בעיה בכרטיס מסך "אינו מקבל מספיק מתח" מה אני יכול לעשות ?? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך "אינו מקבל מספיק מתח" מה אני יכול לעשות ??

shaharzz

Recommended Posts

אולי זה לא מקובל עליך אבל:

א. זו זכותי להמליץ על מה שאני רוצה למי שאני רוצה. לא כתוב בחוקי הפורום למי מותר ולמי אסור. זו זכות. אם אתה רוצה לתקן אותי אז בבקשה. אך עשה זאת

בצורה מכובדת.

ב. סקר הוא סקר ומה שמשקף בו הוא הנסיון של אנשים וזהו. זה שאתה לא מאמין בו זה לא אומר שזו שטות.

ג. זו לא תגובה נאותה לאחראי פורום. להגיד למישהו שהסקר שלו הוא שטות זה לא מכובד.

ד. כמו שאמרתי קודם(וכנראה לא הבנת) אתה חורג מהנושא של התראד. אז בבקשה תגיב לנושא התראד.

נ.ב. האם כל כרטיס PCIE לא צריך כבל מתח משלו?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מכובד בכך שהדעה שלי היא שסהסקר לך שטותי ולא מייצג כלום? זה לא סקר מקצועי,הוא נערך בפורום שרוב האנשים הפעילים בו חושבים שגנ'יר של 550W זה סבבה לגמרי - ובגלל זה הם פה לבקש עזרה בהמלצות לספק כוח. השתתפו בו יחסית מעט אנשים והוא לא מייצג את כלל האוכלוסיה הכללי. אין פה שום דבר לא מכובד,לא ניבלתי את פי ולכן אין לי שום סיבה להתרץ בפנייך או להתנצל.

ברור שזכותך להמליץ על מה שאתה רואה,רק אתה כנראה לא באמת מבין מה מהות המושג ג'נרי ולכן קרא את הסטיקי ותראה איזה צרות יכול לעולל ג'נרי.

ושוב,אם אתה חושב שגנ'רי זה טוב תקנה אתה לעצמך,אל תמליץ לאחרים על משהו שידוע כמשהו גרוע - זה לא מכבד את הפורום ובטח ובטח שלא אותך.

ולגבי השאלה האחרונה שלך,וודאי שלא.

כרטיסים חזקים כמו ה-8800GTS וה-GTX ובטח ובטח שה-2900PRO וה-XT (ואני מניח שגם ה-8800GT פשוט עוד לא יצא לי לשחק איתו במציאות) כולם צריכים חיבור נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'נרי זה זבל! ואני אומר את זה מתוך ניסיון, רק חודש שעבר החלפתי לאבא של אשתי ספק, היה לו ספק ג'נרי שחיבור הכח 4 פינים שלו ללוח החליט להתיך את עצמו ללוח והיינו צריכים להשקיע הרבה כח בעזרתו של פלייר נחמד להוציא אותו.

בפק ג'נרי גם שרף לי את כל המחשב לפני כמעט 5 שנים.

אם אתה רוצה לסכן את החומרה היקרה שלך ע"י ספק ג'נרי תהנה: רכושך כספך ובסופו של דבר הפסדך.

* תעלה קישור של הסקר שהוזכר לעיל נראה כמה "דברי חכמה" כתובים שם בשבחי ספקים ג'נריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקר ככל הנראה בחתימה שלו,ובכל אופן עכשיו סיימנו סופית לדון בעניין.

כל ההודעות הלא קשורות ימחקו,אפשר להמשיך לדון במה שאתם רוצים בהודעות .

נ.ב.

גם כרטיסים זולים יותר דורשים עוד מתח,נדמה לי שגם ה-1950PRO וה-GT דורשים חיבור נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינק לסקר הספקים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=265985.0

איך יכול להיות שהוא קיבל כרטיס ללא כבל? ממש מוזר, לא?

יש אפשרות להשיג כבל כזה בנפרד או מה?

ועוד שאלה: ה 8600 (לכל סוגיו) צריך עוד כבר מתח או לא?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...