כרטיס קול (חיצוני) USB למחשב +-300 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול (חיצוני) USB למחשב +-300 ש"ח

ggg456

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני די חדש בפורום אני רואה שהוא פעיל וגם ממש מעולה....

טוה אז ככה:

מכיוון שהכרטיס קול שלי OB והלוח אם שלי מעפן (המפרט למטה) ואין לי מקום לעוד כרטיסי PCI במחשב (בגלל שללוח אם שלי יש רק שניים והכרטיס

מסך מכסה את שניהם) אני צריך כרטיס קול שלא יישב בתוך המחשב...

מעבד:

‏‏Athlon 64 3800+ (Socket AM2) X2 DualCore‎

לוח אם:

‏ASUS M2V-MX AM2, VIA K8M890, DDRII800, VGA, PCI-E‎

זיכרון מהיר:

Kingston 512mb x2

דיסק קשיח:

‏250GB 7200RPM, 16MB, SATA II‎

כונן אופטי:

DVD±RW GSA-H42NK x18 Black‎

כרטיס גרפי:

7600GT Silent 256MB III, TV, DVI, PCI-E (gigabyt)

מארז:

Gamer 450W, 8cm Fan Black

מסך:

LG 1760TR

יחס ניגודיות 1:3000

מהירות תגובה 2ms

עכבר:

Logitech LX3 1000dpi

מקלדת: media keyboard elite

ביררתי קצת והבנתי שמה שאני מחפש (כנראה אלא אם אמצא משהו יותר מתאים) הוא כרטיס קול (חיצוני) שלא יהיה יקר מידי אבל לא גרוע (תקציבי)

מכיוון שאני רואה סרטים ושומע המון ואני עושה למחשב שלי עכשיו תשתית לחיבור שלו לLCD 42" בסלון ...

מחפש משהו בסביבות 300 -350 שקל אם יש כזה דבר במחיר הזה..

תודה רבה לעוזרים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תצטרך לברר עלויות משלוח כוללת מיסים - שזה בערך עוד 50 60 אחוז ושכח מאחריות - אז אני מציע שתעשה את החשבון בצורה מושכלת

הדבר הכי טוב כמובן אם יש לך מישהו שיכול להביא את זה ( עדיין צריך לשלם מכס וכו' )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה רבה אולי יש לי מישהו החול שיכול להביא את זה... :xyxthumbs:

בכל זאת מהי דעתך האישית שווה לקנות את זה ב- 600 ש"ח ? (בארץ)

חוצמיזה שמעתי שניתן לחבר אותו לכל בלי התיוון של המחשב וכך לתקן את האיכויות שנפגמות בהקלטת רק צריך USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה חשבון שכזה :

המחיר בחו"ל + המיסים + זמן המתנה + אחריות ---------- קטן או גדול מהמחיר בארץ ?

בקיצור אם ההפרש הוא של 100 שח לא שווה לקנות רכיב אלקטרוני בחו"ל ( הוא עדין יש אחוז מסויים של פגומים ) אלא אם אתה חותך את העלויות של המשלוח .

אבל אם יש לך איך להביא את זה וחשוב לקנות במחיר של פחות מ - 50 $ ( מעל יש מכס ) - קנה בחו"ל .

על השאר לא שמעתי - צר לי

80$ ב איביי - נשמע קרוב מידיי לכדאיות של קניה בארץ כלומר במחיר של 540 שח' בארץ - אני הולך על לקנות בארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה חשבון שכזה :

המחיר בחו"ל + המיסים + זמן המתנה + אחריות ---------- קטן או גדול מהמחיר בארץ ?

בקיצור אם ההפרש הוא של 100 שח לא שווה לקנות רכיב אלקטרוני בחו"ל ( הוא עדין יש אחוז מסויים של פגומים ) אלא אם אתה חותך את העלויות של המשלוח .

אבל אם יש לך איך להביא את זה וחשוב לקנות במחיר של פחות מ - 50 $ ( מעל יש מכס ) - קנה בחו"ל .

על השאר לא שמעתי - צר לי

80$ ב איביי - נשמע קרוב מידיי לכדאיות של קניה בארץ כלומר במחיר של 540 שח' בארץ - אני הולך על לקנות בארץ .

