האם ה ARTIC COOLING ATI יתאים לכרטיס 9800PRO ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה ARTIC COOLING ATI יתאים לכרטיס 9800PRO ?

RGod

Recommended Posts

קיצר ככה הכרטיס הוא 9800PRO עם קירור מקורי -שלא מתפקד כמו שצריך -יש ארטיפקטים וכו וכו ,ניסיתי כל מיני קומבינות עזר אבל אני רוצה משהו איכותי יותר .

הקירור הוא: Arctic Cooling ATI Silencer 2 Rev.2

ATI 9600 (Pro, XT

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_851_1605&products_id=9693

רשום שהוא מתאים רק ל 9600,ויש את זה :

Arctic-Cooling ATI Silencer 3 REV2

שרשום שהוא מתאים ל 9800XT שהוא בעצם 9800 רק מומהר ומגיע בדרך כלל עם 256 MB זיכרון .....בעיקרון הוא אמור להתאים אבל אני לא בטוח כי הוא בנוי אחרת ...

אז עם מישהו יודע עם הם יתאימו לי אז ענה להגיד ....עם לא אז נלך על ה

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_851_2305&products_id=15364

עריכה :מצאתי איזה כתבה שבה איזה בחור הזמין את ה AC 3 ...שמתאים ל XT בעיקרון ולו היה 9800PRO עם 256 זיכרון - ולא וזה לא מתאים רק ל חחח מצחיק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית כבר OC ? רוב הסיכויים שהארטיפקטים ישארו לך גם לאחר החלפת קרור....יש לי 9800PRO זרוק עם קרור HP של ZALMAN וגם בו יש ארטיפקטים (הגזמתי עם הOC).

לדעתי זה בזבוז של כסף על כרטיס כזה. אם אתה רוצה משהו לAGP יש לך את הPALIT 7600GS Sonic שעולה בסביבות 580 ומטה , בא בתדרי בסיס של 400 לליבה ו1000 (500DDR3) לזיכרון. אני עשיתי לו OC לפני יומיים ל600/1500(!) שזה יותר מ7600GT ללא בעיות, הריץ לופים של 06 במשך שעות ובקושי התחמם (יש לו קרור טוב והוא תופס שני סלוטים). אם אתה רוצה שיפור משמעותי בביצועים במחיר מינימלי - זו האופציה הטובה ביותר (אלא אם אתה מתכוון להחליף מחשב בזמן הקרוב). להשקיע ב9800PRO זה לא הכי חכם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הכרטיס הנ"ל לא עבר שום OC בחיים שלו חחח למה ?כי הוא כל הזמן היה חם ומציג ארטיפקטים ,עוד כאשר ה WIN עולה אני רואה בלוגו ארטיפקצ כבר חחח .

אתמול ניסיתי לשים אליו עוד מאוור של 60 מעליו גם לא עוזר ,סמתי משחה חדשה של זלמן ,גם כן לא עזר ,אתמול בלילה לקחתי דבק מגע והדבקתי את הליבה לקירור (אני יודע שזה לא אמור לעזור אבל ניסיתי גם לא עזר ),לדעתי הבעיה היא שהפינים של הHS המקורי מתיישנים ויש שם שני קפיציןם כאלה שכנראה כבר גמישים מדי והקירור לא יושב צמוד מספיק ל לליבה -עוד בעיה יש לי גם 9500@9700 עובד ב 350 320 ,בלי שום בעיה הקירור שלו דבר ראשון צמוד יותר (הרבה יותר) ומה עוד ....ל 9800 ל HS יש 4 חורים שדרכם רואים את פנים הליבה כאילו דאוויר אמור להיכנס לשם או משהו ...,קיצר ה HS לא יושב על כל המרובע של הליבה עלה רק על הליבה עצמה -שהוא 1-1 סמ וכנראה הוא לא יציב גם .

כל הכבוד על ה OC ל 7600GS SONIC ידוע ככרטיס בעל פוטנציאל OC מרשים ....הגעתי עם 7600GT ל 600-1500 עם HS מקורי ,אבל הוא לא נותן יותר מזה .

