איזה ווינ' כדאי להתקין למחשב פנטיום 4 1.8? יש לי דיסק XP אבל זה איטי. כדאי 98? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ווינ' כדאי להתקין למחשב פנטיום 4 1.8? יש לי דיסק XP אבל זה איטי. כדאי 98?

אישי555

Recommended Posts

pics or it didn't happen...

איזה רץ מצויין? מה אתה עושה צחוק?

תנסה לפתוח PDF וWORD במקביל נראה כמה מצויין זה רץ.

מערכת שנחנקת על הfootprint של עצמה בטח שלא רצה מצויין.

ואם לוקח לWORD 3 דקות להפתח אז זה לא נקרא רץ מצויין.

בלי קשר, על המחשב של פותח הת'רד זה אמור לרוץ מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה, אני ממש לא יודע על מה אתה מדבר. ליתר דיוק כולם אומרים לי את זה כשאני טוען טענה כזאת ואני עדיין לא יודע על מה אתם מדברים.

עשיתי במיוחד בדיקה בשבילך: מרגע הקלקת הדאבל קליק על סמל ה- Word 2003 שעל שולחן העבודה לוקח לו בדיוק 10 שניות לעלות ואז אני יכול כבר להשתמש בו.

אין בעיה של הרצת קובץ PDF וקובץ word במקביל. אם המחשב היה איטי מידי הייתי מחליף אותו כבר ממזמן, ורק אם יישרף חלק משמעותי (כמו לוח או מעבד) אני אחליף את המחשב הזה, אם לא אני אמשיך לעבוד איתו ולתקן אותו במקרה הצורך, אפילו בחלקים משומשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קי, אני חושב שהבנתי מה קורה פה.

מעולם לא ראית רץ על מחשב עכשווי אז אתה לא מודע לכמה מהר זה אמור לרוץ.

למשל, על מחשב עדכני אתה יכול:

לשמוע , לעבוד על PDF עם WORD אחד ליד השני, לגלוש ב100 טאבים פתוחים בפיירפוקס עם תוכנת אנטי וירוס באמצע סריקה, , מסנג'ר וגוגל טוק, וגם לעשות remote למחשב של מישהו אחר ולפתוח קובץ RAR במקביל בלי להאט את המחשב.

בן אדם שרגיל לעבוד על מחשב נורמלי שיראה את המחשב שלך יתעצבן מהאיטיות המוגזמת ויזרוק אותו מהחלון אחרי עשר דקות אבל בגלל שאתה לא מודע למצב אתה חושב שזה רץ טוב.

כמו הילד הזה שניסה לשכנע אותי שרץ לו oblivion טוב על 7600GT אבל הרזולוציה שבה הוא רץ הייתה כלכך מגעילה שהיא הפכה את המשחק היפיפה הזה לזוועת פיקסלים מקרטעת. וגם הוא רגיל שיש קפיצות בפריימים אז מבחינתו זה רץ טוב.

אבל על 8800GTX זה רץ על 70 FPS ברזולוציה מטורפת וזה נראה מדהים והחוויה שונה לגמרי מלשחק ב7600GT.

אני לא מבקש ממך שתסריט את זה ותעלה ליוטוב רק בגלל שעל המחשב שלך, תוכנת דמו כזאת תגרום לחור שחור להפער במעבד ותשמיד את כל מה שנמצא באזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב ישן השני שלי והוא עם זיכרון 128 והוא מריצ את בלי בעיות ועובד יופי גם כאשר יש תוכנות שעובדות ברקע ....

אז שלך אמור לעבוד יופי עם הזיכרון שלך ...אוליי יש בעיה אחרת במחשב כמו דיסק קשיח כמו שאמרו מעליי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי וינדוס רץ על הרבה מחשבים עדכניים. ה"בכיר" בניהם הוא על פנטיום 4 3000 עם 512 מ"ב , שיפור קל כמובן למחשב ההוא, לא משהו משמעותי.

כמובן שאני לא אתחיל עכשיו להסריט ולהעלות ליוטוב, אבל כדי שתראה שלמעבד לא קורה כלום ולא נפער בו "חור שחור", אעלה תמונת מסך שממחישה.

