תנועות נוער - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנועות נוער

yoav9

Recommended Posts

תנועות נוער זה באמת דרעק ...

לפחות בגבעתיים

צופים

ועל כמה וכמה נוער עובד ... שהוא פשוט מחריד ומבחיל ...

לכן יש המצאה גאונית כזאת שנקראת ארגון נוער ...

כן כן ... יש הבדל.

עצום ...

אם תרצו אני ארחיב ...

אני הייתי בנוער לנוער - ארגון נוער שקיים מאז קום המדינה בערך ... רק לא הרבה שמעו עליו לצערי :(

וזה כבר עולם אחר לגמרי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לכתובות-אש (ואני יודע, הייתי גם שלוש שנים בנוער-העובד בעבר המאוד רחוק), הן לא משתוות ל-highlights של צופי-ים:

1. פעם בשנה תחרויות חתירה מותחות בין קבוצות מכל השבטים בארץ (אין כמו יבלות מחתירה, תאמינו לי...;)). ולקינוח, תחרויות קשרים :jump:, הייתה תקופה שקשרתי קשר-הצלה בפחות משניה וחצי. אבל זה היה ממש מזמן...

2. כמה פעמים בשנה תחרויות מפרשיות (שיוטים). חוויה מותחת, מאתגרת ומהנה :), אין כמו ללמד את הסנובים מזבולון לקח :bash:

3. הפלגות ארוכות לאורך חופי הארץ, עם חניות ביניים וטיולים בכל מיני מקומות שלא הייתם מגיעים אליהם בשום דרך אחרת.

4. קורסים שנתיים בעכו, בקבוצות מעורבות של חניכים מכל רחבי הארץ. מזכיר קצת טירונות... אבל עדיין חוויה חזקה ומפתחת ;)

5. והציר המרכזי של הפעילות: פעמיים בשבוע הפלגות על מפרשיות בקבוצות. הרבה יותר מעניין ומהנה מלשבת בחדר ולהתווכח על פוליטיקה.

יש עוד הרבה פעילויות אחרות כמו אפשרות לרשיון-משיט ליאכטה והפלגות לחו"ל, אבל בגדול הפעילות השבועית היא ה-דבר.

מי שלא היה בצופי-ים הפסיד, והרבה :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קושר קשר הצלה ב-3, או שאולי זה 6, לא זוכר...

לא חשוב, קשת יה אהבל! לא התקוונתי לטקס הזה (יש בסוף הקורס מדריכים טקס אש ממש ממש ממש עלוב) אלא באמצע הקורס משביעים אותנו, ואז יש טקס אש על צוק, משהו בן זו**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התנועות נוער האלה לא שוות כלום

היחידה שבאמת שווה זה "קבוצות הבחירה"

::)

מי?????

אולי צריך להקים תנועת נוער ערנב אשר תתמוך בעקרונות המודינג overclocking וכרטיסי מסך של הרקולס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...