בעיה בכרטיס מסך "אינו מקבל מספיק מתח" מה אני יכול לעשות ?? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך "אינו מקבל מספיק מתח" מה אני יכול לעשות ??

shaharzz

Recommended Posts

compmr9.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/2677/compmr9.jpg

זה המפרט ואני שמתי תכרטיס מסך לבד... עכשיו יש לי גם בעיה במשחק אחד שאני משחק לא הכי כבד warcraft3 המשחק נתקע והכרטיס מסך חדש קניתי לפני 3 -4 ימים ולא נראה לי שזה בגלל הטמפ כי בדקתי והוא על 56 כזה קבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיבלתי איתו כבל מיוחד אבל אני רואה שיש לו ממתחת כזה מקום שאפשר לחבר אותו עם 4 פינים כאלה זה אותו כבל כזה כמו שכל הדברים שמחוברים בפנים לבן כזה עם 4 פינים.... אבל לא קיבילתי איתו כבל ואיך אני בודק באוורסט ספק כוח??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מקום לחבר 4 פינים בחיבור מלבני כמו של כונן קשיח? תחבר לשם אחד מהחיבורים החופשיים שלך.

אם יש לך מקום לחבר גם 4 פינים בחיבור ריבוע, אז צריך כבל מסויים...

תנסה ותגיד איך הלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שלא יכול לקרות כלום ?? כאילו לקחת אחד ולחבר אותו לא משנה מאיפה הוא יוצא רק לחבר אותו ?? אני רק רוצה לדעת שלא יכול לקרות כלום [br]פורסם בתאריך: 14.11.2007 בשעה 12:32:00

חיברתי ועכשיו זה לא מופיע תודה רבה :yelclap: שעזרת לי נקווה שעכשיו המחשב לא יתקע באמצע משחק
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד. יש לי כרטיס 7600GS וללא אופציה לחיבור מתח והוא עובד מעולה..

:nixweiss:

איך זה?

כנראה שהוא לא צריך.

כנראה הכרטיס מסך שלך הוא בחיבור PCIE.

הכרטיס של פותח התרד הוא כרטיס של AGP.

הכרטיס מקבל פחות מתח בחיבור זה מאשר PCIE. ולכן הוא זקוק ליותר מתח בשביל לפעות בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלי ג'נרי. אך ראה חתימה למטה! אני לא מאמין בזה. אף יש סקר הספקים הגדול וגם הוא מוכיח כי ספקים עם שם גם יכולים להשרף ולקחת איתם נוספים.

על מנת לא לחרוג מהנושא, אני מציע לך לבדוק את הסקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...