התוכנה שרואים בה הום סינמה - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכנה שרואים בה הום סינמה

FireandicE

Recommended Posts

רק לתבל היה ויש הום סינמה באנלוגי.

לשאר החברות לא היה צורך בממיר בתבל בתחילה לא הייתם רואים כמעט כלום בלי ממיר.

ולאחרונה הם שוב דורשים התקנת ממיר לצפיה בכל הערוצים האנלוגים אמנם תמורת 50 ש"ח בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תבל היתה החברה היחידה לפני הממיר הדיגיטלי שעשתה קידוד (SCRAMBLING) לשידורים האנלוגיים שלה וכך יצא שלא היה שום יתרון לטלויזיה היפרבנד והמנויים היו חייבים ממיר, לכן גם תבל היו הראשונים שהציעו הום סינמה שמבוסס על קידוד שהיום הוא ממש פרמיטיבי וקל לפיצוח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בערוצי זהב? כי בדיגיטלי ערוצי הסינמה (זה נקרא סינמה 1,2,3) הם בתחום התדרים הדיגיטלי שנקלט רק ע"י הממיר הדיגיטלי (לפני הממיר הזה, כשלא היה ממיר בכלל, לא היה אותם...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע , התוכנה פועלת לי והכל אבל אני לא מצליח לכוון כדי שאני יראה משהו בערוץ , תביא לי את התדרים או איך בכלל לעבוד עם התוכנה כי לא יוצא לי כלום .

מישהו הביא כבר תדרים

ואני מדברים על הום סינמה ולא על סינמה 1 2 ו3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

רבותיי

תבל ומתב בלבד משדרות הום סינימה בשיטה האנלוגית והדיגיטלית במקביל ולכן ניתן לפרוץ אותם עם התוכנות שלכם.

לערוצי זהב יש הום סינימה בשיטה הדיגיטלית בלבד ולכן אין אפשרות-נכון לרגע זה - לפרוץ אותם.

מסקנה-ניתן לפרוץ הום סינימה רק לחברות שיש להם הום סינימה בשיטה האנלוגית.

אין אפשרות לפרוץ ללויין או לערוצי זהב.

קומבינה אחרת לראות ולא לשלם עליהם בלויין היא לדאוג שקו הטלפון יהיה מנותק כל הזמן ורק שרוצים להזמין סרט מחברים אותו ברגע שהסרט הוזמן יש לנתק את הקו שנית.אחת לחודשיים יש לגרום נזק קל לכרטיס החכם של הממיר שממנו הוזמנו הסרטים - צריך לחמם עם מצית את החלק עם המגעים-וכך אף אחד לא יודע שהזמנת .

יס מבצעת משיכת נתונים אחת ליום וברגע שקו הטלפון מנותק אין להם ערוץ חזור והם לא יודעים שהזמנת סרט.כפי שהבנתם הנתונים יושבים על הכרטיס החכם.

מאוד חשוב אסור לשכוח את קו הטלפון מחובר מאחר ומשיכת נתונים אחת תגלה את כל הסרטים הכחולים שהזמנתם.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תרשמו לינק להורדה או תורידו את הקובץ לפה כדי שגם אנחנו נהנה מהסרטים הכחולים...........

ולא נשלם עליהם ה ר ב ה כסף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...