[מולטיפלייר] BF2 vs COD4 vs CRYSIS - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[מולטיפלייר] BF2 vs COD4 vs CRYSIS

GbeTech

Recommended Posts

team kills

וR9naldo אתה צודק אחי אני מסכים איתך

אבל הבעיה בUT זה שבשביל להגיע לרמה של שחקן אפילו קצת פחות מבינוני צריך הרבה מאוד השקעה

ואני אומר מניסיון, שיחקתי UT 2004 כמה חודשים

אומנם לקח לי לא מעט זמן אבל הגעתי לרמה של שחקן בינוני לא יותר.....

לעומת זאת עכשיו בידיוק שיחקתי COD 2 וסיימתי מקום שני עם 80 kills ו30 deaths

בגלל זה משחקים מהסוג הזה הם לדעתי יותר כיפים לרוב האנשים ויותר קל לשחק אותם.... כי אתה נכנס לעניינים דיי מהר

וcrysis בשבילי הוא לא יותר מבנצ'מארק למחשב

שיחקתי בדמו והשתעממתי לאללה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תהנה עם הקהילה שלך.

לפי דעתי אפילו DUKE3D ברשת לא רואה את UT ואת שלל גרסאותיו המשעממות והדומות ממטר.

ולפי דעתי אתה פשוט אומר את זה כי נכנסת פעם פעמיים לשרת ישראלי קיבלת בראש וחזרת ל-CS/COD/BF ושאר המשחקים שדורשים מינימום סקיל.

summer69 זה בידיוק העניין. ב-COD אתה ישר נכנס לעניינים כי זה משחק פשוט וקל ורדוד, אין הרבה איפה להשתפר לכן הוא נמאס מהר. ביוטי האפשרויות שלך הם בלתי מוגבלות, קשה בהתחלה, אבל ככל שאתה משתפר זה הולך ונהיה יותר כיפי ואתה לא מפסיק להשתפר בניגוד ל-COD שאתה ממצה מאוד מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך על אף אחד מהמשחקים האלה למולטיפלייר, לפחות לא בהשוואה למשחק כמו UT3 שיוצא עוד שבוע בישראל.

העומק שקיים ב-COD4, טוב ומהנה ככל שיהיה, לא מגיע לרבע מהעומק שקיים ב-UT3. אמרת שאתה לא מקבל שום reward על ההשתפרות שלך ב-UT3 וזה מה שאתה לא אוהב במשחק וב-COD4 כן, שזה דיי תמוה כשלעצמו כי התמורה שאתה מקבל על ההשתפרות שלך היא ההשתפרות עצמה, אם אתה מבין למה אני מתכוון. ביוטי3 הרמה שאליה אתה יכול להגיע היא אינסופית, יש אלמנט של תזוזה נכונה, של איימינג, של טקטיקה, הכרת מפות משחקים מהסוג הזה פשוט בלתי אפשרי למצות, גם בגלל שהם כל כך עמוקים וגם בגלל שהם כיפיים בטירוף, ואני אומר זאת מנסיון בתור מישהו שמשחק אנריל כבר 6-7 שנים, מתקופת UT99.

CRYSIS? COD4? שיחקתי בשניהם ( קרייסיס רק בדמו ), וזה שעמם אותי כל כך מהר. UT3 הרבה יותר מהיר, הרבה יותר מהנה ואורח החיים שלו הוא עצום. הוא ממש שואב אותך לתוכו ומבחינתי בכל מה שקשור לאיכות המולטיפלייר אין בכלל מה להשוות בין משחקים כמו COD4 או CRYSIS וגם BF2 ד"א, למשחקים כמו UT או QUAKE.

מה שכן, כמה שיוטי3 עמוק כך הוא גם קשה יותר ממשחקים אחרים ששיחקת ודורש יותר השקעה, אז זה יהיה קצת מתסכל בהתחלה אבל ברגע שאתה תופס את המשחק ומקבל קצת GRIP על הנשקים/תזוזה/מפות פשוט אין משהו יותר כיפי מזה, אז אם אתה מחפש משהו מאוד קליל ופשוט שגם לא "יחזיק" אותך הרבה זמן יחסית ל-UT, אני מניח ש-COD4 עדיף בשבילך, אבל אם אתה מחפש משהו שיספק אותך להרבה זמן ולעולם לא תוכל למצות אותו ( גם בגלל עצם העובדה שהגיימפליי כל הזמן משתנה בזכות הקהילה שמוציאה מפות חדשות/מודים חדשים נונסטופ ), אז לך על UT3.

