[מולטיפלייר] BF2 vs COD4 vs CRYSIS - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[מולטיפלייר] BF2 vs COD4 vs CRYSIS

GbeTech

Recommended Posts

המולטי של COD4 נמאס אחרי כמה זמן.. אני לא מבין למה כולכם מתלהבים לקנות, גם הסינגל ממש ממש קצר וקל

עכשיו אני רמה 35 והשגתי את כל הנשקים והתוספות שרציתי חוץ מ DESERT EAGLE..

וזה מתחיל להמאס כבר (לא יודע למה אבל COD2 היה הרבה יותר ממכר)

נגיד שמגיעים לרמה המקסימלית... מה אז? אין יותר לאן לשאוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המולטי של COD4 נמאס אחרי כמה זמן.. אני לא מבין למה כולכם מתלהבים לקנות, גם הסינגל ממש ממש קצר וקל

עכשיו אני רמה 35 והשגתי את כל הנשקים והתוספות שרציתי חוץ מ DESERT EAGLE..

וזה מתחיל להמאס כבר (לא יודע למה אבל COD2 היה הרבה יותר ממכר)

נגיד שמגיעים לרמה המקסימלית... מה אז? אין יותר לאן לשאוף

זהו! זאת בדיוק הנקודה שאני רוצה להבהיר.

המשחק באמת לא מציע לך יותר תכנים ממכרים ומתאתגרים שיכולים לקחת באמת חודשים על חודשים מהזמן שלך? (כדוגמאת BF2)

מישהו עוד חושב כמו לירן או אולי הפוך?

חבר'ה יש לי שאלה, מצטער אם היא לא במקום.

נגיד ויש לי עכשיו את המשחק בדרך לא חוקית, זה אומר שעד עכשיו שיחקתי בסרברים פרוצים והשגתי הרבה ועליתי רמות,

ואני משיג עותק חוקי, אני יכול פשוט לשנות את הסריאל והכל נשאר אותו דבר? או שצריך להתקין מחדש ולעשות Profile חדש? כי ממש לא מתאים לי להתחיל מחדש את הכל.

נו באמת. למה נראה לך שיענו לך על כזה דבר. אם כבר ינעלו לי את האשכול, אז למה לא לחשוב קצת לפני שאתה מוסיף תגובה גם OT וגם נגד החוקים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,COD4 עדיף לך.

אבל אם היה לך מחשב יותר חזק אז ברור שCRYSIS עדיף.

אין מה להשוות בכלל בין CRYSIS לCOD4.

CRYSIS מספק דברים שלא תיראה באף משחק שיש כיום,אבל צריכת המחשב עולה בהתאם.

אתה מפסיד המון,ללא ספק.

המפות הענקיות,הגראפיקה,הכל נשבר!

אקשן שחבל על הזמן.

יש מערכת תאורה של יום ולילה ומתיי שפה בישראל זה לילה אז גם במשחק זה לילה אם אני לא טועה,או שזה משתנה כל כמה שעות.

סאונד מדהים אני חייב לציין,אין מה להשוות ל COD 4.

כל הקטע של החליפה נותן לך הרבה אופציות ודרכים להרוג את האוייבים.

אבל עזוב כמה שאני ירשום זה לא ישתווא למה שאני הולך לצלם שיהיה לי את ה8800GTS G92 + המשחק המקורי.

שיצא הכרטיס אני יצלם סרטונים מהMULTI ואני ישלב אותם לטריילר שיציג את הMULTI כמו שמגיע לו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cod 4 עדיף בהרבה . נכון אתם צודקים אחרי שמגיעים לרמה הכי גבוהה שאין לאן לשאוף זה לא כזה כיף גדול לשחק public, אבל אחרי זה יהיו קלאנים תחרות בין הקבוצות אני מאמין שיהיו תחרויות ואני מאמין ומקווה שתהיי קהילה ישראלית גדולה . ובקריסיס אני לא מאמין שתהיה קהילה ישראלית בכלל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cod 4 עדיף בהרבה . נכון אתם צודקים אחרי שמגיעים לרמה הכי גבוהה שאין לאן לשאוף זה לא כזה כיף גדול לשחק public, אבל אחרי זה יהיו קלאנים תחרות בין הקבוצות אני מאמין שיהיו תחרויות ואני מאמין ומקווה שתהיי קהילה ישראלית גדולה . ובקריסיס אני לא מאמין שתהיה קהילה ישראלית בכלל ..

