מבקש עזרה לגבי אינטרנט אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה לגבי אינטרנט אלחוטי

צפיד

Recommended Posts

שלום לכולם,

כרגע המערכת בביתי :

תשתית כבלים-הוט

ספק 013

מחשב אחד מחובר עם מודם טומסון המוכר.

כרגע התווספו שני מחשבים שאני מעוניין לחבר אותם לאינטרנט אך אין לי הרבה מושג ברשת אלחוטית.

אחד באותה קומה יחד עם המחשב הקיים,ולפטופ עם WIFI (שלא יהיה מחובר הרבה).

במחשב החדש ישנו כרטיס רשת .

1.אני לא ממש מבין בתחום ולכן אבקש המלצתכם(ראוטרים,ראוטר שהוא מודם וכ')

שאני רוצה משהו טוב ולא אחד שיתקע לי תוכנות הורדה והאינטרנט יהיה איטי.

2.מה הרוחב פס המומלץ לתצורה זו (בהנחה שאכן תוכנות שיתוף עובדות)

המון תודה ושבוע טוב

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה לגבי ראוטר לתגובה מעלי (3COM) , לא מזמן שדרגתי את הרשת לכבלים+בזק בנלאומי 3 מגה חיברתי שני מחשבים אחד ישר לראוטר ושני נמצא במרחק 12מ (עם מיליון קירות בדרך....) יש קליטה מצוינת מעל 90% , הגדרתי אלחוטית מאובטחת ופתחתי פורטים לתוכנות P2P , הכל רץ בלי בעיות

שורה תחתונה מבסוט מראוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שהביקורות חצויות מאוד לגבי ה3COM.

מה הראוטר הטוב ביותר שיש עד 400-500 ש"ח? הבנתי שיש כאלה 54MB וישנם חדשים מהירים יותר האם זה שיקול שצריך לקחת בחשבון?

למה אני לא יכול להשאיר את המחשב שמחובר למודם בתצורה הזו והראוטר לשני המחשבים האחרים?

אם אין מוצא- איזה כרטיס מומלץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ראוטרים שעובדים בקצב 108 ויש ראוטרים שיש להם בנוסף MIMO בכל מקרה בשביל לנצל את זה כרטיס צריך לתמוך בזה ואם כרטיס שלך הוא בעל קצב 54 ולא תומך MIMO אז לדעתי לקנות ראוטר ב- 400+ זה סתם בזבוז רק בגלל שהוא הכי מהיר בשוק.

לגבי ראוטר של 3COM , בגרסאות הראשונות הייתה לו בעייה עם כבלים כי לא היה לו חייגן או שהוא לא עבד טוב , קיצור לא ממש זוכר , שורה תחתונה לא עבד עם כבלים , לדעתי זו הייתה אחת הסיבות למה חלק מאנשים לא ממש אהבו אותו , כרגע FIREWARE בגרסת 1.2 ומעלה פתרה את הבעיה כמו כן אין לו כפתור ON/OFF ולוקח לו 30 שניות בשביל לשמור שינוים בהגדרות יש אנשים שזה מפריע להם.

וכמו שהבנתי אותך נכון אתה רוצה לשמור חיבור מודם ישירות למחשב כמו שזה היה ולחבר ראוטר לכרטיס נוסף באותו מחשב ושני מחשבים נוספים יהיו ב- WIFI

אם זה המצב אז אני לא יודע למה שתרצה לעשות את זה סתם יעמיס על המחשב שלך לנהל בבית.

פשוט תחבר ראוטר למודם וחוץ מהגדרות חייגן ,פורטים ואבטחה נגמר סיפור , על תדאג גם לי היה נסיון של 0 ועשיתי את זה בחצי שעה.