CRYSIS? לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד, פשוט מגוחך כמה שהמנוע שלו כבד. יש משחקים יפים לא פחות שגם לא אוכלים כל כך הרבה משאבי מערכת, אישית אני חושב ש UT3 על 120 FPS ו-MAX SETTINGS הוא הרבה יותר יפה ויזואלית מאשר CRYSIS על 20 FPS על medium-high. אין מחשב כיום שמסוגל להריץ crysis אפילו על הגדרות HIGH בצורה חלקה כלומר מעל ל-60 FPS, שלא נדבר בכלל על פילטרים או DX10. חבל להשקיע 200 שקל על משחק שאם אתה רוצה שהוא באמת יראה יפה יותר מהמתחרים שלו אתה צריך לשחק בו על 20 FPS, שלא לדבר בכלל על המשחקיות והעומק שלא מתקרבים ל-UT3 או אפילו ל-COD4.

הבחירה שלך. אם יש לך כסף, הייתי אומר לך לקנות את שני המשחקים, COD4 ו-UT3, שניהם מעולים אבל UT3 הוא משחק שמכוון אך ורק ל-multiplayer וזה משתקף במשחקיות ובאורך החיים העצום שלו. ב-COD4 המולטיפלייר הוא מין בונוס, ב-UT3 כל הדגש הוא על מולטיפלייר, משחקיות, איזון, ואורך חיים.

אפשר לראות בתגובה שלך שאתה אומר את זה רק מפני שאתה משחק UT. שכאילו אתה מנסה למכור UT3 ולהראות את היתרונות שלו על האחרים.

היית איזו תקופה שהיסתכלתי קצת והתעניינתי בUT (VGAMES).

אתה גיא אם אני לא טועה ?, בכל מקרה על crysis אין מה לדבר כמו שהרוב פה כבר אמרו, כי למרות שהוא משחק חמוד הוא לא חידוש גדול מבחנית משחקיות.

וכדי להנות ממנו בזכות הגרפיקה אתה פושט רגל. לעומת מנוע UT שהוכיח את עצמו גם בUT3 וגם בביושוק כלא כבד מדי ויפה מאוד.

לגבי המשחקיות, בתור שחקן BF (INF ONLY FTW), ולפי מה שאמרת ששיחקת רכבים, אז בCOD כמו שהבנת זה חיל רגלים בלבד ובקרייסיס יש רכבים לעומת זאת, חסרונות נ"ל. משיחות עם חברים אני ייכול להגיד לך שCOD4 משחק מעולה למרות שהסינגל או פי כמה לעמות המולטי שהוא אכזבה.

בנוסף, גם מי שאהב את המולטי נמאס לו ממנו מהר, אבל זה כל אחד ומה שהוא אוהב. כמו שרונאדלו כתב בCOD המולטי הוא מעין בונוס ולא השקיעו בו יותר מדי, הוא כמו הקמפיין בUT3 לצורך השוואה.

את האמת?, אם היה לי כסף ומחשב מספיק חזק הייתי הולך בכלל על UT מפני שבCOD4 ובcrysis הדגש הוא על הסינגל ומולטי פשוט לא שווה את זה.[br]פורסם בתאריך: 17.11.2007 בשעה 20:55:04

ולפי דעתי אתה פשוט אומר את זה כי נכנסת פעם פעמיים לשרת ישראלי קיבלת בראש וחזרת ל-CS/COD/BF ושאר המשחקים שדורשים מינימום סקיל.

summer69 זה בידיוק העניין. ב-COD אתה ישר נכנס לעניינים כי זה משחק פשוט וקל ורדוד, אין הרבה איפה להשתפר לכן הוא נמאס מהר. ביוטי האפשרויות שלך הם בלתי מוגבלות, קשה בהתחלה, אבל ככל שאתה משתפר זה הולך ונהיה יותר כיפי ואתה לא מפסיק להשתפר בניגוד ל-COD שאתה ממצה מאוד מהר.

מילא COD לא שיחקתי כמעט ו CS גם אין לי מספיק ניסיון, אבל בBF מינימום סקיל ?

כמה שיחקת במשחק שאתה אומר את זה ? בטח לא מספיק.. אתה מוזמן להיכנס לשרת הישראלי בBF לקבל בראש ולחזור לUT :D

וכן, אני מודע לעובדה שיש בUT הרבה סקיל, לא פסלתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה יכול להימשך דפים ארוכים ואין מה לעשות ,כל אחד והסגנון האישי שלו.

