינדוס?

הציעו לי בבקשה פתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך פיירוול מאחורי פיירוול ? אני הייתי מציע לסגור את ההוא של הווינדוס, כי הוא פחות טוב מהפיירוול של הראוטר (חוסם רק כניסות ולא יציאות של פורטים).

השאלה היא האם זה יעזור להגדלת מהירות ההורדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך פיירוול מאחורי פיירוול ? אני הייתי מציע לסגור את ההוא של הווינדוס, כי הוא פחות טוב מהפיירוול של הראוטר (חוסם רק כניסות ולא יציאות של פורטים).

??? זה לא ממש מובן לי?

כל העולם עובד עם שני FW יש כאלו גם עם תוכנות צד שלישי חוץ מהנתב.

וד"א הFW של הוינדוס טוב גם נגד תוכנות זדוניות וכלו שרוצות לפעול ולהשתמש בחיבור ללא אישר (ברוב המקרים הוא מתריע).

עכשיו בקשר לאימיול:

ראה אם יש לך HI ID אין לך מה לעבוד עם הראוטר.

תמיד זה היה איטי או שפתאום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??? זה לא ממש מובן לי?

וד"א הFW של הוינדוס טוב גם נגד תוכנות זדוניות וכלו שרוצות לפעול ולהשתמש בחיבור ללא אישר (ברוב המקרים הוא מתריע).

עכשיו בקשר לאימיול:

מחזק.

יש תוכנה שנקראת emule osama או emule xtrme

שזה יותר לך ID הכי גבוהה שיש....

google ------ emule ------high ID = good downloads :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??? זה לא ממש מובן לי?

עכשיו בקשר לאימיול:

מה הרעיון פה ? זה כמו לגרד את אוזן ימין עם יד שמאל. אם אתה לא רוצה שהפיירוול של הראוטר יחסום תוכנה - תפתח את הפורטים שלה. זה קצת פחות USER FRIENDLY, כן, אבל ככה זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הרעיון פה ? זה כמו לגרד את אוזן ימין עם יד שמאל. אם אתה לא רוצה שהפיירוול של הראוטר יחסום תוכנה - תפתח את הפורטים שלה. זה קצת פחות USER FRIENDLY, כן, אבל ככה זה...

כנראה שלא הבנת אותי נכון:

למשל שאתה גולש באנטרנט יש איזה שהוא פורט מסויים שהמחשב פותח נכון ( HTTP 80) לדפדפן.

אני פשוט לא רוצה שתוכנות שפועלות דרך המחשב תעבור דרכו ותעביר מידע בלי שהמשתש מודע לכך.

זה כל הסיפור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...