ניקיתי את המחשב שלי - סגרתי והוא נדלק אבל הוא לא עושה כלום.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקיתי את המחשב שלי - סגרתי והוא נדלק אבל הוא לא עושה כלום..

Theye

Recommended Posts

אהלן

אז ככה החלטתי לנקות את המחשב שלי - פתחתי אותו ניקיתי את כולו בעזרת מברשת ושואב אבק - בשיא טיפשותי פתחתי את הספק גם וניקיתי שם בסוף סגרתי הכל ניסיתי להדליק את המחשב והוא נדלק - כל האורות דולקים - המאווררים דולקים אבל חוץ מזה שום דבר לא נדלק - לא מקלדת לא עכבר לא מסך לא כלום..

מה מקור התקלה ומה עושים?? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את הכבל של המסך אולי טיפה התנתק מהכרטיס מסך...הרבה פעמים זו הבעיה :kopfpatsch:

לא עזר, תנסה לפתוח את המחשב,

תסתכל טוב טוב אם אתה רואה משהו "בחוץ" (הכבלי מתח ללוח אם, הכרטיס מסך קצת בחוץ, זיכרונות...וכ'ו) תנסה לחזק ובמידה ולא עזר להכניס ולהוציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסתי הכל תודה.. לא עוזר..

הבעיה היא שהמחשב עצמו לא עושה את הקולות האלה בהתחלה - הוא כאילו נדלק אבל לא נדלק...

האם יש אפשרות שפתיחה של הספק עצמו תגרום לדבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה הספק מהסיבה שהוא כן מצליח להפעיל את המחשב.

הכי פשוט תנתק את הספק מהלוח ותחבר ספק אחר (100% שמיש).

במידה וחיברת ועדיין יש בעיה.

המלצה שלי היא לפרק את כל החיבורים (IDE, כבלי מתח..וכ'ו) ותחבר רק דברים שחייבים..IDE1 לארדיסק בלי CD/DVD צורב וכ'ו ותבדוק אם עולה...במידה ויש לך כמה סטיקים של תנסה להוציא אחד ולעבוד רק עם אחד..(תחליף בינהם..פעם 1 ופעם ה-2), תנסה להחליף לאט לאט חומרה (זיכרון, כרטיס מסך..ככה תוכל לעלות על הבעיה).

למרות שלי ניראה פשוט שמשהו לא מחובר כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש לחזור למקום הפשע.

שחקת עם המעבד ועכשיו הוא מת.

מה קורה בדיוק, מה עשית לא נכון, מה עקמת או מה שרפת וכד אי אפשר לפתור בעצות בפורום.

המעבד שלך לא עובד ולכן גם אין ביוס פעיל.

חזור למקום הפשע, הוצא והכנס את המעבד ללוח ואולי תגלה שם מה לא בסדר, בהנחה שהמעבד

לא ניזוק ומת סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...