ועוד איך תהיה קהילה ..וגם אם לא אז זה לא כך כל משנה.

עדיין זה כיף לשחק ברשת נגד כל אחד לא משנה מי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה אתה מעדיף לשחק בpublic בחול , או להריץ כל היום fcmים בארץ עם ילדים שאתה מכיר , בקיצור זה אחרת שיש קהילה גדולה בארץ מאשר בחול . בארץ אחרי כמה זמן כולם יכירו את כולם ,אתה מכיר חברים חדשים . בקיצור אני מאמין שיש פה אנשים שמבינים על מה אני מדבר .

שיחקתי בדמו של קריסיס אז אני לא יכול לשפוט את המולטי . אבל לפי מה שהבנתי מהמשחק המולטי שלו כניראה בלי אקשן איטי ומשעמם . וגם אם הדרישות הגבוהות שלו לא כל אחד ירצה לשחק בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה אתה מעדיף לשחק בpublic בחול , או להריץ כל היום fcmים בארץ עם ילדים שאתה מכיר , בקיצור זה אחרת שיש קהילה גדולה בארץ מאשר בחול . בארץ אחרי כמה זמן כולם יכירו את כולם ,אתה מכיר חברים חדשים . בקיצור אני מאמין שיש פה אנשים שמבינים על מה אני מדבר .

שיחקתי בדמו של קריסיס אז אני לא יכול לשפוט את המולטי . אבל לפי מה שהבנתי מהמשחק המולטי שלו כניראה בלי אקשן איטי ומשעמם . וגם אם הדרישות הגבוהות שלו לא כל אחד ירצה לשחק בו

משעמם ? חחח בדיחה טובה :xyxthumbs:

זה שהמחשב שלך בקושי יכול להריץ אותו זה לא סיבה להגיד שהוא משעמם או לא טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קהילה ישראלית זה לא כזה חשוב. האווירה שונה לגמרי מאירופה... פה בארץ יש הרבה יותר מידי ילדים בני 12 שחושבים שמצחיק לעשות TK בכוונה.

טוב אני סגור על COD, אבל רק בגלל שלא אוכל לשחק ב CRYSIS ולהנות.

SimonSix, Shadow, Massive...

תפרטו קצת על ה MP של Crysis :) כדי לדעת מה אני מפסיד, וגם כנראה שאקנה את המשחק כשיהיה לי כרטיס מסדרה 9...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך על אף אחד מהמשחקים האלה למולטיפלייר, לפחות לא בהשוואה למשחק כמו UT3 שיוצא עוד שבוע בישראל.

העומק שקיים ב-COD4, טוב ומהנה ככל שיהיה, לא מגיע לרבע מהעומק שקיים ב-UT3. אמרת שאתה לא מקבל שום reward על ההשתפרות שלך ב-UT3 וזה מה שאתה לא אוהב במשחק וב-COD4 כן, שזה דיי תמוה כשלעצמו כי התמורה שאתה מקבל על ההשתפרות שלך היא ההשתפרות עצמה, אם אתה מבין למה אני מתכוון. ביוטי3 הרמה שאליה אתה יכול להגיע היא אינסופית, יש אלמנט של תזוזה נכונה, של איימינג, של טקטיקה, הכרת מפות משחקים מהסוג הזה פשוט בלתי אפשרי למצות, גם בגלל שהם כל כך עמוקים וגם בגלל שהם כיפיים בטירוף, ואני אומר זאת מנסיון בתור מישהו שמשחק אנריל כבר 6-7 שנים, מתקופת UT99.