לבחור עם ה 2 תגובות ,לכתוב על המשחק COD4 רדוד זה קצת לא לענין

ולמרות שאתה פאנבוי של UT ויש לי כבוד למשחק קשה להתעלם מכל מבקרי המשחקים המכובדים בעולם שדרגו את המשחק בציון משוקלל של 93

אם היית קורא ביקורות היית מבין שרוב הניקוד הלך לטובת המולטיפלייר כשרובם הורידו כמה נקודות על אורך-חיים קצר של הסינגל.

הבונוס של המשחק הוא הסינגל דווקא ועל זה נכתב רבות.

הדבר הכי קרוב להרגשה של שדה קרב אמיתית נמצא במשחק הזה וימים יגידו כמה הוא יחזיק מעמד .

COD2 הוא משחק ישן שעדיין משוחק ברשת עם רשימה מכובדת של שרתים ושחקנים.תקיש מזה על החדש.

רמת קושי היא עניין סובייקטיבי ולא זה מה שקובע את רמת המשחק באופן כללי

בסופו של דבר מולטי מהנה הוא כזה שבא לך להכנס אליו ולשחק בשביל הכיף ולא בשביל לעשות אימוני אצבעות וזריזות ידיים ע"מ לעלות ב RATIO

אהבתי את UT ומאוד נהנתי אבל לא אקנה אותו כי מבחינתי הוא מגיע לידי מיצוי מהר מאוד ואני לא בנוי לאוטוסטרדת חיסולים כזו.

BF2 הוא משחק שקרוב לשלמות מכל הבחינות למי שחובב משחקי מלחמה שמדמים סיטואציות ריאליסטיות.

הוא מתחיל להתיישן ולכן לא מעט שחקנים מחפשים אלטרנטיבה.

אני מצאתי אותה ב COD4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא COD לא שיחקתי כמעט ו CS גם אין לי מספיק ניסיון, אבל בBF מינימום סקיל ?

כמה שיחקת במשחק שאתה אומר את זה ? בטח לא מספיק.. אתה מוזמן להיכנס לשרת הישראלי בBF לקבל בראש ולחזור לUT

ברור שיש סקיל, פשוט לא מתקרב בכלל לרמה של יוטי. =]

שיחקתי כמה משחקים בדמו של BF2 ומאוד השתעממתי, גם כבד גם איטי וגם לא הסגנון שלי בכלל. קצת קשה לעבור למשחקי פעולה אחרים ברשת אחרי שאתה משחק ב-UT, בכולם אתה מרגיש שהמשחק איטי מדי/משעמם מידי/כבד מידי, חוץ מ-QUAKE אולי.

לבחור עם ה 2 תגובות ,לכתוב על המשחק COD4 רדוד זה קצת לא לענין

ולמרות שאתה פאנבוי של UT ויש לי כבוד למשחק קשה להתעלם מכל מבקרי המשחקים המכובדים בעולם שדרגו את המשחק בציון משוקלל של 93

רדוד יחסית ל-UT3. זאת פשוט עובדה... והציונים לא ממש קשורים לזה. הציונים של QUAKE 4 הם הרבה יותר נמוכים מ-COD והוא בכל זאת עמוק הרבה יותר, אלה דברים שלא קשורים זה לזה. זה משחק מעולה ולא אמרתי שלא למרות שאת הסינגל שלו אתה מסיים ב-5 שעות, אבל בשביל אחד ששואף לשחק במולטי יותר מחודש-חודשיים אני חושב שבשבילו COD4 יהיה רדוד מאוד.

אם היית קורא ביקורות היית מבין שרוב הניקוד הלך לטובת המולטיפלייר כשרובם הורידו כמה נקודות על אורך-חיים קצר של הסינגל.

הבונוס של המשחק הוא הסינגל דווקא ועל זה נכתב רבות.

הדבר הכי קרוב להרגשה של שדה קרב אמיתית נמצא במשחק הזה וימים יגידו כמה הוא יחזיק מעמד .

COD2 הוא משחק ישן שעדיין משוחק ברשת עם רשימה מכובדת של שרתים ושחקנים.תקיש מזה על החדש.

אני לא קורא ביקורות, אני מתנסה בעצמי.