דרך אגב איך הוא לעומת ה 9800PRO מציג יותר ביצועים -אני יודע שה 6600GT עובר את ה 9800PRO אז בעיקרון גם ה 7600GS אמחור לעבור בלי בעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הכרטיס הנ"ל לא עבר שום OC בחיים שלו חחח למה ?כי הוא כל הזמן היה חם ומציג ארטיפקטים ,עוד כאשר ה WIN עולה אני רואה בלוגו ארטיפקצ כבר חחח .

אתמול ניסיתי לשים אליו עוד מאוור של 60 מעליו גם לא עוזר ,סמתי משחה חדשה של זלמן ,גם כן לא עזר ,אתמול בלילה לקחתי דבק מגע והדבקתי את הליבה לקירור (אני יודע שזה לא אמור לעזור אבל ניסיתי גם לא עזר ),לדעתי הבעיה היא שהפינים של הHS המקורי מתיישנים ויש שם שני קפיציןם כאלה שכנראה כבר גמישים מדי והקירור לא יושב צמוד מספיק ל לליבה -עוד בעיה יש לי גם 9500@9700 עובד ב 350 320 ,בלי שום בעיה הקירור שלו דבר ראשון צמוד יותר (הרבה יותר) ומה עוד ....ל 9800 ל HS יש 4 חורים שדרכם רואים את פנים הליבה כאילו דאוויר אמור להיכנס לשם או משהו ...,קיצר ה HS לא יושב על כל המרובע של הליבה עלה רק על הליבה עצמה -שהוא 1-1 סמ וכנראה הוא לא יציב גם .

כל הכבוד על ה OC ל 7600GS SONIC ידוע ככרטיס בעל פוטנציאל OC מרשים ....הגעתי עם 7600GT ל 600-1500 עם HS מקורי ,אבל הוא לא נותן יותר מזה .

דרך אגב איך הוא לעומת ה 9800PRO מציג יותר ביצועים -אני יודע שה 6600GT עובר את ה 9800PRO אז בעיקרון גם ה 7600GS אמחור לעבור בלי בעיה .

קודם כל, אתה לא נורמלי... דבק מגע בין הליבה לקרור? :silly: דבק מגע הוא לא מוליך טרמי.

דבר שני, אם היו לך ארטיפקטים כבר מההתחלה אז רוב הסיכויים שהכרטיס פשוט דפוק. שוב אני אומר, אל תשקיע בקרור, הכרטיש שלך כנראה בדרכו לגן עדן....

ה7600GS SONIC מהיר בהרבה מה9800PRO ... לא בדיוק בר השוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה הוא עבד 4 שנים בלי בעיות ......ואז התחילו ארטיפקטים פו ושם .....אני יודע שדבק הוא לא מוליך בכל זאת ניסיתי חח ,

אני לא רוצה לקנות כרטיס כרגע ,כנראה אני יקנה את הקירור ונירא מה יהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לקנות חדש ב 60 שח עם אחריות ...אני מאזור חיפה אני לא מאמין שאתה מהסביבה .

קיצר הורדתי את הדבק בלי שום בעיה ,שמתי HS שונה עם מאוורר 60 ממ ועדיין אותה בעיה .......איזה הזוי .

אני לא רוצה להשקיע כרגע ב 7600GS עם כבר אז להשקיע אז זה ב 8800GT בעל הביצועים המעולים ביחס למחיר +איזה E2160 +ABIT P35E

2 G וכל זה בפחות מ 3500 אלף שח +(קירור עצבני +ספק לא סגור עדיין (HEC 400 ,LIBERTY 400, 450 ,520W FSP400, SEASONIC 500W ) ,מארז 6A19 כנראה .

עריכה :יש מצב שזה ארטיפקטים כתוצאה מי חוסר מתח או חוסר האמת ,או מבעיה קבוע שלא קשורה לטמפ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...