תנועות נוער - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנועות נוער

yoav9

Recommended Posts

אורח PrototypE

הם מקבלים קשישים ?

הדבר היחיד שאולי יגרום לי להצטרף לתנועה כזאת , זה ההזדמנות להצית דברים בלי שיזמינו לי ניידת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מקבלים קשישים ?

הדבר היחיד שאולי יגרום לי להצטרף לתנועה כזאת , זה ההזדמנות להצית דברים בלי שיזמינו לי ניידת .

lol ;D

אבל צמה הקשר לתנועות נוער???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ..

אני מדריך בתנועת הנוער העובד והלומד כבר שלוש שנים...וזה ממש לא שטות כמו שאתם חושבים..

חוץ מהקטע שישמע קצת מוזר אבל זה כיף, בעיקר כשחניכים שלך משתפים פעולה והכל אבל אתם לא יודעים איזה סיפוק נותנת פעולה שהולכת כמו שצריך...(הדבר הכי דומה ומתאים לפה זה הפעם הראשונה שמרכיבים מחשב חדש...)

חוץ מזה נכון להיום זה דיי המסגרת היחידה שאת יכול להביא דברים שאתה מאמין בהם להשתתף בהפגנות ועוד כל מני דברים שבני נוער היום לא חושבים עליהם היום וזה עצוב.

מה שאמרתם הכתובת אש, אצלנו קוראים לזה חג מעלות זה בתחילת שנה ומסמל את עליית השכבות, וזה באמת הדבר הכי מדהים שיש. מי שרוצה מתישהו לבוא ולראות משהו כמו 50 כתובת אש שרוצות נופלות ועושות פליק פלק באויר בזמן שהם בוערות מוזמן לבוא (תבררו איפה יהיה חג מעלות שנה הבא של קן בורכוב...אני כבר לא יהיה שם..מסיימים)

ודרך אגב..מאיפה הגיעה השאלה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן צופים זה באמת דרעק.

דרך אגב, טקס מעלות?

אצלנו קוראים לזה טקס אש

זה שלוש פעמים בשנה

טקס סיום שנה

טקס פתיחת שנה

וטקס חנוכה

עכשיו יש גם בקורס מדריכים טקס אש שהוא לרוב הכי מדהים ולפעמים גם במחנות כמו מחנה סוכות אבל הם תמיד עלובים.

מי שרוצה פעם הבאה שיהיה אני יעשה כאן הזמנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן צופים זה באמת דרעק.

דרך אגב, טקס מעלות?

אצלנו קוראים לזה טקס אש

זה שלוש פעמים בשנה

טקס סיום שנה

טקס פתיחת שנה

וטקס חנוכה

עכשיו יש גם בקורס מדריכים טקס אש שהוא לרוב הכי מדהים ולפעמים גם במחנות כמו מחנה סוכות אבל הם תמיד עלובים.

מי שרוצה פעם הבאה שיהיה אני יעשה כאן הזמנה!

WHATEVER כל תנועות הנוער דרעק ועדיין הולכים לזה (אני) YOAV9 ה GKPL וכו'

יואב הטקס אש בקורס (שאתה לא ראיתה אותו!) היה חרא ! :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...