כל הדברים שאתה אומר הם לא ממש רלוונטיים כי בשורה התחתונה אין לך רבע מהאופציות ב-COD4 שיש לך במשחקים יעודיים ל-multiplayer כמו CS UT Q3/Q4, בהם אתה לא מפסיק להשתפר. ב-COD4 אתה ממצה את המולטיפלייר דיי מהר יחסית למשחקים האלו לכן אין מה להשוות ביניהם. האם זה אומר שהמשחקים האלה יותר טובים? לא בהכרח. תלוי במה אתה מחפש ואני כבר אמרתי, מי שמחפש משהו קליל יותר שילך על COD4, מי שמחפש משחק לטווח הארוך עם פוטנציאל להיות הרבה יותר מ הנה לדעתי UT3 עדיף. ואם כבר נתת כדוגמה את COD2..

UT הראשון יצא בשנת 1999 ואני מוכן להתערב איתך שיש בו כרגע יותר שחקנים מאשר ב-COD2 ואולי אפילו גם מ-4. :)

רמת קושי היא עניין סובייקטיבי ולא זה מה שקובע את רמת המשחק באופן כללי

בסופו של דבר מולטי מהנה הוא כזה שבא לך להכנס אליו ולשחק בשביל הכיף ולא בשביל לעשות אימוני אצבעות וזריזות ידיים ע"מ לעלות ב RATIO

אהבתי את UT ומאוד נהנתי אבל לא אקנה אותו כי מבחינתי הוא מגיע לידי מיצוי מהר מאוד ואני לא בנוי לאוטוסטרדת חיסולים כזו.

ומדוע רמת הקושי היא סובייקטיבית? האם לא ניתן לומר שמשחק שבו אתה צריך גם לחשוב מהר, גם לזוז מהר, גם לכוון טוב וגם לדעת להתמקם נכון, להשתמש בנשקים הנכונים בזמן הנכון ולהכיר את המפות הוא קשה יותר מאשר משחק שהאספקטים היחידיים שלו הם יכולת כיוון וידיעת מפות? ( ואני לאו דווקא מדבר על COD4 )

קובע את רמת המשחק, אולי לא, אבל זה כן מהווה אינדקציה מסויימת לגבי אורח החיים שלו. ככל שיותר קשה לשלוט במשחק וככל שיש יותר דברים ללמוד עליו ויותר כיוונים להשתפר בו, ככה הוא יותר ממכר וככה אורח החיים שלו גדול יותר.

מולטי מהנה הוא מה שיוטי עושה יותר טוב מכל משחק אחר, עצם זה שהוא קשה ועמוק יותר זה לא ממש חסרון אלא יתרון כי כמו שאמרתי, ברגע שאתה תופס את המשחק הוא הרבה יותר כיפי מכל משחק אחר במולטיפלייר, לדעתי. אם אתה חושב שמיצית את יוטי בתקופה של כשבועיים אז אתה טועה כי אני משחק במשחק הזה 7 שנים ואני לא יכול להגיד שמיציתי. החלק השני של המשפט שלך משקף טוב יותר את הסיבה שבגללה אתה לא תקנה אותו.

BF2 הוא משחק שקרוב לשלמות מכל הבחינות למי שחובב משחקי מלחמה שמדמים סיטואציות ריאליסטיות.

הוא מתחיל להתיישן ולכן לא מעט שחקנים מחפשים אלטרנטיבה.

אני מצאתי אותה ב COD4 .

יכול מאוד להיות. אישית, אני מאלה שמתחברים הרבה יותר לאקשן המהיר והאינטנסיבי, למשחק רגלי ומאוזן על הקרקע ולא מתוך טנק או מטוס, משחקים שבהם אפשר להשתפר ולהשתפר ולהגיע לרמה מאוד מאוד גבוהה והסיפוק מזה הוא עצום.

עצם העובדה ש-BF2 התחיל להתיישן בשבילך ( או במילים אחרות כבר מיצית אותו ) בידיוק שנתיים אחרי שהוא יצא רק מוכיחה את הטענה שלי, הסיבה היחידה שבגללה הפסקתי לשחק UT2004 היא בגלל שיצא UT3, מבחינתי הייתי יכול לשחק UT2004 עוד הרבה מאוד שנים ולא להתקרב אפילו למיצוי, כנ"ל לגבי UT99.