שים לב שברקע רצים ICQ, מסנג'ר, אימיול, , וינאמפ, חלון אחד של IE, אנטי וירוס של נורוטון (מוסתר, לא רואים) וגם חלון אחד של וורד 2003, והמעבד עומד על 49%, אך לא ברור לי ניצול הזיכרון של יותר מ- 300 מ"ב אם יש לי רק 256 מ"ב.

ניתן לגלוש באינטרנט כרגיל.

טמפ' שונות של רכיבי חומרה למיניהם לא עוברת 26 מ"צ, ומהירות סיבוב מעבד כ- 5000 סל"ד, אבל שפוט בעצמך:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עוזר לי סקרינשוט?

זה לא מראה כלום על הביצועים.

זה מנצל 313MB כי המחשב גמר את הזכרון ועבר לזכרון וירטואלי.

הcommit charge זה סה"כ ניצול כולל וירטואלי.

באופן עקרוני ברגע שה CC עובר את הזכרון הפיזי, זה הזמן להוסיף .

שמע, אני פשוט לא מאמין לך.

אני לא חושב שאתה שקרן ואני לא חושב שאתה טיפש. אבל אני לא מאמין לך כי אני יודע שאתה לא צודק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בעבודה לפני כמה ימים זכיתי לתענוג של כמה דקות עבודה על P3 450mhz עם 192mb שהריץ 98 ולא . זה היה כיף בערך כמו להתגלגל ערום על קקטוס.

בסה"כ רציתי להתקין .net framework 2.0. אחרי הרבה הרבה יותר מדי זמן הצלחתי. לפני ההתקנה הייתי צריך לחכות עד שה outlook יואיל בטובו להסגר (עד שבסופו של דבר המחשב כולו, באדיבות win 98, נתקע). בזמן ההתקנה המחשב הפך לדי ללא שמיש, כשניסיון פשוט להכנס לתקיה ב explorer לקח נצח.

אחרי שהתרגלתי ל E6600 שלי עם 2GB אי אפשר לחזור אחורה.

stio אם אתה מרוצה מהמחשב אז שיהיה לך בכיף, אבל אני בטוח שאם יצא לך לעבוד קצת על מחשב חזק יחסית כשתחזור לשלך לא תאמין איך הצלחת להסתדר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שעבדת על win 98 על הפנטיום 3 מסביר את הכל.

מערכת הפעלה לא יציבה בגרוש. כל הזמן היו לי איתה הודעות כחולות, הודאות שגיאה "היישום ביצע פעולה לא חוקית ולכן ייסגר" (?!) והמחשב היה נתקע 5 פעמים ביום לפחות.

מאז שנמאס לי ושדרגתי ל- XP- תענוג! מדליק את המחשב בבוקר ומכבה בערב. לא נתקע, אין הודעות כחולות, אין כלום!

ולמשתמש שרשם שהוא לא מאמין- אתה מוזמן לפה לראות בעצמך, אולי אני אכנס לספר השיאים של גינס. אני טוען שפעולת המחשב תקינה, ביצועים מצויינים. אם רוצים להיות ממש מדוייקים: במקום שדף האינטרנט יעלה ברגע שאני פותח את הדפדפן, הוא עולה בחלקים אבל יחסית מהר.

למשתמש שנתן את הקישור: אכן מרשים. אבל יש לי בבית גם פנטיום 1 (MMX) מהירות מעבד 233MHz עם 128MB זיכרון שמריץ 98.

הוא עובד, חיברתי לו מהיר ושידרגתי את הדפדפן ל- 6.0 (היה 5.0) אבל אני כמעט ולא משתמש בו, הוא נחשב "מחשב גיבוי". כלומר אם זה יתקלקל אני אשתמש בו עד שזה יתוקן, כי זאת בעיה להשיג חלקים למחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לא מזמן השתמשתי בלפטופ עם 486 ו64 מגה זכרון כדי להריץ תוכנת ניווט בטיולי ג'יפים.

המחשב בנוי כמו טנק ומחזיק בטלטולים ממש יפה.

אפילו יש לו USB.

בסופו של דבר התקלקל לו המסך אבל הוא עדיין עובד יפה, אפילו הסוללה עדיין מחזיקה אותו לאיזה 15 דקות.

חלונות 98 בנויה למחשבים ממש ממש ישנים. אנחנו מדברים פה על שנת 98 והיא עבדה יפה על מחשבים בני 2-3 שנים אז כל דבר שנוצר ב95 ולא היה low end יריץ 98 יפה.

