ראדון 9100 - קניתי והתאכזבתי . משהו פה מסריח (בהשאלה) -עדכון- . - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראדון 9100 - קניתי והתאכזבתי . משהו פה מסריח (בהשאלה) -עדכון- .

King Of Action

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פרט "הגדרות הכי גבוהות" כשאתה אומר כך אני מדמיין לעצמי 1600*1200 HIGH DETAILS כשה AF וה AA מופעלים ופועל חלק זה 40 FPS + וכשכל זה בא בצירוף המילה GF 3 TI 200 זה פשוט לא הגיוני הכרטיס הזה לא יריץ את המשחק בהגדרות כאלה בשום אופן!!!

אם חבר שלי לא משקר עליי (וזה לא סביר) אז אני לא עובד עליך . אני צריך לבוא אליו בשבוע הקרוב כדי לבדוק את העניין. גם לי קשה להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי גראפיקה "הכי גבוה" בשבילו זה משהו שונה מבשבילך :)

ה 9100 יותר מהיר, יותר רוחב פס לטקטורות וגם יש לו תמיכה חומרתית ב DX 8.1

לעומת GF 3TI 200 שפשוט לא תומך חומרתית ב DX 8.1 אלא רק ב 8.0.

ולפי משאני יודע, להפעיל AA ו AF על גיפה 3, אפילו X2 זה יותר מדי :)

בכל אופן...תפעיל אצלו AA ו AF באופציות של הWIN (לא זוכר איך :) ) ותראה לו שהוא מדבר שטויות, בינתיים תעשה פורמאט ותשחק לך על 1024*768*32 ביט בגראפיקה הכי גבוה ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון השעה :

לאחר פורמט עצבני ביותר של כל הדיסק הקשיח והתקנת 3D MARk 2001 SE שוב , אומתו חשדותיי. RADEON 9100 SUCKS .

קיבלתי 7078 נקודות , שיפור של רק 200 נקודות (מ-6800 בערך) שהושג גם ככה עם התקנת הוינדוס מחדש ללא פירמוט.

אין לי מה להגיד לכם יותר .ATI איכזבו אותי . אני מצטער שלא קניתי 3 TI 200 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת קטליסט 3.2 ?

כל הדריברים של כל החומרה מעודכנים כמו שצריך ?

יש לך לפחות 2 GB פנוי בכונן :C ?

עשית update ל וינדוס (אני מתכוון לכל ה Update שקיים ) ?

בדקת שה Refrash rate מכוון כמו שצריך ?

יש טוב לכרטיס ? האם שמת משחה טרמית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קטליסט 3.2 מותקן.

2. כל הדרייברים של החומרה מעודכנים כמו שצריך.

3. הדף של העידכון במיקרוסופט אומר שאני לא צריך שום עידכונים.

4. איך בודקים ?

5. הכרטיס הוא עם הקירור שבא איתו מהחנות. לא צריך משחה טרמית . בדקתי את הכרטיס והוא קריר למדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטלתי את ה-Vsync לחלוטין ובכלל את כל ההגדרות האחרות שהיו שם . הרצתי 3D MARK וקיבלתי 7287 . אני מצטער מאוד שהחלטתי לקנות את הכרטיס הזה .

למישהו יש מושג מה קורה פה ?

-לאף אחד אין מושג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הכרטיס הוא מענה של ATI לסדרת GEFORCE 3 ולא GEFORCE 4 .

2. בעיקרון אם לא היו לי בעיות במשחקים אז לא היה אכפת לי מתוצאה של בנצ'מרק אבל יש לי בעיות במשחקים :

בעיות :

1. סרטוני הפתיחה וסרטוני ההדרכה לפני המשימות בג'נרלס מקוטעים ולא עובדים חלק . איזה מוזר שאפילו בג'יפורס 2 הם עבדו חלק ועכשיו לא.

2. הכרטיס לא מצליח להריץ את ספלינטר סל בהגדרות הכי גבוהות חלק. הכי טוב שהצלחתי להגיע זה 1024X768 וכל הפרטים הכי גבוה חוץ מפרט אחד שהוא בינוני .

3. NFS 6 בקושי עובד חלק על ההגדרות הכי גבוהות ובקטעים עמוסי גרפיקה המשחק מתחיל להיות קטוע . ואני עוד חשבתי שאני אצליח להריץ את המשחק ביחד עם הגדרות AA ו-AF הכי גבוהים חלק.

4. גם ספיידר מן הסרט בקושי עובד חלק על הפרטים הכי גבוהים ובקטעים כבדים יש תקיעות .

5. IGI 2 - על ההגדרות הכי גבוהות יש משהו כמו בין 8 ל-20 פריימים לשנייה . כמעט שאי אפשר ככה לשחק.

(מועתק מההודעה הראשונה בת'רד).

הבנת ?

התוצאה נמוכה אך הגיונית...אם לא תעביר את המערכת של אופטימיזציה רצינית, אתה תישאר עם התוצאות הללו...

אני עם AMD על2000 ו8500LE מקבל 10500~

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6073715

כשאתה אומר אופטימיזציה אתה מתכוון ל-OC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין אך אתם מורחים את הנושא הזה כבר 3 עמודים!

אתם חיים בסרטים?

מה אתם מצפים מכרטיס ב 600 ש"ח?

הכרטיס הוא LOW END .... והוא לא אמור לתת תוצאות יותר מידי טובות. הוא בדיוק על משקל ה MX למנהם!

רק יש לו איכות תמונה קצת יותר טובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...