אין פה על מה להתווכח, כל אחד אוהב משהו אחר ומתחבר לסגנון אחר, אני לא אומר ש-COD4 או BF2 הם משחקים טובים יותר או פחות מ-UT3 אלא פשוט אומר ש-UT3 עמוק מהם פי כמה וכמה ואני חושב שזאת דיי עובדה, אני גם חושב שברגע שתופסים קצת את המשחק הוא יכול להפוך גם להרבה יותר כיפי בשביל רב האנשים אבל זאת כבר דיעה אישית שלי.

בכל אופן אני עפתי לישון מחר מכללה :( חוזר שבוע הבא, להתראות אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, בדיוק.

UT משחק עמוק? תפוס תתחיל לרוץ ולירות.

UT זה משחק שלא התפתח כלל עם השנים, נשאר אותו דבר ללא אסטרטגיה, יכולת תכנון וחשיבה.

ושלא נדבר על רחוק מהמציאות.

בקיצור, לא תוכל למכור כאן את המשחק הזה כדי להרים את הקהילה הגוססת של UT, הוא היה משחק טוב בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש סקיל, פשוט לא מתקרב בכלל לרמה של יוטי. =]

שיחקתי כמה משחקים בדמו של BF2 ומאוד השתעממתי, גם כבד גם איטי וגם לא הסגנון שלי בכלל. קצת קשה לעבור למשחקי פעולה אחרים ברשת אחרי שאתה משחק ב-UT, בכולם אתה מרגיש שהמשחק איטי מדי/משעמם מידי/כבד מידי, חוץ מ-QUAKE אולי.

אהה אם אמרת ששיחקת כמה משחקים בדמו אז בסדר, ברור שלא היכרת את המשחק, ואת האמת גם אם היית רוצה אתה לא יכול לאמוד את "רמת הסקיל" במשחק,חחחח.

ומי שנחשב רמה גבוהה ,בוא נגיד ה-Pro's, משחקים מפה קטנה קיט אחד ללא רכבים. אז איטי הוא לא, למרות שאני מסכים שUT משחק הרבה יותר מהיר כמו Quake וזה לא בהכרח טוב, אבל ניתן ליראות שאתה אוהב סוג משחקים מסוים, למה UT ו Quake מאודד דומים. בקיצור הייתי רוצה לראות אותך משחק קצת BF ומכיר את המשחק למרות שאני לא חושב שזה יקרה.

וקשה להגיד שBF התיישן כי יש לו עוד קצת זמן וגם אם כן זה בגלל הפאטצ'ים של EA (זונות).

בכל מקרה משחק צריך להיות מהנה, אז לפתוח הדיון תיקח COD4 למרות שאני מאמין שתשתעממם דיי מהר, אבל בין קרייסיס לCOD4.

[br]פורסם בתאריך: 18.11.2007 בשעה 00:55:40

וואלה, בדיוק.

UT משחק עמוק? תפוס תתחיל לרוץ ולירות.

UT זה משחק שלא התפתח כלל עם השנים, נשאר אותו דבר ללא אסטרטגיה, יכולת תכנון וחשיבה.

ושלא נדבר על רחוק מהמציאות.

אם זה אני נוטה קצת להסכים, זאתי המשחקיות המהירה שאתה מדבר עליה, אז זה לא בהכרח טוב יותר.

סקיל= איים, תנועה וכל השיט אבל אין בUT חכמת משחק/אסטרטגיה ותכנון כמו במשחקים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו קטן, לא ראיתי בכותרת(BF2 vs COD4 vs CRYSIS) רמז ל-UT, אז חסל סדר ודיבור.

----

אני לא מכיר את BF2 אבל SIMONSIX אומר שזה משחק אחד הטובים ואני מאמין לו.

בקשר ל-COD4 ו-CRYSIS, אני נוטה יותר לכיוון קרייסיס עקב אהבתי הרבה למולטי של FARCRY.

אני לא משווה בינהם, שניהם מעולים באותה מידה ונמצאים בסגנון שונה.

בסופו של דבר זה עניין של טעם, כמו יתר דברי עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF2 לדעתי.

CoD4 ממש מעצבן אותי - כל נוב יכול להגיע לרמה 55 תוך כמה ימים, יש הרבה קמפרים

או סתם נודניקים שמשתמשים בתחילת כל round של SaD בכל הרימונים (מטול ו frag) לכיוון ה spawn point של האוייב - שלדעתי די מעפן.

בנוסף, רוב הפעמים מי שרואה את השני ראשון גם הורג...

Crysis - יצא לי לשחק קצת במולטי בדמו. לא התלהבתי ממש...

