ראדון 9100 - קניתי והתאכזבתי . משהו פה מסריח (בהשאלה) -עדכון- . - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראדון 9100 - קניתי והתאכזבתי . משהו פה מסריח (בהשאלה) -עדכון- .

King Of Action

Recommended Posts

אתה לא קולט שאין סיכוי ל-מה שאתה אומר ! הכרטיס שלך הוא לא טוב יותר רק על הנייר אלא גם במציאות הוא יותר טוב.

לדעתי אתה פשוט לא יודע להשתמש במחשב שלך ולנצל אותו במלואו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא קולט שאין סיכוי ל-מה שאתה אומר ! הכרטיס שלך הוא לא טוב יותר רק על הנייר אלא גם במציאות הוא יותר טוב.

לדעתי את פשוט לא יודע להשתמש במחשב שלך ולנצל אותו במלואו .

תומך.

אבל....כשבן אדם מן הישוב קונה כרטיס מסך חדש, הוא לא מצפה שהוא יצטרך להתעסק איתו ולדעת משהו מעבר להפעלת המשחקים שלו - וזה המקרה בדיוק בATI כרגע (לצערי), גם לי יש 8500, עברתי איתו הרבה חרא ואני ממליץ לכולם על nvidia - תקופה מסויימת אפילו העפתי אותו החוצה וחברתי geforce256 (הישן והטוב) במקום.

התחזוק של הכרטיס דרש ממני מרדפים נרחבים אחרי פיקסים ופאצים למיניהם שיטוט עמוק בפורומים בחו"ל - כדי לפתור בעיות שונות, כרגע מצבו יציב עם יותר מ10K ב3dmark2001, תוך כדי התקנה של metal gear 2 אני נכנס לאתר של המשחק רואה שיש PATCH להורדה ...ותראו מה רואות עיניי...http://www.konamijpn.com/products/mgs2pc/english/patch.html

מצטער אבל בשביל ראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שממש לא ! לכאורה הכרטיס שלי צריך להיות יותר טוב אבל בפועל הוא לא נותן את מה שהוא צריך. ידעתי שלפני שאני קונה את הכרטיס שאני לוקח סיכון מסויים בקנייתו (היו לי חששות מהבגידה ב- והעבירה ל-ATI שלא הוכיחה את עצמה בעיניי) וכעת אני חוטף על זה שלא לקחתי טי 200 . חוץ מזה, איך לעזאזל אפשר להסביר את זה שכל המשחקים שאצלי עושים בעיות, אצלו (אצל חבר שלי עם מפרט יותר חלש וטי 200 של פאליט-חברת קבר) הם עובדים כמו גדולים ??? ???

אין לי מה להגידלך חוץ מהעובדה שאתה ממש ממש NOOB!

הבעיות עם הסרטים שיש לך זה בגלל הכרטיס קול ואת זה אפשר לתקן עם פאטש פשוט (אתה בטח תגיד שהכרטיס קול לא טוב ותרצה לקנות חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך.

אבל....כשבן אדם מן הישוב קונה כרטיס מסך חדש, הוא לא מצפה שהוא יצטרך להתעסק איתו ולדעת משהו מעבר להפעלת המשחקים שלו - וזה המקרה בדיוק בATI כרגע (לצערי), גם לי יש 8500, עברתי איתו הרבה חרא ואני ממליץ לכולם על nvidia - תקופה מסויימת אפילו העפתי אותו החוצה וחברתי geforce256 (הישן והטוב) במקום.

התחזוק של הכרטיס דרש ממני מרדפים נרחבים אחרי פיקסים ופאצים למיניהם שיטוט עמוק בפורומים בחו"ל - כדי לפתור בעיות שונות, כרגע מצבו יציב עם יותר מ10K ב3dmark2001, תוך כדי התקנה של metal gear 2 אני נכנס לאתר של המשחק רואה שיש PATCH להורדה ...ותראו מה רואות עיניי...http://www.konamijpn.com/products/mgs2pc/english/patch.html

מצטער אבל בשביל ראש שקט.

אז אתם אומרים בעצם שאני צריך עכשיו לחפש ולהתקין פאטצ'ים לכל המשחקים שאני משחק בהם ? כי זה מה שהבנתי.

אין לי מה להגידלך חוץ מהעובדה שאתה ממש ממש NOOB!

הבעיות עם הסרטים שיש לך זה בגלל הכרטיס קול ואת זה אפשר לתקן עם פאטש פשוט (אתה בטח תגיד שהכרטיס קול לא טוב ותרצה לקנות חדש).

מה נדבקת עכשיו לסרטים ? וחוץ מזה אתה עושה כאילו כרטיס הקול אחראי לכל הבעיות שיש לי במשחקים וזה לא ככה. כרטיס הקול לא אחראי לבעיות בשום משחק וגם לא בסרטים ויש לי אפילו הוכחה. עם אותו מפרט בדיוק כמו שיש לי עכשיו רק עם ג'יפורס 2 MX 400 הסרטים עבדו בסדר גמור וכעת שהחלפתי ל-9100 יש בעיות. מה תגיד על זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת על האפשרות שהכרטיס ספציפית דפוק והוא עושה בעיות?תנסה להחליף.

THE BYTER, הם אומרים שם שהמשחק לא עובד על כרטיסים מעל 8500?

כרגע זה לא ממש תקין אבל הם עובדים על תיקון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שאני יודע מה הבעיה

גם לי הייתה בעיה כזאת עם ה7vrxp שלי וHerucles 8500le

בטל בביוס את הבקר Raid ותמחוק את הדריברים שלו ותריץ עוד בדיקה.

כי שאצלי הRaid היה עובד הייתי מקבל 6800. לאחר ביטול 8750.

נסה. ועדכן אותנו אם זאת הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Myota , אני אודה לך אם תגיד לי איפה בדיוק נמצא בקר הרייד הזה בביוס מפני שאני לא מוצא אותו. ואין את הדרייברים שלו ב-ADD/REMOVE PROGRAMMES . כמו כן איפה הדרייברים שלו ?

אם זה עוזר הלוח הוא 8PE667 PRO .

ל-SPIRITKNIGHT :

לא נראה לי שהכרטיס דפוק מפני שהוא עובד די טוב, רק מה , הוא לא נותן את ה-100 אחוז שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס לביוס

תיכנס לאפשרות מספר 1

שים את 2 על Disable

שמור תעשה ריסט ותסיר את הדריברים של הRaid נסה שנית להריץ 3dmark

עריכה: אפשר לדעת למה צירפת מפרט להודעה? מה?!?

התמונה היא של ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...