איזה תסכול זה, המחיר של המחשב שלי ירד ב140 שקל תוך שבועיים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה תסכול זה, המחיר של המחשב שלי ירד ב140 שקל תוך שבועיים

yonm13

Recommended Posts

ולפיקה - שום דבר לא מונע ממנו לבטל את ההזמנה אם הוא עדיין לא קיבל אותה, ולחדש אותה. אולי בתחום הרכב זה קצת יותר מסובך, אבל בתחום המחשבים לא תהייה בעיה.

תגידו

לפני שמישהו מכם הזמנה כלשהי

הוא טורח לקרוא את התקנון.......?

בכל חנות, שמבצעים הזמנה למחשב, משלמים מקדמה. אין מצב שלא.

אם אתה רוצה לבטל את ההזמנה של המחשב סתם ככה, למרות שהחנות למשל עומדת בזמני האספקה שאליה היא מתחייבת- דין ביטול ההזמנה כדין הפרת חוזה, ואתה מאבד את המקדמה ששילמת.

אז כן, בהחלט יש בעיה לבטל ולחדש את ההזמנה, אני לא יודע באיזו מין אוטופיה אתם חיים X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו

לפני שמישהו מכם הזמנה כלשהי

הוא טורח לקרוא את התקנון.......?

אם אתה רוצה לבטל את ההזמנה של המחשב סתם ככה, למרות שהחנות למשל עומדת בזמני האספקה שאליה היא מתחייבת- דין ביטול ההזמנה כדין הפרת חוזה, ואתה מאבד את המקדמה ששילמת.

אז כן, בהחלט יש בעיה לבטל ולחדש את ההזמנה, אני לא יודע באיזו מין אוטופיה אתם חיים X:

אולי הם חיים במציאות?

מה שאני יכול להגיד לך, שאני משלם לשליח במזומן. מה שאומר שלא רק שעוד לא שילמתי שקל, אלא גם אין להם שום פרטי חיוב עלי, חוץ ממקום המגורים וכו'. קפיש?

עכשיו- זה שחנות בכלל מסכימה למצב כזה, זה מראה שהם ממש ממש סומכים על הלקוח, אני לא הולך לדפוק אותם עכשיו, מה גם שזה סתם ייצור בלאגן.

לא חשבתי על האפשרות של פיצוי (אולי אם יהיה איחור בהגעה של המסך מעבר להיום-מחר יהיה אפשר לעשות עם זה משהו..)

וד"א אני לא בוכה, סתם קצת עצבן אותי שהפסדתי 130 שקל (אחרי ההנחה של 2% זה קצת מצטמצם- נהיה סביבות 130) עוד לפני שבכלל נגעתי במחשב החדש..

שבוע טוב לכולם [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו הזמנתי מחשב בחברה שנקראת "למיר מחשבים", אתה מוזמן לבדוק אותם, לא שילמתי עליו מקדמה.

בלי קשר. אם המחשב מוכן <הרכיבים כבר חוברו יחדיו> אין אפשרות לבטל את ההזמנה.. בדיוק דנים על זה בדיון על גיבור-נט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...