למה BF2? כי זה פשוט כיף עם כל הרכבים... אני מצטער שלא קניתי X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כול מילה כסלע.

לדעתי ה-MP הכי טוב הוא BF2 אחרי זה Crysis ואחרי זה Cod4

BF2 מאכזב ביגלל הבאגים הרבים וחוסר סרברים ישראלים או סרברים עם ניקוד.

Crysis מאוד מהנה, אבל מאוד כבד וגם מלא באגים במולטי שלו אז הוא לא כזה מומלץ עקב זה.

Cod4 לדעתי מאוד נחמד אבל הוא רחוק מלהיות משחק מהנה כמו Crysis או BF2

תעשה את השיקולים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כול מילה כסלע.

לדעתי ה-MP הכי טוב הוא BF2 אחרי זה Crysis ואחרי זה Cod4

BF2 מאכזב ביגלל הבאגים הרבים וחוסר סרברים ישראלים או סרברים עם ניקוד.

Crysis מאוד מהנה, אבל מאוד כבד וגם מלא באגים במולטי שלו אז הוא לא כזה מומלץ עקב זה.

Cod4 לדעתי מאוד נחמד אבל הוא רחוק מלהיות משחק מהנה כמו Crysis או BF2

תעשה את השיקולים שלך.

אין שום באגים שמפריעים לשחק בCRYSIS.

הבאגים שהיו בבטא לא יהיו במלא מין הסתם.

כמה שהמשחק יפה ככה הוא כבד.

כרגע,CRYSIS הוא הMP הכי טוב והכי מושקע,וצורך מחשב בהתאם (אי אפשר לאכול עוגה ולהשאיר אותה שלמה)

אני אומר,רוצה להנות ממולטי אייכותי? קנה מחשב HIGH END (במחיר שפוי כמובן) ותשחק CRYSIS :)

אחריי הכל אפשר לשחק על מקסימום הגדרות עם מפרט כזה:

E6600

2GB RAM

8800GTS G92 512MB.

ובשביל לקבל ביצועים טובים הכי מומלץ להשתמש ב HACKED VERY HIGH בווינדוס על רזולוציה 1280X1024 עם AAX2 וAFX16.

עם מפרט כזה המשחק יעבוד סבבה על ההגדרות האלה אני מאמין.

מתיי שיוצא הGTS החדש אני קונה אותו + CRYSIS ואני כבר יגיד לכם איך המחשב שלי יסתדר איתו עם הכרטיס החדש.

אני גם יעשה TRAILER נחמד לMULTI כדיי שאנשים שלא ממש ראו איך הMULTI מתנהל ורוצים לדעת יוכלו לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתם מקשקשים אבל CRYSIS ממש מזכיר את BF2 בMULTI.

או שלא שיחקת קרייסיס או BF2 ,מה בדיוק מזכיר לך או דומה בין שני המשחקים הללו?

ולבוא ולהגיד "COD4 טוב יותר מCRYSIS במולטי" זה כמו להגיד "סוברו יותר טוב מפורש"

אמירה ילדותית לגמרי,בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF2 לדעתי.

CoD4 ממש מעצבן אותי - כל נוב יכול להגיע לרמה 55 תוך כמה ימים, יש הרבה קמפרים

או סתם נודניקים שמשתמשים בתחילת כל round של SaD בכל הרימונים (מטול ו frag) לכיוון ה spawn point של האוייב - שלדעתי די מעפן.

בנוסף, רוב הפעמים מי שרואה את השני ראשון גם הורג...

Crysis - יצא לי לשחק קצת במולטי בדמו. לא התלהבתי ממש...

למה BF2? כי זה פשוט כיף עם כל הרכבים... אני מצטער שלא קניתי X:

לזה קוראים ריאליזם...

עדיין לא שיחקתי מספיק במולטי של COD4, בשביל להחליט אם אהבתי או לא.

אבל, מבחינתי זה שאין בו רכבים ושאר כלי משחית, רק נותן לו נקודות זכות מבחינתי.

פשוט לא אוהב את העניין הזה.

FPS צריך להיות FPS, ולא איזה "סימולטור" פתאום.

בגלל זה ד"א, אני עדיין משחק FEAR ברשת.

ההרגשה עם כלי הנשק שם היא בין הטובות שיש ובלי החארטה של הרכבים.

מפות קטנות עם אקשן טוב.

בכל מקרה, אני ממשיך לנסות את COD לראות אם אני מתחבר אליו באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...