CM 690 VS UBER CHAKRA - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CM 690 VS UBER CHAKRA

HumanFly

Recommended Posts

היי..

אז ככה, זה אומנם קרב של משקל נוצה על משקל כבד (MID VS FULL)

אבל בכל זאת !

חשוב לי מארז FULL TOWER בגלל האופן ספייס, המרווח והסירקולציית אוויר החופשית יותר...

לצ'אקרה יש מאורר ברברי בצד... ועוד 2 של 120 קידמי אחרוי, בנוי בצורה אלגנטית ועם גימור יוקרתי..

כנ"ל לגבי הקולר מסאטר שמביא איתו מספר פיצ'רים נחמדים וגימיק שאני לא הכי מת עליו...

אפשרות הרחבה ל 7 מארוררים שזה לא שימושי זה כבר הופך לשואב אבק...

וגם שהספק למטה.. שהאמת זה מקור לתקלות... לך תדע.. ישפך מיץ או שאני אשתוף ת'ריצפה וזה יהיה אסון =]

מה בעקרון יותר מומלץ ל OC... מה שמטריד אותי בצ'אקרה זה שהמאורר הברברי לא יתן לטוניק טוואר או V1 לשבת כמו שצריך במארז..

אשמח לחוות דעת של צ'אקרה אובר או צ'אקרה מיד נגד ה קולר מסטר 690

(סליחה על הסרבול בטקסט, אני קצת מתרגש :) חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cm690

חוץ מלשני המאווררים למעלה יש כמעט לכולם מסננים כך שזה לא ממש בעיה. רק למאורר של הדלת אין מסנן.

7 מאוררים ? זה מגיע עם אחד מקדימה אחד מאחורה ואחד מהדלת כולם 120mm , אם אתה רוצה תוסיף זה לא בעיה.

לגבי הספק זה כמעט 40 ס"מ מהרצפה, אבל אם תשים את הספק שהוא קולט את האויר מלמטה אז הוא לא ישאב מים!! :) אבל בהחלט יאבק את הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך מארז שיהיה לי קל ונוח להרכיב איתו מחשב...

לדוגמא השארק של טרמלטייק היה ממש נוח להרכבה, גם את הלוח אם אתה מרכיב על מן מגש כזה שממש קל לשלוף אחרי זה...

איך ההתקנה של הקולרמאסטר נוחה יותר ?

ומה בעצם כלכך טוב בו להבדיל מהצ'אקרה...

האם יש מארז פול טוואר שמתחרה הייטב בקולרמסטר באותו סכום כסף +- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא

אוקי, אני מבין שאתה מאוהב במארז, אבל בנאדם חח יותר מתגובות של הודעה 1

אשמח שתפרט לי מדוע המארז הזה כזה מדובר, מה הופך אותו לכלכך אלוהי !

לפי מה שראיתי בביקורות זה מארז מצויין, אבל הוא לא נראה כמו משהו שבנוי איכותי יותר מהצ'קרה, הגימור של הקולר מסטאר נראה דיי רופף ביחס לזה של אנרמקס..

העיצוב האמת ממש לא משנה לי.. כל עוד הוא סולידי ולא של ילד קטן עם אורות וגרילים של GAMER

זה מארז טוב ל OC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי CHAKRA עולה 600+

cm 690 עולה 450 לפי דעתי בפחות 150+ מקבלים יותר אני הזמנתי את הCM690 לפני יומיים,

ברגע שראיתי אותו הבנתי שהוא שווה כל שקל ובלב שלם קניתי אותו.

התקציב שלי עמד בקושי על 500 זה ממש היה בול בתוספת ל458 שעלה המארז קניתי 3 מאוררי SFLEX 1200.

אני מתכוון לעשות OC , אני מאמין שעם ה3 מאוררים שזה מגיע , אולי לא יספיק אבל עם תוספת של 3, אחד בדלת אחד למעלה ואחד למטה בטוח יהיה טובה אויר.

ושאלה ?? למה אתה צריך FULL TOWER בשביל הspace?? כי יש מספיק גם בCM אבל לא כמו הCHAKRA כי שני המארזים לא באותו הליגה.

