מפרט למחשב זול למטרת קימפול מערכות לינוקס ב 3000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב זול למטרת קימפול מערכות לינוקס ב 3000 ש"ח

CoronaLover

Recommended Posts

שלום, אני צריך עזרה בהרכבת מפרט זול ב3000 ש"ח מקסימום, הדרישות שלי הם:

1.כוח עיבוד כמה שיותר חזק, אני צריך לבצע *הרבה* חישובים עם המעבד, יותר מהר יותר טוב. יש גם מצב לאוברקלוקינג.

2. כרטיס מסך סביר מינוס, זה לא מחשב למשחקים.

3. לא צריך צורב, מסך, מארז, מקלדת, עכבר, רמקולים וכדומה.

4. אני מעדיף 4 אבל אין לי שום בעיה לקנות את'לון אם הוא יתאים יותר לדרישות.

5. המחשב יקנה רק בעוד 3 שבועות אז אם יש משהו ששוה לחכות, אין בעיה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבקש לערוך את הכותרת שלך לכותרת שתעמוד בפני התנאים שהוצבו בכללי הפורום. הכותרת לא מספיק אינפורמטיבית והת'רד ינעל אם זה ישאר כך.

מהם השימושים של המחשב? אל תדאג, המפרט יכלול מעבד חזק. רק תפרט לגבי השימושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel Pentium 4 2.4GHz 512K 533MHz 1,132 nis

Winbond 512MB 3200/400Mhz 616 nis

ALBATRON 845GEV PRO 526 nis

WD 80GB 7200RPM 8 MB special version 675 nis

Total 2,950 nis

The board has an onboard display adapter, if you dont intend to play at all that should be fine, the money saved by this allowed me to put the 2.4B cpu.

There is also overclocking potential to the system incase you will ever decide you want to.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EPOX EP-8RGA+ NFORCE 2 - 842

WD 60GB 7200RPM 8 MB special version - 597

Winbond DDR 512MB 3200 / 400MHZ - 616

AMD 2400 + FAN - 959

Thermaltake Volcano 7 PLUS - 117

סה"כ: 3131 ש"ח

עם O/C תוכל לעבור את הP4 2400B

ערכתי את ההודעה

הכרטיס מסך ( GF 4 MX ) בא עם הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ משאין לדעת על איזה סטפינג הוא יפול, הוא גם במצב של 50:50 לגבי ביצוע OC וגם הזיכרון שהגשת לו יהווה לצוואר בקבוק. (PC2700)

אם כבר מתכננים OC אז לוקחים 8RGA+, טובים, טוב ו-AXP1700+ בעל סטפינג JIUHB שבקלות יעבור את ה-P4-2.4GHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז כרגע אני נוטע יותר לכיוון של הפנטיום 4, במיוחד שאם אני אקנה עוד 3 שבועות יש סיכוי (אני מקווה) שיהיה בארץ כבר את ה C1 Multi VID החדשים.

מה אתם אומרים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב גדול. גם לוחות חדשים יכנסו ויביאו לירידה במחירים של הלוחות האחרים. הבחירה במפרט תהיה החכמה ביותר.

jwjw. המפרט ממש לא יוצא המון, אבל אני בכל זאת אמשיך להכין איתך מפרט טוב לOC שיתעלה על הP4-2.4GHz, אם אתה מעוניין.

המעבד בעל פוטנציאל חלש מאוד לOC, הקירור לא יוסיף המון כששני אלו והתקציב יביאו למעכה בתקציב וצוואר בקבוק לפוטנציאל הOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Albatron היא כלל לא חדשה. הלוח, המעבד וכלל המפרט של ארמגדון יהיה בסדר גמור. אם מתוכנן OC, מפרט AMD עם AXP1700 ו-8RGA+ יהיה טוב יותר, אבל אני לוקח בחשבון שלא מתוכנן. הלוח הזה פשוט מצוין- הוא כולל כרטיס מסך, קול ו.. במקום להאריך אני אקצר ואגיד שהוא מבוסס הצ'יפ 845GE של Intel. אתה רוצה מידע מפורט לגבי לוח האם הזה? בבקשה, תהנה ותתחדש, בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...