CM 690 VS UBER CHAKRA - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CM 690 VS UBER CHAKRA

HumanFly

Recommended Posts

CHAKRA

מארז פשוט גרוע יש לי אותו לא מקרר בגרוש

ובנוסף המאוור הזה שעל הדלת פשוט לא עושה כלום רק מפריע חבל לא שמו 2-4 120 היה מקרר הרבה יותר טוב

מה שכן הוא מסנן אבק בצורה מעולה הרכיבים שלי ניראים כחדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ואיפה קנית 3 מאווררי Scythe 120mm S-FLEX בסכום כולל של 42 ש"ח? אם אחד עולה 85.

זה בא בחבילה 3 עולה 90

http://tms.co.il/product_info.php?cPath=146_498_500&products_id=4311

DemonTuX די ברור שאתה לא תשתכנע על הCM כי אני חושב שאמרו פה מספיק, בקשר לקירורים אם לא תשים מאורר על הדלת גם TUNIQ יכנס אם לזה אתה דואג.

מוזר, אחד בפנדה עולה 85 - Scythe 120mm S-FLEX (SONY) SFF21D 800rpm 33.5CFM / 8.7dBA / 0.10A.

אפרופו הSFLEX, איך הם במבחן המציאות? יעילים?שקטים?מקררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ואיפה קנית 3 מאווררי Scythe 120mm S-FLEX בסכום כולל של 42 ש"ח? אם אחד עולה 85.

זה בא בחבילה 3 עולה 90

http://tms.co.il/product_info.php?cPath=146_498_500&products_id=4311

DemonTuX די ברור שאתה לא תשתכנע על הCM כי אני חושב שאמרו פה מספיק, בקשר לקירורים אם לא תשים מאורר על הדלת גם TUNIQ יכנס אם לזה אתה דואג.

עריכה : התקשרתי אליהם והם אמרו שזה מאוורר אחד ב 90 שקל , לא 3!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למאוררים הם מעולים במיוחד יחס מחיר לתמורה בדיוק כמו הCM, דרך אגב אני דוגל בשיטה של לשלם פחות ולקבל יותר הרבה יותר.

מודדים FAN טוב לפי יחס רעש / זרימת אויר.

הSFLEX120 800rpm תראה הם כותבים שזה 8.7DB אחי מניסיון 8.7 זה שקט אטומי, תחשוב שיא הלילה אתה שומע צרצרים זה אולי 20-22,

ומייצר 33CFM ואומר יחס של 3.8 , זה אמור להיות כמעט בלתי אפשרי אבל יש עובדות.

אני לקחתי את הSFLEX120 1200RPM כדי לקבל יותר זרימת אויר אומנם היחס הוא 2.45 אבל עדיין מאוד גדול, רק שתדע הזולים לא מגיעים ל1.5.

אם אתה ממש רוצה זרימת אויר רצינית כך את ה1600RPM זה64CFM כמות הרעש היא 28db היחס הוא 2.275, ואומר טיפה רעש של WOOSH כזה,ביום לא ממש מרגישים, בלילה אני בעייתי אז אני לא לוקח אותם, בשביל 30 לאחד שווה כל אגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BET4 התקשר אליהם והודעה אחת מעליך הוא אמר שזה מאוורר אחד ב90 ולא 3 (כמו שחשבתי, 3 זה מוזר).

איך אתה קנית 3 ב90? אני לא חושב שהם "התבלבלו" והעלו את המחיר פי 3 למאוורר מאז שאתה קנית. אני בעצמי עכשיו מבולבל.

בקשר למאווררים אני מעדיף גג רעש של 19db.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו :kopfpatsch: :'(

ראיתי את התמונה חשבתי , עכשיו התקשרתי לאשר כי הוספתי את זה להזמנה של המחשב חשבתי שזה 3.

כוסאומו המדינה הזאת, הורדתי את המאורר היחיד מההזמנה, עכשיו אני צריך 3 מאוררים בשווי עד 100 שח.

דרך אגב רוב תודות לך על התגלית BET4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף התמונה מתבהרת לי.

לפי ההודעות הקודמות שלך ניתן להבין וכך אני הסקתי שאתה הזמנת את המאווררים והם מותקנים אצלך במחשב זמן מה.

אולם התגובה האחרונה שלך כאן מעידה כי בכלל אין לך ניסיון עם המאווררים האלו כמו שחשבתי לפי מה שכתבת בהודעות הקודמות שלך.

זה טוב ויפה שאתה אומר לי את כל היחסים האלו, אבל חשבתי שיש לך ניסיון. וכמו שאתה יודע "על הנייר" לא שווה כל כך הרבה וציפיתי לביקורת על המאווררים מניסיונך האישי.

בכל אופן, נסה את הגלאטילטק שאמורים להיות דיי חלשים אבל מאוד משתלמים וזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...