CRYSIS? COD4? שיחקתי בשניהם ( קרייסיס רק בדמו ), וזה שעמם אותי כל כך מהר. UT3 הרבה יותר מהיר, הרבה יותר מהנה ואורח החיים שלו הוא עצום. הוא ממש שואב אותך לתוכו ומבחינתי בכל מה שקשור לאיכות המולטיפלייר אין בכלל מה להשוות בין משחקים כמו COD4 או CRYSIS וגם BF2 ד"א, למשחקים כמו UT או QUAKE.

מה שכן, כמה שיוטי3 עמוק כך הוא גם קשה יותר ממשחקים אחרים ששיחקת ודורש יותר השקעה, אז זה יהיה קצת מתסכל בהתחלה אבל ברגע שאתה תופס את המשחק ומקבל קצת GRIP על הנשקים/תזוזה/מפות פשוט אין משהו יותר כיפי מזה, אז אם אתה מחפש משהו מאוד קליל ופשוט שגם לא "יחזיק" אותך הרבה זמן יחסית ל-UT, אני מניח ש-COD4 עדיף בשבילך, אבל אם אתה מחפש משהו שיספק אותך להרבה זמן ולעולם לא תוכל למצות אותו ( גם בגלל עצם העובדה שהגיימפליי כל הזמן משתנה בזכות הקהילה שמוציאה מפות חדשות/מודים חדשים נונסטופ ), אז לך על UT3.

CRYSIS? לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד, פשוט מגוחך כמה שהמנוע שלו כבד. יש משחקים יפים לא פחות שגם לא אוכלים כל כך הרבה משאבי מערכת, אישית אני חושב ש UT3 על 120 FPS ו-MAX SETTINGS הוא הרבה יותר יפה ויזואלית מאשר CRYSIS על 20 FPS על medium-high. אין מחשב כיום שמסוגל להריץ crysis אפילו על הגדרות HIGH בצורה חלקה כלומר מעל ל-60 FPS, שלא נדבר בכלל על פילטרים או DX10. חבל להשקיע 200 שקל על משחק שאם אתה רוצה שהוא באמת יראה יפה יותר מהמתחרים שלו אתה צריך לשחק בו על 20 FPS, שלא לדבר בכלל על המשחקיות והעומק שלא מתקרבים ל-UT3 או אפילו ל-COD4.

הבחירה שלך. אם יש לך כסף, הייתי אומר לך לקנות את שני המשחקים, COD4 ו-UT3, שניהם מעולים אבל UT3 הוא משחק שמכוון אך ורק ל-multiplayer וזה משתקף במשחקיות ובאורך החיים העצום שלו. ב-COD4 המולטיפלייר הוא מין בונוס, ב-UT3 כל הדגש הוא על מולטיפלייר, משחקיות, איזון, ואורך חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך על אף אחד מהמשחקים האלה למולטיפלייר, לפחות לא בהשוואה למשחק כמו UT3 שיוצא עוד שבוע בישראל.

.....

תהנה עם הקהילה שלך.

לפי דעתי אפילו DUKE3D ברשת לא רואה את UT ואת שלל גרסאותיו המשעממות והדומות ממטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העומק שקיים ב-COD4, טוב ומהנה ככל שיהיה, לא מגיע לרבע מהעומק שקיים ב-UT3. אמרת שאתה לא מקבל שום reward על ההשתפרות שלך ב-UT3 וזה מה שאתה לא אוהב במשחק וב-COD4 כן, שזה דיי תמוה כשלעצמו כי התמורה שאתה מקבל על ההשתפרות שלך היא ההשתפרות עצמה, אם אתה מבין למה אני מתכוון. ביוטי3 הרמה שאליה אתה יכול להגיע היא אינסופית, יש אלמנט של תזוזה נכונה, של איימינג, של טקטיקה, הכרת מפות משחקים מהסוג הזה פשוט בלתי אפשרי למצות, גם בגלל שהם כל כך עמוקים וגם בגלל שהם כיפיים בטירוף, ואני אומר זאת מנסיון בתור מישהו שמשחק אנריל כבר 6-7 שנים, מתקופת UT99.