כרטיס רשת WIFI שהשתמשתי בו הוא EDIMAX PCI 54MB EW-7128g עולה בסביבות 100 הכי פשוט אבל עושה את העבודה נאמנה ומה גם יש לו אנטנה מגניבה שמחוברת בכבל כך שניתן להזיז בשביל לקבל קליטה טובה יותר מה שאני לשימחתי לא הייתי צריך לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ראוטרים שעובדים בקצב 108 ויש ראוטרים שיש להם בנוסף טכנולוגיה MIMO בכל מקרה בשביל לנצל את זה כרטיס רשת צריך לתמוך בזה ואם כרטיס רשת שלך הוא בעל קצב 54 ולא תומך MIMO אז לדעתי לקנות ראוטר ב- 400+ זה סתם בזבוז רק בגלל שהוא הכי מהיר בשוק.

לגבי ראוטר של 3COM , בגרסאות הראשונות הייתה לו בעייה עם כבלים כי לא היה לו חייגן או שהוא לא עבד טוב , קיצור לא ממש זוכר , שורה תחתונה לא עבד עם כבלים , לדעתי זו הייתה אחת הסיבות למה חלק מאנשים לא ממש אהבו אותו , כרגע FIREWARE בגרסת 1.2 ומעלה פתרה את הבעיה כמו כן אין לו כפתור ON/OFF ולוקח לו 30 שניות בשביל לשמור שינוים בהגדרות יש אנשים שזה מפריע להם.

וכמו שהבנתי אותך נכון אתה רוצה לשמור חיבור מודם ישירות למחשב כמו שזה היה ולחבר ראוטר לכרטיס רשת נוסף באותו מחשב ושני מחשבים נוספים יהיו ב- WIFI

אם זה המצב אז אני לא יודע למה שתרצה לעשות את זה סתם יעמיס על המחשב שלך לנהל רשת בבית.

פשוט תחבר ראוטר למודם וחוץ מהגדרות חייגן ,פורטים ואבטחה נגמר סיפור , על תדאג גם לי היה נסיון של 0 ועשיתי את זה בחצי שעה.

כרטיס רשת WIFI שהשתמשתי בו הוא EDIMAX PCI 54MB EW-7128g עולה בסביבות 100 הכי פשוט אבל עושה את העבודה נאמנה ומה גם יש לו אנטנה מגניבה שמחוברת בכבל כך שניתן להזיז בשביל לקבל קליטה טובה יותר מה שאני לשימחתי לא הייתי צריך לעשות

תודה על התגובה,אני אהיה מדוייק יותר בתיאור.

כרגע יש מודם שמחובר למחשב (USB) השאיפה למקם פיזית את הראוטר ליד המודם ,כאשר אם הבנתי נכון לראוטר יש גם יציאה חוטית ואותה אני רוצה לנצל למחשב הנוכחי (אין לו כרטיס רשת אלחוטי).

המחשב החדש הוא בעל כרטיס רשת והלפטופ הוא בפני עצמו.

אז מה קיבלנו :

השארתי את המחשב הישן כפי שהוא ליד המודם -הוספתי ראוטר לידו,מהראוטר יציאת חוטית אחת למחשב ובWIFI יתר הצרכנים.

אני ממש מתנצל אם אמרתי שטות אני חייב לקדם את העניין הזה עד יום שלשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מחשב שלך מחובר עם בגלל שאין לך כרטיס במחשב אז תצטרך לרכוש אחת , איזה זה ממש לא חשוב כי כולם די אותו דבר , אני אישית הייתי הולך להכי זול

אז כל מה שנשאר לך זה לבחור ראוטר המלצה שלי:

3COM ,כן מנסיון שלי ועוד כמה אנשים

EDIMAX ,לא מנסיון של חבר שעשה לו הרבה בעיות ניתוקים

כל השאר אין לי מושג כי לא ניתקלתי

הייתי קונה ראוטר שתומך בקצב 54 כי רוב הסיכוים שWIFI במחשב שני ולפטופ לא תומכים בקצב יותר מהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...