Crysis - הדיון הראשי - עמוד 59 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

ספויילר למי שלא רוצה לראות!

אני בשלב האחרון הרגתי את החייזר הגדול הזה, ועכשיו אני מול הספינת אם! האישה אומרת לי לכוון את ה TAC הזה לבטן של הספינה כדי שאכניס לשם טיל אטומי, ברגע שאני מכוון את זה לבטן של הספינה זה מתחיל לטעון את הטיל, ואז פתאום חצי שניה לפני הסוף הבטן נסגרת ויוצאים לי 3 קטנים מעצבנים כאלו, הורג אותם שוב מכוון לבטן של הספינה ושוב! הבטן נסגרת בדיוק כשהטיל בא לעוף, עכשיו זה מעלה לי את העצבים כי איזה 5 לופים כאלו אני רק הורג חייזרים קטנים ומנסה לירות לה בבטן לספינה, מה עושים כאן??? איך עברתם את זה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^^^^^^^

אתה צריך להמשיך לירות בחזירים קטנים בלי סוף ואז תירה בבטן של מפלצת ענקית

אני עשיתי בדיוק ועבד וסיימתי ;D

זה מתוכנן להיות ככה? כאילו לחזור על עצמו כמה פעמים שהבטן נפתחת והחזירונים האלו באים, או שפשוט יש איזה קאץ' שאפשר לסיים את הסוף מהר?

זה עצבן אותי אז יצאתי בעצבים מהמשחק חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספויילר למי שלא רוצה לראות!

אני בשלב האחרון הרגתי את החייזר הגדול הזה, ועכשיו אני מול הספינת אם! האישה אומרת לי לכוון את ה TAC הזה לבטן של הספינה כדי שאכניס לשם טיל אטומי, ברגע שאני מכוון את זה לבטן של הספינה זה מתחיל לטעון את הטיל, ואז פתאום חצי שניה לפני הסוף הבטן נסגרת ויוצאים לי 3 קטנים מעצבנים כאלו, הורג אותם שוב מכוון לבטן של הספינה ושוב! הבטן נסגרת בדיוק כשהטיל בא לעוף, עכשיו זה מעלה לי את העצבים כי איזה 5 לופים כאלו אני רק הורג חייזרים קטנים ומנסה לירות לה בבטן לספינה, מה עושים כאן??? איך עברתם את זה?

תודה!

ב'בטן' אתה צריך לירות כמה טילים רגילים מהרוקט לאנצ'ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לי לקנות את המשחק ב-170 שקל?

המולטי לא נמאס אחרי כמה זמן?? כי למש CS ו-COD4 מתחילים כבר להימאס, אבל מצד שני BF2 עדיין לא נמאס..

בקיצור נמאס לכם ממנו קצת אחרי כמה זמן או שזה עדיין כיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לי לקנות את המשחק ב-170 שקל?

המולטי לא נמאס אחרי כמה זמן?? כי למש CS ו-COD4 מתחילים כבר להימאס, אבל מצד שני BF2 עדיין לא נמאס..

בקיצור נמאס לכם ממנו קצת אחרי כמה זמן או שזה עדיין כיף?

לי אישית זה לא נמאס..זה ממש ממכר אבל ברור שאם תשחק יום שלם תחרוש עליו או כל משחק אחר זה ימאס

יש גם מפות יפות במולטי, וגם מלחמות על נשקים מיוחדים חבל לך על הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו משהו מוזר

זה תמונות על very high מהביקורת של גיימספוט http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/images.html?tag=tabs;images

וזאת תמונה שצילמתי מהמחשב שלי על http://www.upit.ws/picture.php?file=445aeebfb9df7.JPG high

אני יודע שזה לא אותו סביבה אבל תראו כמה התמונה השניה יותר יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...