הבנתי אני חושב שאני ילך אל לקנות בארץ אם כבר אני יקנה את זה כי לפי דעתי זה לא שווה על 600 ש"ח (אין לו אפילו סרואנד רק סטריאו כל הקטע פה זה ההחזרת איכות

שנאבדה בקובצי mp3)

חוצמיזה מה אתה חושב שווה לקנות את זה ב 600 ש"ח או לא לפי דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הצרכים שלך

מה התקציב

עם אתה שומע עכשיו

מה הרמקולים שלך

מה המגבר אם יש ?

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=250383.0

HWzone- פורטל המחשבים הישראלי - FAQ: המלצות לקניית מערכות שמע וכרטיסי קול - עמוד

יש לך פה ^^^ מבט כללי על הנושא כמו כן הייתי ממליץ לך בחום להיכנס לביקורת ולקרא את המאמרים של אנטולי בעיקר את המבוא למערכות שמע וכדי להבין מה הדרישות מכרטיסים אתה יכול לקרא את הביקורת שלו על ה - סונאר ובכלל כנס לבקורות >

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הצרכים שלך

מה התקציב

עם אתה שומע עכשיו

מה הרמקולים שלך

מה המגבר אם יש ?

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=250383.0

HWzone- פורטל המחשבים הישראלי - FAQ: המלצות לקניית מערכות שמע וכרטיסי קול - עמוד

יש לך פה ^^^ מבט כללי על הנושא כמו כן הייתי ממליץ לך בחום להיכנס לביקורת ולקרא את המאמרים של אנטולי בעיקר את המבוא למערכות שמע וכדי להבין מה הדרישות מכרטיסים אתה יכול לקרא את הביקורת שלו על ה - סונאר ובכלל כנס לבקורות >

צרכים: כמו שכתבתי בהתחלה- אני מרבה לשמוע מוזיקה, לצפות בסרטים ואני עושה חיבור לLCD 42" שלי בסלון (אני מעביר כבל DVI+RCA+USB בערך 5 מטר) כך שיהיה לי בעצם מחשב סלוני (לכבל אני מחבר רכזת וכך יהיה לי מקלת ועכבר)

התקציב שלי הוא 300~ ש"ח וראיתי שלא רלוונטי לקנות את ה-XMOD של מכיוון שהוא מיועד לצרכים אחרים לגמרי וגם יקר מידי (קרוב ל-600 ש"ח) בשבילי

שוב אני חוזר על הבעיה שקיימת לי ובגלל זה אני פונה אליכם יש לי צורך בכרטיס קול חיצוני ולא פנימי (ראו הודעה ראשונה באשכול)

עם מה אני שומע עכשיו- כרטיס קול OB של לוח M2V-MX ויש לי רעשים מחרידים איתו

מערכת סטריאו (בלי מגבר) משהו נחמד שעושה את העבודה לצרכים שלי) לא משהו רציני כל כך (SANSUI) + של AIWA גם לא משהו רציני אז אין צורך לפרט לפי דעתי אם אתה רוצה אני יכול לרשום לך את הפרטים

דבר חשוב שאני צריך לציין- אני לא מתפשר על איכות ואני ינסה למצוא את מה שהכי אופטימלי בשבילי במחיר הזה (אם אני אראה משו יותר יקר אבל שעושה את העבודה אני יקח אותו)

קראתי את ההמצלות של כרטיסי הקול והרמקולים (http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=250383.0) עוד לפני שפתחתי את האשכול הזה ושוב פניתי אליכם בגלל שאני צריך כרטיס קול חיצוני

מצטער מאוד על המטרד אם מישהו יכול לעזור לי פה אני מאוד מאוד ישמח :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי ראיתי את זה אבל הוא צריך slot של PCI במחשב ואין לי .. :nixweiss:

זוהי הסיבה שביקשתי מכם כרטיס קול בלבד (כרטיס קול שמתחבר דרך ה- או כל חיבור אחר רק לא PCI)

ואני יודע שלא חסר כאלה פשוט אני מחפש משהו טוב ולא מעפן

חוץ מיזה הוא כבר נמכר (כתוב שם נמכר עקב גיוס לצבא) אבל אם הוא לא היה נמכר והוא היה מתאים הייתי קונה אותו בשמחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...