CRYSIS? COD4? שיחקתי בשניהם ( קרייסיס רק בדמו ), וזה שעמם אותי כל כך מהר. UT3 הרבה יותר מהיר, הרבה יותר מהנה ואורח החיים שלו הוא עצום. הוא ממש שואב אותך לתוכו ומבחינתי בכל מה שקשור לאיכות המולטיפלייר אין בכלל מה להשוות בין משחקים כמו COD4 או CRYSIS וגם BF2 ד"א, למשחקים כמו UT או QUAKE.

מה שכן, כמה שיוטי3 עמוק כך הוא גם קשה יותר ממשחקים אחרים ששיחקת ודורש יותר השקעה, אז זה יהיה קצת מתסכל בהתחלה אבל ברגע שאתה תופס את המשחק ומקבל קצת GRIP על הנשקים/תזוזה/מפות פשוט אין משהו יותר כיפי מזה, אז אם אתה מחפש משהו מאוד קליל ופשוט שגם לא "יחזיק" אותך הרבה זמן יחסית ל-UT, אני מניח ש-COD4 עדיף בשבילך, אבל אם אתה מחפש משהו שיספק אותך להרבה זמן ולעולם לא תוכל למצות אותו ( גם בגלל עצם העובדה שהגיימפליי כל הזמן משתנה בזכות הקהילה שמוציאה מפות חדשות/מודים חדשים נונסטופ ), אז לך על UT3.

CRYSIS? לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד, פשוט מגוחך כמה שהמנוע שלו כבד. יש משחקים יפים לא פחות שגם לא אוכלים כל כך הרבה משאבי מערכת, אישית אני חושב ש UT3 על 120 FPS ו-MAX SETTINGS הוא הרבה יותר יפה ויזואלית מאשר CRYSIS על 20 FPS על medium-high. אין מחשב כיום שמסוגל להריץ crysis אפילו על הגדרות HIGH בצורה חלקה כלומר מעל ל-60 FPS, שלא נדבר בכלל על פילטרים או DX10. חבל להשקיע 200 שקל על משחק שאם אתה רוצה שהוא באמת יראה יפה יותר מהמתחרים שלו אתה צריך לשחק בו על 20 FPS, שלא לדבר בכלל על המשחקיות והעומק שלא מתקרבים ל-UT3 או אפילו ל-COD4.

הבחירה שלך. אם יש לך כסף, הייתי אומר לך לקנות את שני המשחקים, COD4 ו-UT3, שניהם מעולים אבל UT3 הוא משחק שמכוון אך ורק ל-multiplayer וזה משתקף במשחקיות ובאורך החיים העצום שלו. ב-COD4 המולטיפלייר הוא מין בונוס, ב-UT3 כל הדגש הוא על מולטיפלייר, משחקיות, איזון, ואורך חיים.

R9naldo, תודה על התשובה המפורטת.

אבל תסכים איתי ש UT3 הוא סגנון אחר שונה בתכלית מ COD4. כמעט ואי אפשר להשוות, כי אין להם דבר במשותף...

אני מכיר את עצמי, אני לא יכול להתמיד אם אני לא מקבל תמורה ממשית... העובדה שה AIM שלי, האחיזה בנשק והכרת המפות לא תספיק לי, לעומת Ranks, , Perks, Classes ונשקים.

עכשיו בכלל אין לי כסף בגלל השביתה (כשיוצאים עם חברים כל יום...) בחודש הבא נראה כמה ישאר לי. UT3 הוא הבחירה השנייה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...