לא הודעת התלהבות, אני חוזר, לא הודעת התלהבות - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הודעת התלהבות, אני חוזר, לא הודעת התלהבות

yoav9

Recommended Posts

אפשר לחשוב מה הקטע של המהרות ביוס...

צורבים או מורידים עורך לכרטיס מסך ומגדירים את מהירות הכרטיס למה שרוצים(שיודעים שזה עובד יציב לאחר שנבדק באוברקלוק של התוכנה). למעשה, דרך הBIOS ודרך התוכנה זה אותו דבר, פשוט בתוכנה יותר קל לאפס את זה, וזה יותר דרך למצא את ההגדרות האופטימאליות של הכרטיס.

אני יכול להראות לך בנצ'מרקים אשר יראו הבדלים קטנים לטובת המהרת ביוס, נכון שמדובר בהבדלים קטנים, הבדל אשר בחיים לא תוכל לראות אבל עדיין זה מעניין מאד...

אני חושב שמה שאתה אמר כאן יותר קשור לזכרון של המחשב(RAM) מאשר לכרטיס מסך עצמו. כך התוכנה צריכה להשאיר את עצמה רצה בזכרון של המחשב עם ההגדרות של הכרטיס, כשאתה עושה את זה מהBIOS זה פשוט מפעיל את החומרה כך, כאילו זה היה הDEF של הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב להשתמש ב Overclock דרך דריברים זה סתם מגעיל המסך השחור הזה שקופץ.

בRT יש Low Level OverClock ,הוא ממהיר ישר דרך החומרה עוקף את הדריבר וכך אין ממש תופעות לוואי של דריברים ואין מסך שחור מעצבן .

אני בכלל לא מבין למה להמהיר את ה Ti500 במילא יש Clock גבוה וזה מספיק היום , אני מבין אדם (למשל כמוני ) שיש לו TNT2

Clock 110/110 והימהרתי ל 140/159 , מצאתי שזה הכי טוב לכרטיס שלי ,ההמרה של יכולה לגרום לפשוט Freze במשחק בגלל התחממות , והמהרה של Memory גורמת להופעת נקודות שחורות על מסך מן שלג שחור ,כך שצריך לחפש את הCLOCK הכי טוב בלי תופעות לוואי .

אני ממליץ לך לא להמהיר שום דבר עכשיו , זה לא יתן לך כלום , אולי אחרי איזה שנה תמהיר אותו .

ודרך עגב הכרטיס שלי מחזיק את כל המשחקים הכל עובד ממש פצצה על 1024x768 . כל המשחקים ,לא היה כזה דבר שלא יכלתי לשחק במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...