חלונות 2000 יצאה שנתיים אחרי 98 (באופן ממש מפתיע) ותריץ כל מחשב שיצא 1-2 שנים לפני תאריך ההשקה יפה. אפילו עם 128MB זכרון.

אם יש לכם 256 מגה אז חלונות 2000 גם תתן לכם לעבוד בצורה כמעט נורמלית.

2000 נחשבת ליצירת מופת של מיקרוסופט והיא כנראה המערכת הפעלה הטובה ביותר שהם אי פעם עשו. היא קלה, מהירה ומאובטחת.

חלונות 98 לעומת זאת היא אחת הגרועות ביותר (רק ME יותר גגרועה) וסבלה מהתרסקויות רבות (שאומנם נבעו בעיקר מדרייברים ובעיות חומרה, אבל המערכת ממש לא הצליחה להתמודד איתם).

חלונות 98 הייתה כלכך גרועה שעד היום למיקרוסופט יש שם רע בגללה. אפילו שחלונות XP היא כמעט יציבה ברמות של לינוקס (כמעט).

לדוגמא http://www.youtube.com/watch?v=RgriTO8UHvs

בקיצור, לא להתקין 98 בשום פנים ואופן. אם המחשב כלכך גרוע שהוא לא מריץ 2000 אז יאללה לפח.

תשקיעו 1000 ש"ח ותקנו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכמת את החומר באופן מושלם, הסרטון שצירפת רק ממחיש זאת. אגב, הודעות כחולות היו אצלי מופיעות בתקופת ה- 98 כל חצי שעה. הייתי לוחץ על ESC עד להודעה הבאה, דבר שגרם לי לעצבים כל פעם מחדש. כאמור, מאז ה- זה עולם אחר.

בחודשים שלפני השדרוג אחרי כל הודעה כחולה הייתי לוחץ על ESC והאינטרנט היה מתנתק והייתי נאלץ לעשות ריסט. כ"כ התייאשתי כשקניתי אפילו תוכנה מקורית של (XP) ב- 520 ש"ח, רק להעיף כבר את ה- 98.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמה פרועה !

98 מהדורה שניה עם כל העדכונים שיש (היו) לה יציבה למדי.

שתים מבנות משפחתי עובדות על 98 ואין ולא היו להן שום בעיות.

אימיול - - איסיקיו - מסנגר - שרתים של בית הספר - (לא בישראל) ומה לא.

ואין להן שדרוג כי הן לא זקוקות ליותר מזה.

וארגונים שלמים בעולם ובארץ עדיין עובדים עם ה 98 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש.

אני גם בטוח שיש שני אנשים בעולם שחלונות ME עדיין עובד להם מצויין. אני אפילו מכיר אחד. זה לא אומר שהמערכת לא הייתה כשלון מוחלט.

חלונות 98 SE הייתה קצת יותר יציבה אבל היא עדיין זאת שאחראית לשם הרע של מיקרוסופט בכל מה שקשור לייציבות.

יש לך הוכחות למשהו מהטענות שלך או שאתה מבסס את כל הטענה שלך על 2 נשים שגרות אי שם בארץ דימיונית ועדיין עובדות עם 98 כי משום מה אין להן 200$ למשחב חדש.

אגב, כבר תרמתי במשרד...

עריכה:

0.9% משתמשים פה ב98 http://www.w3schools.com/browsers/browsers_os.asp

וזה במגמת ירידה

0.87% http://marketshare.hitslink.com/report.aspx?qprid=2

נגיד שיש המון המון מחשבים שלא מחוברים לרשת. הם מתים, כל הזמן. אז עוד שנה יהיו אפילו פחות.

עריכה 2:

עוד http://www.thecounter.com/stats/2007/November/os.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר ספק אני עבדתי עם 98 SE שזו המהדורה השנייה.

קניתי את המחשב ב- 13.01.2000 עם המערכת ההפעלה הזו המקורית.

מערכת הפעלה פשוט ביזיון וכישלון טוטאלי.

בדקתי שגיאות, וירוסים, רוגלות ושום דבר לא עזר, גם לא פירמוט!

7.5 שנים עבדתי על ה-98 וסבלתי מכל דקה, וכבר חשבתי שמדובר בבעיית חומרה במחשב עד שהתקנתי וכל הבעיות נעלמו כלא היו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...