אחד MID השני FULL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי CHAKRA עולה 600+

cm 690 עולה 450 לפי דעתי בפחות 150+ מקבלים יותר אני הזמנתי את הCM690 לפני יומיים,

התקציב שלי עמד בקושי על 500 זה ממש היה בול בתוספת ל458 שעלה המארז קניתי 3 מאוררי SFLEX 1200.

אוקי, איתך אני רוצה לדבר! חחח חשוב לי אנשים שיתנו את דעתם כי יש להם את המארז ולא כי קראו ביקורת באינטרנט,

מבחינת גודל, אתה מרוצה ? כלומר אתה מרגיש שהספק למטה ורווח את המארז ונותן להיטסינק של המעבד לנשום ? או שזה סתם גימיק שמסרבל את כל הכבלים בצורה בושתית.

דבר נוסף זה נוחות החיבור של משקע ההרדיסיקים, איך התושבת? נוצר סווח עם הכבלים?

האם המארז מרעיש בצורה היסטרית עם המאוררים החדשים, ושוב, איפה בידיוק הפילטרים של האבק ממוקמים.

תודה מראש, (אשמח לתמונת סקרינשוט של המארז מבפנים :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי סקר ענק , המסקנה של כמעט חודש, יותר מ500-600 שקל למארז זה בזבוז של כסף.

דרך אגב המפרט שלי כמעט זהה רק אחר לתמונה 11 (האחרונה) שדרך אגב שיכת לאחד מחברי מהפורום שלח אותה לפני כמה ימים, , אני אקבל אותו בתקווה סוף שבוע אני אצלם ויתן לך תשובה.

ראה כמה שעזרו לי להחליט.[br]פורסם בתאריך: 17.11.2007 בשעה 22:51:54

עוד כמה...[br]פורסם בתאריך: 17.11.2007 בשעה 22:52:44
עוד כמה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת עלות תועלת המארז הזה פשוט מדהים..

ואם נהיה פרקטיים ומציאותיים לרגע,גם אני לא היתי קונה שום דבר אחר מעל המחיר שלו כשיש לי אותו ב--450 ש"ח

היית מוותר אפילו על האירוקה? כי תמורת 300 שקלים נוספים זה לא נראה לי כל כך נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיוריקה מדהים,ומי כמוני יודע מאחר ובאתי במגע עם לא אחד ולא שניים אני אוהב כל דבר בו..

אבל שוב,מבחינת "מבחן המציאות" ועלות מול תועלת CM690 הוא המארז שהיתי לוקח. תוסיף לזה את העובדה שאני אישית לא היתי היתי מוציא 800 ש"ח על מארז ככה ש-450 ש"ח זה באמת הגבול שלי,ואין שום ספק (לדעתי האישית) שהוא ה-Best בתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי CHAKRA עולה 600+

אני מתכוון לעשות OC , אני מאמין שעם ה3 מאוררים שזה מגיע , אולי לא יספיק אבל עם תוספת של 3, אחד בדלת אחד למעלה ואחד למטה בטוח יהיה טובה אויר.

ושאלה ?? למה אתה צריך FULL TOWER בשביל הspace?? כי יש מספיק גם בCM אבל לא כמו הCHAKRA כי שני המארזים לא באותו הליגה.

אחד MID השני FULL.

איך ואיפה קנית 3 מאווררי Scythe 120mm S-FLEX בסכום כולל של 42 ש"ח? אם אחד עולה 85.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוכן לשלם יותר מ 550 על מארז..

בעקרון הייתי מעדיף FULL TOWER אבל אפשר לומר שהצלכתם לשכנע אותי...

החשש שלי זה שקירורים בוטים לא יכנסו בו טוב ויתנגשו עם המוארר של הדלת... או שיווצר מצב של חנק והמאורר של ההיטסניק צמוד לזה של הדלת או אפילו מנשקת אותו ממש :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ואיפה קנית 3 מאווררי Scythe 120mm S-FLEX בסכום כולל של 42 ש"ח? אם אחד עולה 85.

זה בא בחבילה 3 עולה 90

http://tms.co.il/product_info.php?cPath=146_498_500&products_id=4311

DemonTuX די ברור שאתה לא תשתכנע על הCM כי אני חושב שאמרו פה מספיק, בקשר לקירורים אם לא תשים מאורר על הדלת גם TUNIQ יכנס אם לזה אתה דואג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...